796 Shares 4783 views

Philips W737: Cechy i opinie

Philips nowy smartfon pojawił się w tym roku. Wcześniej firma wydała dwa doskonałe lidera. Philips W737 można przypisać do średniej kategorii cenowej. Model ten jest przeznaczony dla osób, które potrzebują używać przynajmniej smartphone.

W ogóle, Philips koncentruje się na produkcji „długowieczne”. Każdy telefon może konkurować z popularnym liderem w autonomii. W teorii wszystko nieco inaczej, fakt, że wszystkie urządzenia, które firma brakuje optymalizacji. Pomimo wielkiej baterii, system niezrównoważony spędza zbyt dużo energii. Zbadamy jaki postęp został osiągnięty z twórców Philips Xenium W737.

kompletny

Opcje smartfon nie jest bardzo hojny. W uzupełnieniu do instrukcji, to tylko ładowarka, zasilacz i kabel USB złożone.

olbrzym

Telefony Philips Xenium W737 mylone z innymi modelami niemożliwych. Ten metal gigantów, którzy mają ciekawy design. Wymiary smartphone okazało imponująca: ciężar tak samo jak 172 gramów. Grubość 9,9 milimetra obudowy. Wymiary te są zbyt duże, biorąc pod uwagę, że przekątna ekranu jest tylko 4,3 cala. Model masa jakby trochę, choć niektórzy użytkownicy nadal chętnie mówił o imponujących rozmiarach, porównując urządzenie z metalowego pręta.

Zaprezentował smartfon w jednym kolorze – ciemny niebieski. Ma więcej opcji, które chyba tylko jak konserwatystów. Taki klasyczny „dialer”.

elementy obudowy

Wyświetlacz przedni jest 4,3 cala. Nad nim słuchawce nietypowy kształt pionowego. Następnie są dwa czujniki: zbliżeniowy i światła. Cóż, jak zwykle, z przodu stoi kamera. Trzy przyciski dotykowe znajdują się pod wyświetlaczem telefonu Philips Xenium W737. Opinii o nich nie zawsze jest pozytywny. Fakt, że ich położenie nie zmieniło, i to jest niezwykłe dla tych, którzy do tej pory korzystali innych modeli telefonów.

Na górnym końcu osiedlili się do gniazda słuchawek i przycisk blokady / zasilania. Po prawej stronie wahacza objętość, która jest reprezentowana przez dwóch oddzielnych przycisków. Po lewej stronie znajduje się dźwignia, która jest odpowiedzialna za efektywność energetyczną. Dolny koniec wziął złącze ładowarki i główny mikrofon.

Tylny panel okazało nieco mniejszy niż przed smartphone, czyli urządzenie poszedł trapezu. Znajduje się za głównego aparatu, należy zamknąć lampę błyskową, z drugiej strony – w głośniku. z tyłu na środku logo zdobi. Interesującą rzeczą jest to, że telefon jest przedstawiony jako monopod, ale nadal mała kieszeń na tylnym panelu można znaleźć. Zajmuje trzecią powiekę i ultrainny korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego.

Po otwarciu „wieko” można znaleźć wewnątrz dwóch gniazd na karty SIM i jednego – dla kart pamięci. Nawiasem mówiąc, Philips Xenium W737 zostaje automatycznie wyłączony.

stosowanie

Obsługiwać urządzenie wygodnie. Chociaż istnieje również niezadowoleni. Fakt, że metal jest dość śliski, nie ciało chropowatość nie ma. Dlatego też, po prostu upuścić urządzenia. Ponadto, wydaje się, że czas jest wykonana z metalu, nic się z nimi, nawet po upadku.

W praktyce sytuacja jest inna. Klienci, którzy spadły Philips W737, zostawić niepochlebne opinie. Faktem jest, że nawet jeśli nic się nie stało z ciałem mógłby odrzucić dynamikę lub lampy błyskowej. Takie problemy nie są odosobnionym przypadkiem, więc należy być ostrożnym przy użyciu tego gadżetu.

pokaz

Jak wspomniano wcześniej, Philips W737 jest wyposażony smartfon z ekranem 4,3 cala. Rozdzielczości 540×960 pikseli jest tylko, ale to normalna stawka za taki telefon budżetu. Ponadto, porównując ten smartfon z jego ostatnich „braci”, warto zauważyć, że gęstość miał najwyższy – 256 PPI.

