738 Shares 5458 views

Jak zastosować lakier żelowy: porady i wskazówki

Żel polski – rewolucyjny produkt. Jest to połączenie lakieru i żelu. Żel polska stworzy dwutygodniowy manicure. Po tym wszystkim, jest on w stanie utrzymać się na paznokciach bez zamglenia i żetonów na dwa tygodnie lub dłużej. Jak zastosować lakier żelowy? Jakie są niuanse i sekrety tworzenia idealny manicure z nim?


Zastosowanie żelu cienką warstwę lakieru. W razie potrzeby można go łatwo usunąć za pomocą specjalnego płynu (remuvera), podczas gdy żele tylko budować usunięty buff i cięcie. Po zastosowaniu nie jest konieczne w symulacji i zapilivanija płytki paznokcia.

Żel polskim. technologia aplikacji

  1. procedurę z manicure (czyszczenie skórek poprzez nakozhnits) start.
  2. Następnie, leczone paznokcie odwodnić, jeśli to konieczne, usunąć tłuszcz z płytki paznokcia.
  3. Zagruntować.
  4. Teraz musimy stosować żelu. Może być sprzedawane osobno lub razem z farbą nawierzchniową. Jak zastosować lakier żelowy? Stosuje się go bardzo słabo. Umieść paznokcie w lampie UV przez 2 minuty. Pre-czytać instrukcje na żel-lakierów, ponieważ czas przebywania w lampie UV mogą się różnić.
  5. Suchego pędzla lub specjalną ściereczką, aby usunąć nadmiar wilgoci z gwoździa.
  6. Jak zastosować żel paznokci bardziej nasycony kolor? Aby rozpocząć, należy przygotować go: roll butelkę lakierem żelu między swoimi rękami za 20 sekund. Dla lepszego wybarwienia należy nałożyć dwie warstwy. Nie zapomnij, aby wysuszyć paznokcie w lampie po każdym zastosowaniu. Pierwszą warstwę barwnego lakieru lepiej jest wykonać bardzo cienki, prawie przezroczyste. Ale drugi może być grubsza – na lepszą i nasyconych kolorów.
  7. Ostatni etap – fixer. Stosuje się go i wysuszyć w lampie. Bardzo ważnym szczegółem jest stosowanie żelu lakier nie tylko na powierzchni, ale również na końcu paznokcia. Jeśli pominąć tę część, manicure będzie trwać bardzo długo.

Jak widać, zastosowanie żelu polski – to jest dość proste. Trzymać pewne instrukcje i uzyskać ładny manicure i trwałe.

Usuwanie żelu lakier

W rzeczywistości, jako przyczynę lakieru żelowego rozumieć, a to, jak go usunąć? Procedura ta jest jeszcze łatwiejsze. Konieczne jest, aby zapłodnić wacika ze specjalnym płynem, dołączyć go do płytki paznokcia i górną folią oblewania szpilki. Pozostawić na 10 minut, a następnie ostrożnie zdejmij pokrywę za pomocą prętów.

Właściwe przechowywanie lakier Gel

Nie najmniej w znaczeniu jest kwestia lakieru przechowywanie-żel. Co należy zrobić tak, że jest zachowany tak długo, jak to możliwe? W kompozycji lakieru żelu jest rozpuszczalnik, podobne do tych zawartych w tradycyjnych lakierach. Dlatego też, warunki przechowywania to zostanie taka sama: przechowywany w temperaturze pokojowej i bezpośrednio po użyciu szczelnie zamkniętej pokrywą. Po odparowaniu rozpuszczalnika z fiolki lakieru żel jest zbyt gęsta, że nie zakłóca cienką warstwę.

Żel polski – to nowość, którą warto spróbować każdej z płci. Po zrobić manicure przy użyciu tego narzędzia, to na pewno cieszyć się wszystkie jego zalety.