340 Shares 2372 views

Pomidor japoński krab. Możemy rozwijać się bez problemów

Pomidory – A psiankowatych roślin, pochodzących z Peru, gdzie gorącym i suchym klimacie. Korzystne warunki dla tej uprawy – jest umiarkowanie wilgotnej ziemi, ciepłe suche powietrze. W Europie, pomidor był w połowie XVI wieku, dzięki wszystkim słynnego Columbus, a uprawiana jako roślina ozdobna. Przez długi czas uznano trujące owoce. W Rosji, pomidor pojawił się w XVIII wieku. Agronom Śruby sklasyfikowany pomidora jako warzywo, upraw spożywczych. Dzisiaj, pomidor, dzięki swoim wartościom odżywczym, – jeden z najbardziej popularnych roślin warzywnych.


Pomidor „japoński krab” – jeden z najlepszych sałatek odmian pomidorów. Ten rodzaj dużych owocach – król wśród pomidorów. Rozwijać go w otwartym terenie, jak iw szklarniach. Krzewy tej odmiany mają nieograniczony wzrost i dorastają do 150 cm. Tomato można hodować aż do miesiąca listopada. Średnio pomidory „japoński krab” dojrzewają w 110. dniu sesji Busha. Charakteryzuje się dobrą wydajnością i o doskonałej odporności na choroby. Owoce jego niezwykle pięknym różowym i ploskookrugloy formie. Masa płodu 250 – 300 gramów. Ten gatunek jest doskonałe do sałatek ze względu na soczyste, pyszne mięso.

Uprawa takich roślin jak pomidorowy „kraba” – to nie jest dla leniwych. W swej istocie, ta kultura jest kapryśna i sprawi, że ciężko pracują. Powiemy Ci kilka agronomii technik, które pomogą rozwijać w ogrodzie piękne i niezwykle smaczne pomidory.

Dla tego rodzaju, jak pomidor „Japoński krab”, najlepiej nadaje non-ciężkich, bardzo żyznych glebach. Bardzo skutecznym sposobem na poprawę grunt – ściółkowania łóżka jest wszystko, co później peregniet a więc nawozić glebę. W toku jest skoszonej trawy, chwastów, trocin, a nawet papier. Ściółkowanie łóżka nie tylko nawozić glebę, ale także zmniejszyć potrzebę do podlewania o połowę! Sadzonki, nasiona wysiewa się na początku marca, głębokości. 2 – 4 cm, wskazane jest poddanie nasion przed sadzeniem w nadmanganianu potasu, a następnie płukanie czystą wodą. Pomidor „japoński krab” będzie wtedy rosną znacznie lepiej i szybciej.

Istnieje specjalny sposób, aby zwiększyć liczbę sadzonek. Pasierbów muszą wzrosnąć do 15 cm, a następnie pokroić nożem i włożyć do wody. Po 5 dniach, będą nabywać korzenie i może być bezpiecznie posadzone w ziemi. Można karmić sadzonki kompletny nawóz nie więcej niż trzy razy. Około 10 dni przed przesadzania należy go złagodzić.

Jeśli masz ogrzewaną szklarnię, nie krępuj się kłuć w kwietniu, a jeśli film następnie zasadzone krzewy, gdy będą one wynosić około 65 dni. Pomidor „krab” pożądane jest, aby zasadzić bardziej przestronne. Podlewane krzaki ściśle ciepłą wodą. Okres wegetacji 2-3 zasilanych nawozami konkretnych roślinnych, bogatych w mikroelementy. Dawka nawozów karmienia zmienia się w zależności od stanu i wieku krzewów. Pomidor „japoński krab” powstaje w łodydze 1-2, wszystkie inne pasierbów zaleca się usunąć.

Należy zachować ostrożność, a warunki pogodowe. Na przykład, w wysokich temperaturach, instalacja wymaga więcej azotu niż potasu w pochmurny pogody – odwrotnie. Kiedy pogoda mokre i zimne noce natychmiast trzeba zacząć profilaktycznej rozpylanie buszu. Roztwór do opryskiwania wytwarza się w warunkach „pola”: wiadrze wody, 1 litrem mleka, 25 kropli jodu. Wszystko to jest dokładnie wymieszane, a roztwór jest gotowy. Zraszanie pomidory „Japoński krab” z tego rozwiązania, można chronić rośliny przed chorobami. Nie zapomnij o pasynkovanie – jedną z najważniejszych procedur prowadzących do zdrowego wzrostu roślin.

Pomidory „japoński krab” będzie zawsze charakteryzuje się słonecznej jasności, doskonały smak i zasłużył na miano „królowie ogrodzie.” Pod warunkiem, że starannie, aby zapewnić właściwą opiekę, masz gwarancję wysokiej wydajności.