601 Shares 1097 views

Jak szpikulec robak na haczyku: wskazówki dla początkujących

Ulubiony letni rozrywką wielu mężczyzn, a niektóre kobiety jest wędkarstwo. Uspokaja nie tylko nerwy, ale także pozwala cieszyć się spokojem i pięknem przyrody. Na początek, wędkarze mają wiele pytań, w tym jak prawidłowo trzymać robak na haczyku. Postaramy się wyjaśnić, jak to zrobić, aby złapać można rozkoszować się ich liczby.

Od tego robaka jest najczęstszą przynętą, a następnie złapać go często. Ponieważ możliwe jest, aby różne kombinacje przynęt, dodając, na przykład kukurydzy lub jęczmienia. Ale jeszcze kwestia jak szpikulec robak na haczyku, jest bardzo powszechne, zwłaszcza wśród początkujących wędkarzy.

Jak gotować robaki

Znawcy branży rybackiej za nic, że nie będą go używać tylko wykopać rzeczy. Oczywiście, jeśli wiesz jak szpikulec robak na haczyku, jest bardzo dobry. Ale nadal konieczne jest zastanowić się, jak przygotować się przynęty. Aby rozpocząć robaki musi leżeć co najmniej przez noc, lecz kilka dni. W tym czasie organizm oczyszcza je przez ich strukturę, stają się gęstsze i czerwony, będzie lepiej siedzieć na haku i nie ubrudzić sobie ręce. Anglicy z szaro-brązowy robaki mogą łatwo czerwono. Jest to w następujący sposób: dwa dni, ale zachować je w wilgotnym mchem, a następnie przenieść do suchego, namoczone w wodzie i miodem. Wszystko to posypane tartym czerwonej cegły. Poruszanie się w tej całej mieszanki, robaki są jaskrawoczerwone. Ten kolor sprawia, że są bardziej widoczne i atrakcyjne dla ryb.

Jak rozłożyć robak na haczyku

Worms postanowił łańcucha na haku do głowy. Odbywa się to tak, że są one całkowicie pokryta metalem, ale ogony w tym samym czasie powinien powiesić, poruszają się swobodnie. Będą zwabić rybę. Tak jak szpikulec robak na haczyku raczej nie trudno, a następnie proces ten może obsługiwać nawet początkujący. Jednak czasami może to być problemem. Ryba ma złe robaka lub po prostu jeść wokół ogona. W takim przypadku zaleca się kij precel żywą przynętę.

Ważne jest, aby wiedzieć, jaki rozmiar ryby masz zamiar złapać jak kij robaka na hak powinien być taki, że ryby mogą go złapać. Dla mieszkańców dużych zbiorników sznurka przynęty powinna być tak. robaki stos odkładany na haku, piercing w środku, a ukryć ostre końcówki kitka ostatnich. Możliwe jest również, aby je sadzić jako kluczy na pierścieniu, piercing głową. Chciwych ryby zazwyczaj złapać duże haki podwójne lub nawet potrójne.

Nawiasem mówiąc, wielkość ryb zależy i rodzaj robaka. Na przykład, dla karaluch po prostu niedopuszczalne czerwonego łajna. Jednak niektórzy twierdzą, że robaki ze sklepu lepiej rzeki. W pewnym sensie jest to prawda, ale produktem naturalnym ryby jeszcze bardziej podoba. Kiedy pchnął na procesie, spróbuj jak najmniejszym stopniu szkodzić przynętę, ponieważ jego mobilność jest kluczem do dobrego przekąskę.

Pole zrozumieliście odpowiedź na wszystkie pytania, można bezpiecznie przystąpić do wędkowania, bo wędkarstwo – to jest wielki rozrywką w ciszy i spokoju, którego tak brakuje w mieście.