93 Shares 9337 views

Wiedząc, jak sprawdzić saldo na Beeline, zawsze będzie w kontakcie

Jedno małe miasto tylko kilka godzin z powodu sytuacji awaryjnej odłączonych wież telefonii komórkowej. Iw mieście zaczęła panikować. Ludzie zapominają, że to nie było niedawno telefony komórkowe. Tak, bez telefonu, jak się wydaje, życie przestaje.

Nam włączone. Ludzie rzucili się do oglądania, nie usunięte, jeśli mają pod przykrywką pieniędzy z konta. I okazało się, że nie każdy wie, jak sprawdzić saldo. Na Beeline, MegaFon, MTS to zrobić na różne sposoby.

Pieniądze z miłości

Nawet najbardziej dokładne i odpowiedzialni ludzie mogą być do czynienia z sytuacją, w którym chcesz się połączyć, a nie ma pieniędzy na koncie. Nie wystarczy. Sortuj według uzupełniane w czasie, nie były pustosłowiem. Jak to działa?

Izolacja tymczasowy może być wyprowadzona z równowagi psychicznej. Wiedząc, jak sprawdzić saldo na Beeline, w tej sytuacji nie jest możliwe, aby się tam dostać. Użytkownicy mogą nie tylko dowiedzieć się, ile pieniędzy mają już na koncie i gdzie spędził patrząc na przychodzących i wychodzących do usług telefonicznych, „Service Management”.

Najszybszym sposobem, aby sprawdzić swoje konto

Najszybszy sposób, który oferuje firma Beeline, – sprawdzić saldo z pomocą krótkich poleceń.

Ta metoda może sprawdzić swoje konta użytkowników, którzy wolą płacić za usługi z góry. Wystarczy wybrać krótka komenda numer, który jest wyświetlany na ekranie telefonu wygląda następująco: * 102 #, a następnie naciśnij „Call” – przycisk z obrazem słuchawki i zobaczyć na ekranie, ile pieniędzy jest na koncie.

Należy pamiętać: sprawdzić saldo Beeline więc może właściciele telefonów obsługujących cyrylicy. Pozostałe znaki są widoczne na ekranie będzie bez znaczenia zestaw liter i cyfr.

Jeśli telefon nie ma cyrylicy, a następnie krótki numer, do którego chcesz wysłać wiadomość, będzie wyglądać tak: „wezwanie” * 102 * i

Dla tych, którzy po raz pierwszy skorzystać z usługi, a następnie płaci fakturę, kontrola jest przeprowadzana na inny numer. Trzeba będzie wybrać * 110 * 04 i "call". Pamiętaj, dwie dodatkowe cyfry łatwe do korzystania z usługi, to połączenie nie przeszkadza.

Sprawdzanie rachunków za pomocą krótkich numerów zupełnie za darmo. Najważniejsze – nie mieszają się kolejność cyfr.

Kontrola równowagi przez telefon

Jeśli pójdziesz do swojego telefonu w menu usług, pytanie jak sprawdzić saldo na Beeline, zniknie sama.

Algorytm sprawdzania konta za pomocą menu usług jest następujący:

  • Beeline otwarty odcinek.
  • Włącz "My Beeline".
  • Zobacz „równowagę”.

Kliknij na służbie „równowagę”, a kilka minut później dane wskazujące ilość pieniędzy na koncie, pojawi się na ekranie.

Sprawdzanie konto z komputerem

W czasach, gdy komputery są w stanie wykorzystać, nawet dzieci, nie wiem jak sprawdzić saldo na Beeline za pośrednictwem komputera, po prostu wstyd.

Można to zrobić poprzez aktywację usługi za pomocą krótkiego kodu * 110 * # i naciskając przycisk „Połącz”. Akcja odbywa się bezpłatnie.

Po wysłaniu wiadomości cyfrowej w ciągu kilku minut przychodzi sześciocyfrowe hasło, za pomocą którego można wprowadzić swój osobisty gabinet na Beeline.

Na stronie głównej, aby wprowadzić swój numer telefonu i hasło, a następnie otwórz „Zaloguj” okienko z napisem.

Wystarczy kliknąć myszką na tym oknie, aby mieć w swoim gabinecie, gdzie będzie to możliwe, do zarządzania usługami firmy.

Dane mogą być prezentowane nie tylko w bilansie, ale również informacje o użytkowniku, który jest sam w sobie, plan taryfowy, który jest podłączony, numer umowy oraz jej warunków.

Pełna kontrola nad równowagi

Jeśli łączysz usługę o nazwie „saldo na ekranie”, aby poznać ilość pieniędzy na koncie może być w dowolnym momencie, bez konieczności pamiętania kombinacji numerycznych. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nawet osoba najbardziej inteligentnych i schludny może zmylić niektórych miejscach trzy cyfry w chwili emocji.

Ale najpierw trzeba sprawdzić, czy usługa jest obsługiwana przez dany model telefonu. Nie jest on dostępny dla wszystkich.

Aby podłączyć go chcesz wybrać połączenie z symboli * 110 * 902 #, a następnie nacisnąć przycisk połączenia. Jeśli będzie znak, że usługa jest dostępna po wybraniu numeru * 110 * 901 # jest aktywowany. Dzień po tym jak został wycofany z konta 1 rubla.

Dodatkowe usługi

Sprawdzić saldo w sieci Beeline jest możliwe nie tylko w swoim własnym pojeździe, ale także dla ich bliskich i przyjaciół. Można nawet ustawić całkowitą kontrolę nad telefonami swoich przyjaciół, nawet jeśli będą korzystać z usług innych operatorów.

Aktywować usługę:

  • Sekwencja liczb, aby wybrać * 131 * 1 *.
  • Wpisz swój numer telefonu.

I funkcja z której można sprawdzić dowolnego telefonu aktywowany w formacie dziesięć cyfr. Tylko nie zapomnij, że usługa jest wypłacana. Może dlatego, że nie łączy wszystkich.

Użytkownicy jednej z największych firm Beeline zawsze może sprawdzić stan konta i upewnić się, że nie ma ani jednego rubla z niego nie zostaną utracone w nieznanym kierunku.