Do matrycy wyświetlacza TFT jest stosowany, ale właściciele są tak zadowoleni z reprodukcji kolorów wskazanych przez podobieństwa AMOLED. Czujnik jest wrażliwa i może reagować na pięciu równoległych elementami.

Oglądającym kąt od ekranu dopuszczalnego. Odwzorowanie kolorów jest dobra, ale przy maksimum nachylenia pozornej wywracania oraz nieznaczne zniekształcenie. Ponadto, ekran traci swoje kolory i staje się nudna. Ale jasność dużych problemów. Słońce ledwo oszczędza maksymalnego poziomu, więc trzeba pokryć ekran ręcznie, aby znaleźć co najmniej przycisk połączenia.

"Internal"

Telefon Philips W737 wyposażony w nowy procesor. Poprzednie modele pod przewodnictwem MediaTek. Nowością przyszedł z doskonałą chipset Qualcomm MSM8625. Procesor ma dwa rdzenie, które działają na 1,2 GHz. Na chipset graficzny nie wymyślić niczego nowego, wszystko jest takie same Adreno 203.

W zasadzie, to „wypychania” wystarczy do codziennych zadań. Jedynymi wyzwania rzecz, tak samo jest z pamięci RAM, jest tylko 768 MB. Pamięć wewnętrzna jest również nieco, 1GB oprogramowania, pozostała 2 GB do swoich danych osobowych. W chwili obecnej jest to, oczywiście, trochę, więc wsparcie microSD jest bardzo pomocne.

Philips W737 współpracuje z Androidem 4.0.4. System operacyjny bez żadnych bajerów. Oprócz „aplikacji Google” w telefonie nie ma nic innego. Nie możemy powiedzieć, że gadżet „pływa”. Przy takim budżecie żelaza nie są aktywnie pracy. Ponadto, nie można przeciążać smartfon, nie jest wielozadaniowym. Po otwarciu ponad 3 Zastosowanie komórkowy trochę „opóźniony” i „odbija”.

stosowanie

Philips Xenium W737 smartfon otrzymał ładny interfejs. Z ekranu blokady, można od razu dostać się do aparatu lub do menu aplikacji. Pasek stanu pokazuje standardowe zgłoszenie .. naładowania baterii, praca z dwoma kartami SIM, czas, itd. „Migawki” została znacznie uproszczona. Została tylko powiadomienie.

Na ekranie głównym można umieścić widżety i skróty oprogramowania. Dodatku wzorca wszystko co związane z Androidem. Menu podzielone jest na trzy strefy. Pierwszy – aplikacja, w drugim – widgety w trzecim – oprogramowanie sklepu.

kamera

Philips Xenium W737 na cechy miernego kamery. Podstawowe 5 Mn, a przednia tylko 0,3 Mn. Jest oczywiste, że dane te nie dają dobrych rezultatów. Ponadto stwierdzono, że wszystkie istniejące ustawienia manualne tylko zmienić format i rozmiar. Reszta zdjęć wyjdzie normalnie. Wybuch tu nie jest szczególnie silny, więc w nocy strzały nie mogą liczyć. Nie przedni aparat, zrobić selfie będzie niewygodne, jak to jest w przypadku połączeń wideo.

autonomia

Philips W737 na średnich wydajności baterii. Jego pojemność wynosi 2400 mAh. Kiedy nieustanne wystarcza na około 11 godzin rozmów. Surfowanie po Internecie trwa około 9 godzin. Ponadto, producent stwierdził, że nieprzerwane odtwarzanie wideo może być przeprowadzane przez 360 minut, ale w rzeczywistości smartphone spędził trochę mniej niż 5 godzin. Pomimo faktu, że model non-fiction, ale niektóre programy rozrywkowe to będzie ciągnąć. Nieprzerwany gier będzie trwał około 3 godzin.

Jeśli mówimy o normalnym codziennym użytkowaniu, urządzenie może pomieścić do 2 dni bez ładowania. Opinie użytkowników o autonomii okazała się inna. Oczywiście, wszystko zależy od korzystania z gadżetu. Ale średnio na dostatecznie aktywny używać go na tyle na dzień.

