605 Shares 3195 views

Victoria jagodowych. Jak uzyskać dobre zbiory


Victoria Berry – jeden z pierwszych odmian truskawek, ma swoją nazwę na cześć królowej Anglii. owoce roślin są bardzo smaczne i mają niezwykły smak.

Victoria Lądowanie odbywa się na płaskiej działce, która powinna mieć niewielki stok na zachód. Szczyty powinny być w najbardziej osłoniętym miejscu do przepływu powietrza nie jest zszokowana w zimie śnieg z obszaru, w przeciwnym razie roślina może być po prostu stracone. Do uprawy owoców najlepiej nadają gliniastą glebę bogatą w próchnicę.

Zakład należy sadzić wiosną lub jesienią. Na wiosnę sadzenia wynika już z opadającej części przygotowania. Iw razie potrzeby roślin Victoria spadek ziemia przygotowana w czerwcu. Praca na grzbiecie wymaga zakładek nawozu. W Plant dobrze opracowane w przyszłości, to jest konieczne, aby dokonać metr kwadratowy dwadzieścia gramów chlorku potasu, 25 g superfosfatu, 6 kg próchnicy i 20 g azotanu amonu. Aby jeszcze bardziej ułatwić dbać o rośliny powinny być sadzone w niewielkich grzbietów w prostych rzędach, której wysokość powinna wynosić 10 cm. Landing produkowane w odległości 50-60 cm od siebie, a różnica pomiędzy pędów powinna być trzydzieści centymetrów.

Victoria – jagoda, których kopiowanie jest wykonywane przy pomocy wąsów, pojawiając się w środku lata. Kiełki zawierają składniki, które nie są dzikie korzenie i liście truskawki. Najwyższa jakość dla reprodukcji są uważane do gniazd znajdujących się w pobliżu krzewu macierzystego. Najlepiej nadaje się wąsy, którzy biorą na roślinach dwuletnich. Kiedy pojawi się wylot 4 liści, powinna być oddzielona od ogólnych roślin i roślin na grzbietach. Aby lepiej wąsy osiadł, muszą do kopania z bryłą ziemi i natychmiast przeniesiono do wstępnie przygotowanych otworach (studzienek).

Victoria – jagoda, mają specyficzne wymagania dotyczące podlewania. Jeśli się regularną pracę agrotechnicznych na ochronę wód do wykonywania terminowe rozluźnienie gleby, mierzwa roślinę, przykryć go ze śniegiem w zimie, aby produkować wysokiej jakości pielenie, truskawki rosną bez dodatkowego nawilżania. Jednak podlewania (do 10 razy w ciągu sezonu) będzie dostarczać duże ilości produktów witaminowych.

Aby victoria jagód nie zakazić siarkowego butwienie gleby na grzbiecie po okresie niezbędnym zamulchirovat wióry drzewne, słoma lub suchego mchu kwitnieniem. Powtarzające nawierzchniowa działać odpadów ziarna lub torfu. Grubość warstwy ściółki powinna wynosić co najmniej 5-10 cm. Gdy jest to konieczne do pracy o to, aby nie były pokryte liściach rośliny. Po zbiorze rozluźnienia gleby wokół preformy z krzewów jagodowych. Jeśli obnażone korzenie, jagody trzeba wzgórzu. Pierwsze z ogrodu dobrych zbiorów jest możliwe tylko przy regularnym pielenie.

Victoria natychmiast powinien obsługiwać przed szkodnikami i chorobami. Na tydzień przed rozpoczęciem kwitnienia leczenia spożywczego przed ryjkowców, w tym celu, to znaczy „Inta-sup” lub innych preparatów przeciw owadom. Tuż przed kwitnieniem zapobiegania Botrytis produktów rozpylanie roztworu jodu (dziesięciu litrów – 10 ml) lub Trichoderma. Jeśli lato jest deszczowe, zaleca się powtórzyć leczenie.

Victoria – jagoda posiadających cenne właściwości i ma wiele składników odżywczych. Zawiera cukier owocowy, minerały, pektyny, witaminy C i kwasów organicznych. Victoria owoce powinny być stosowane przy odchyleniach w nerkach, cukrzycy, chorób wątroby i innych chorób. Victoria berry zwiększa wytrzymałość, wydajność i pomaga oczyścić krew.