452 Shares 5751 views

Grecja-Bułgaria, wymiany doświadczeń i wrażeń.

Opowieść o krajach i hotelach.

Pod koniec lata miałem okazję odwiedzić trasy promocyjnej. Odwiedziliśmy Grecję i Bułgarię. Podczas wycieczki, zbadaliśmy hotele pouchavstvovat w niektórych wycieczek. To o nim i chcę powiedzieć.

Grecja.

Grecja brgata hotele skontrolować wszystko nie ma sposobu, ale o czymś rozmawiać. Więcej vsgo zbadane Grecja Hotel Potidea Palas: wszystko jest dobrze, a obszar, a jedzenie i animacji, obsługa i cena, która jest gotowa możesz bezpiecznie. Ponadto kontrolowane inne hotele w Grecji.
Żyliśmy w hotelu Istion Club & Spa 5 *. Piękna okolica, niewielka plaża, iść do sąsiadów, catering do czterech, typu Standard raczej słaby – nie tanie, nie będę wracać.
Aegean Melathron Hotel – 5 *. W pełni zgodny z określonymi kategoriami – zaktualizowane, bardzo ładny ogromny obszar, ciepłe, wygodne, ale należy zachować ostrożność podczas rezerwacji jest częścią hotelu, który znajduje się na 2. linii, poprzez kategorii tunel IVF (nie jest przyjazny dla środowiska i jest przeznaczona GOSPODARKI !!!) ,
Athos Palace Hotel 4 *. I tak naprawdę nie … ciemne, zbyt stary, sniffy, ale piękna plaża i dobre ceny.
Znana Plaża następnie Pallini Hotel 4 *. Doskonała czwórka, z najlepszych plaży, która w czasie mojego pobytu tam było zapakowane po brzegi. Oba są w pobliżu miejscowości Kallithea – gdzie wywiesić.
Od treshek pochwała Sousouras Hotel 3 + *. Nie pokazują, ale reklamować.
Wycieczki w Grecji można odebrać w naszej firmie.

Wszystkie te hotele są w pobliżu miejscowości colifor ms. Potem przeniósł się do Salonik.
Piękne miasto, piękne nabrzeże, historycznej części murów portu, jachty, konie z wózkami, bale, lody … Tyle mokasyny zabawa, nie widziałem gdziekolwiek. ponieważ dostaliśmy się na wakacje, to oczywiście, nie dostaliśmy żadnej gdzie. Sklepy były zamknięte, a wszystkie tawern, kawiarni, dyskoteki i restauracje są zatłoczone, więc po prostu chodzić po mieście, przetarł palcem Arystotelesa i to bezpiecznie oddzielone numery tope.
Kastoria – Byłem naiwny, aby myśleć, że coś jak nasze rośliny, otoczonych kolczastego drutu terytoriów dokonanych w prom.zony … głęboko myli.
Kastoria mile zaskoczony. Piękny, spokojny, historyczne miasto w górach, w środku ogromnego pięknego jeziora, pelikanów, łabędzie. To, powiedziałbym – "Little Monaco".
Shubnye fabrichki małe, czyste, w mieście, potem szyk salony mody z anglojęzycznym, bardzo kompetentny personel.

Bułgaria

A w ogóle, objazd został zaprojektowany do badania nowy kierunek Bansko. Badane hotele Bułgaria.
Tour mnie wrażenie! Chociaż nie ma śniegu, a miasto nadal dość pusta, czy jestem na pierwszym ośrodku narciarskim, więc wszystko po raz pierwszy, a górami i powietrznych i sosnowych drzew i ludzi – wszystko inne! Spocząć inny plan niż kurorcie. Atmosfera jest zupełnie inna, a gatunek !!! Twój oddech away !!!
Ponadto, jest również niezwykle piękne miasto, zabytek, gdzie wiele muzeów i zabytków.
Chcę zauważyć, że resort – najmłodszy ośrodek w Bułgarii, odpowiednio, nowy mieszkalnych i ilość pokoi, wszystkie hotele są świeże. Bez uderzające różnice są praktycznie identyczne. Najważniejszą różnicą jest lokalizacja, trochę dalej lub bliżej do wyciągów narciarskich.
Szczególnie wyróżnia Kempinski oczywiście – jak zwykle patosu i nieżyczliwości personelu (mam nadzieję, że ta postawa odnosi się tylko do infogruppy członków). A potem spojrzał w hotelu Premier Luxury Mountain Resort 5 *. Powiedziałbym, że jest godnym konkurentem dla Kempinski! Przystojny, laureat kilku nagród! Styl i design, każdy szczegół przemyślane. Bardzo przyjazny, znakomite restauracje, luksusowe spa, rosyjski kąpiel (który wywołuje opakowanie do prezentu: miotła, butelkę wódki i banku śledzia (to nie żart !!!), choć nieco dalej od wyciągów, ale tańsze i nowsze Kempinski ,
Głównym plusem ośrodka – sprzęt, wyciągi, kabina – wszystko austriackiej i pod ich ścisłym kierownictwem (Bułgaria nie ufa). Każdego roku przed rozpoczęciem sezonu, zakładanie i sprawdzić wszystko samemu.
8 osobowa gondoli wyciąg Bansko-Bnderishka (2400 osób na godzinę), 8 wyciągów krzesełkowych, 6 wyciągów formierska kilka wyciągów narciarskich – pułapki dla dzieci.
Lot Saloniki – przeniesienie około 3-3,5 godziny od przejścia granicznego, dać czas na Rosy minut za darmo. Czas od Sofii o tym samym.
Jeśli ktoś zdecyduje się odwiedzić kraj, szczęśliwy odebrać wycieczki do BulgariaBuying.