"The Guardian"

Nie zapominaj, że telefon jest zaimplementowana możliwość zorganizowania opłatę tak długo, jak to możliwe czasie. Wiadomo, że głównym „pożeracz” interesujące jest Internet, więc funkcja zapewnia, że jego praca została zoptymalizowana, a w przypadku nieprzydatności całkowicie przerwana.

Ci ludzie, którzy nie potrzebują internetu, można po prostu użyć dźwigni po lewej stronie. Oszczędzanie energii jest włączona, a telefon „żyje” więcej niż tydzień bez ładowania. Oczywiście, te opcje są dostępne w większości gadżetów, ale fakt, że jest możliwe, aby aktywować / dezaktywować, bez uzyskiwania w menu smartfonu, bardzo wygodny.

Praca ze zdjęciami

Galeria smartphone zwykle. Stąd można zarządzać swoje zdjęcia i filmy. Ale konieczne jest przygotowanie się do faktu, że praca w tym zastosowaniu nieco powolny. Czasami istnieją pewne snubs, mimo że jest niewidzialny dla tych, którzy nie mają potężny smartfon.

Wszystkie zdjęcia są pogrupowane według kategorii. Mogą one być przenoszone i przejść bezpośrednio z menu. Możliwe jest również korzystanie z wbudowanego edytora zdjęć. Ale różnorodność efektów tu skromne.

Jeżeli jesteś miłośnikiem, aby oglądać filmy lub programy telewizyjne, będzie najprawdopodobniej musiał pobrać odtwarzacz wideo innej firmy, a także zbudowano tu odgrywa ograniczoną liczbę formatów plików, które są obecnie stosowane coraz mniej.

melomani

Telefon integruje wielki odtwarzacz muzyczny. Dystrybuuje muzykę w kilku grupach. W ten sposób można znaleźć wszystkie utwory jednego artysty lub zawarte w jednym albumie. Kolekcja muzyki wyświetla nazwę utworu, jego twórcy i innymi informacjami. Wyświetla także okładki albumów.

Korektor normalne. Tutaj, oprócz gotowych trybie, można ręcznie ustawić dźwięk muzyki. Jednak warto zauważyć, ponieważ budżet modelu, głośnik zewnętrzny nie posiada jasno zdefiniowany bas. Dźwięk nie jest wszystko może brzmieć dobrze.

organizacja pracy

Kalendarz tradycyjny smartfon, od „Google”. Może być skonfigurowany jako pełny miesiąc i rozpowszechniać działalność na tydzień lub dzień. Jest możliwość ustawienia alarmów ustawić określony sygnał i czas. Dla konkretnego przypadku, można wybrać tytuł, rok, godzinę, miejsce i powtórzyć.

Miękkie godziny również pozostała praktycznie niezmieniona do „Android”. Tutaj, podobnie jak we wszystkich innych telefonów, można ustawić wiele alarmów, które mogą być uruchamiane w określonych odstępach czasu.

Kalkulator może być również standard, z minimalną ilością opcji, można odwrócić ekran, to rozszerzy funkcjonalność. Inne metody będą dostępne do obliczenia.

Dogodnie, nie jest standardową aplikacją do pracy z dokumentami. Jest to bardzo wygodne i proste. Dzięki niemu można otwierać nie tylko dokumenty w formacie .doc, ale pliki innych programów pakietu Office.

Przeglądarka w Philips W737 nie zadowoli wszystkich. Niemniej jednak, jest to wygodne i stabilne. Jedyną rzeczą, która może być nadal obserwowano wyhamowanie i podvisanie.

wyniki

Teraz ten model trzy lata. Tylko telefon jak prawdziwy konserwatywny, ponieważ obecne zmiany można kupić na tych samych właściwości technicznych smartphone, ale o bardziej atrakcyjnym wyglądzie.

Philips Xenium W737 weszła na rynek z ceną 10 tysięcy rubli. Teraz za cenę wielu chińskich producentów wydali swoje gadżety z skanery linii papilarnych i kamer wyższej jakości.

Główną zaletą tego modelu jest uważany za przeżycie. Sprawa jest bardzo wytrzymały i duże. Telefon czuje się dobrze w dłoni, jest ciężki, a więc jest to prawie niemożliwe, aby przypadkowo upuścić. Z codziennymi zadaniami radzi sobie z hukiem. Jeśli jest używany tylko jako „dialer”, będzie rozciągać ponad tydzień bez ładowania.