101 Shares 1793 views

Antyspołeczne zachowanie: Jakie są objawy i co z nim zrobić

Ludzie dla normalnego stanu zdrowia trzeba pracować nie tylko jednostek, ale także ze społeczeństwem jako całością. Tak więc człowiek zaczyna czuć się członkiem grupy i lepsze zrozumienie tego, co jest jego pozycja w społeczeństwie. Utworzone wiedza o jego pozycji może być postrzegana motywację, aby spróbować podjąć w społeczeństwie jako wysokie, jak to możliwe. Ale czasami człowiek zachowuje się społecznie źle. I taki tok postępowania jest nazywany „antyspołeczne zachowanie.” Zastanówmy się, co to jest.

Na Zachodzie przeznaczyć nawet specyficzny rodzaj nieprawidłowego rozwoju osobowości. Oficjalnie nie jest akceptowana. Ale nasi naukowcy i zachód oznaczają to samo terminem „antyspołeczne zachowania.” To destrukcyjne zachowanie charakteryzuje ukrytej lub jawnej wrogości i agresji wobec innych postrzegana. Są to przejawy różnym stopniu nasilenia. Może to ograniczać się jedynie do naruszenia przepisów socjalnych, ale może być znacznie gorzej. Zlecenia otwarte pogardy formalnych struktur i nieformalnych liderów, niechęć do uznania praw innych, ułuda, tendencja do nie respektowania praw ludzi wokół – „aspołecznych zachowań” wszelkich oznak zjawiska

Jego Zachód jest diagnozowana u dzieci w wieku od trzech lat. Jeśli nie zwracać uwagę na to, co dziecko jest nachylona, na przykład, torturować kota, z biegiem czasu, sprawa może dotrzeć do ludzi. Tak w każdym razie nie można zostawić skłonność do przemocy zlekceważone.

Antyspołeczne zachowanie może być szczery. Przejawia się to w stosunku do braci i sióstr, rodziców, nauczycieli i kolegów. Często w wieku szkolnym, to przybiera formę wyzwiska, uzależnienie drażnić i bić inne dzieci. I nie może być ukryte, które jest związane z brakiem szacunku dla własności, takich jak kradzież, wandalizm lub podpalenie. Psychologia społeczna zachowań antyspołecznych jako ukryta forma jego skłonność do kłamstwa, aby dziecko w sytuacji, gdy nie oczekuje się poważna kara, lub skrycie pragną zepsuć zabawki cudzych. Po tych „dzieci” dorastają, często stają się klientami dilerów i patronami alkoholowych sklepach.

Dziewczyny na ogół mniej zachowań antyspołecznych niż chłopców. Ale na ogół są one bardziej zaawansowane objawy. Na przykład, zorganizować przynęty przedstawicieli tej samej płci lub prowokują chłopców agresji w stosunku do siebie. Przedstawiciele silniejszej płci są bardziej prawdopodobne, aby otworzyć przejawy nierzetelności społecznej, fizycznej agresji.

Pod wieloma względami, występowanie tego problemu wynika z postawy rodziców w rodzinie. Często destrukcyjny strategia komunikacji dziecka z uwagi na fakt, że jest on protestując w ten sposób przeciwko przemocy domowej lub relacjami konflikty między rodzicami. Czasami te dzieci wykazują agresję wobec zwierząt po same ulegają agresji ze strony rodziców lub innych dzieci. W dużej mierze wyświetla niewłaściwe zachowanie ma charakter cech dziedzicznych, zwłaszcza w temperamentu dziecka i drażliwość. Takie dzieci mają zwykle niskie zdolności poznawcze i są często w kontakcie z rówieśnikami antyspołecznych.

Czy mogę coś zrobić? Tak, dobry psycholog może pomóc dziecku nauczyć się kontrolować swój gniew, aby zrozumieć własnych i cudzych emocji i znaleźć kompromisowe rozwiązania w trudnych sytuacjach. Często pomóc w tej grupie lekcji. W ciężkich przypadkach leczenie lekiem, który zmniejsza częstość występowania zachowań impulsywnych.