792 Shares 1480 views

Owsianka dla rybołówstwa – jak gotować?

Rybacy – to dość przedsiębiorczy naród, który ciągle poszukuje nowych rozwiązań dla łowiąc ryby.

Właściwie gotowane owsianka do wędkowania jest popychany dobrze i mocno trzyma hak. Jak gotować owsiankę dla rybołówstwa? Przed przygotowaniem jedzenia dla ryb muszą zdecydować, w jakim celu będzie się gotować – do wędkowania i przynęty. Każdy „mikstura” warzone jest na swój sposób, i nie popełnić błędu, należy stosować się do rad doświadczonych rybaków lub jasnych instrukcji. Jak gotować owsiankę dla rybołówstwa, dowiesz się z tego artykułu.

Kasza jęczmienna parze

Kaszę Jęczmień rybacka wytworzyć w następujący sposób: pęcak wlać gorącą wodą w stosunku 1: 2, przy czym dwa z wodą. Postawić na małym ogniu i się mieszać od czasu do czasu. Po ziarna pochłaniają zbiornik wody jest usuwany z ogniem i jest zawinięty w ręcznik.

recepty owsiane

 • Płatki. Owsiane gotowano mleko bez dodatku cukru i soli o połowę. Potem kilka płatków są wypychane na haku.

 • Munk owsiane. Ta owsianka jest idealna do połowu ryb białych – przez długi czas utrzymuje się na haku i nie straciła z. Konieczne jest, aby wziąć dwa identyczne okulary. Jednym z nich powinien być wypełniony semoliny, aw drugim nalać wody do kilku milimetrów wyższy niż semoliny wlać pierwszym szkła. Woda jest wprowadzane do ognia. Po gotowaniu, należy dodać płatki owsiane i cukier (co 1/2 szklanki wody, aby wziąć łyżkę płatków owsianych i łyżeczkę cukru). Po krótkim wrzenia pianki utworzonej na powierzchni. Teraz trzeba dodać owsiankę semoliny w płynny strumień, stale mieszając. Usuń pudding z ognia i mieszać do momentu aż nie znikną suche ziarno. Po tej masy Trample w gęstą bryłę, zwijać ręcznik i opuszczenia przez piętnaście minut. Zwilżyć palce roślinny rafinowany olej, wyjąć ciasto i dodać olejek anyżowy.

Kleik dla wędkarzy

Wziąć szkła mąki kukurydzianej, jedną łyżkę grysiku i mąki pszennej, wszystkie dokładnie miesza się i dodaje się do częściowego szklance wody. Wszystko to jest wylać wrzącej wody na małym ogniu. Na miejscu dodaje zmielone nasiona słonecznika, wanilii lub cukier waniliowy. Sól dodaje się w jesienią. Jest to idealne owsianka dla połowów na karpia.

Owsianka na podstawie prosa

Na tej bałagan catch sazanyatnikov. owsianka jakość gotować dość problematyczne. Najbardziej skuteczne receptury: się przemytego grys, zalać wodą w stosunku 1: 3. Tak szybko, jak gotuje wodę, konieczne jest, aby ingerować tak długo jak krupier nie zagęszczać. Gdy mieszanie staje się trudne, owsianka na zgniatanie i umieścić na siedem minut w piekarniku. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Owsianka z grochu

Groch ze słoniną do połowu przygotowuje się na różne sposoby. Niektórzy rybacy właśnie zaparivayut termos parę łyżek groszku, gotowości, niewielka ilość oleju słonecznikowego i osuszony w durszlak.

Jednak najbardziej skuteczny jest gotowany groszek, co jest niezbędne do sortowania i wyrzucić słabej jakości. Następnie ziarno jest moczony przez noc z sodą, w przeliczeniu na 1 litr wody z grochu łyżeczki. Następnie groszek zostały umieszczone w woreczkach, która jest zamocowana na patelni tak, że nie dotyka dna. Rankiem grochu nalał wody, w którym stanął na noc, i gotować. Co piętnaście minut, groszek powinny być sprawdzane pod kątem dostępności. groszek gotowe odprowadzana na durszlak i wlać na twardą powierzchnię obsoh.

Aby przyciągnąć aromaty rybne są wykorzystywane jako mleka lub oleju słonecznikowego.

Split groch służą do bardziej udanych połowów. Około 200 g płatków i wlać do wody płuczącej przez około trzy godziny. Następnie przygotowuje mastyrku. Gotować groszek w tej samej wodzie, w której on nalegał. Woda pokrywa ziarna od około trzech centymetrów. Gdy groch zacznie wrzeć, przykryć, zmniejszyć ogień i gotować do miękkości. Piana, która powstaje w czasie gotowania, nie usuwać – będzie odejść na własną rękę. Kasza należy okresowo mieszać lub ziarna można spalić. Jeżeli ziarno jest łatwo rozkruszyć, osłona musi być usunięta i pozwala na odparowanie cieczy. Gdy woda zniknęła z powierzchni zbóż, należy uzyskać jednorodną masę, która odruch wymiotny, aby uzyskać puree.

Aby uczynić go bardziej atrakcyjnym dla mastyrku dodać łyżkę miodu lub cukru. Zdjąć patelnię z ognia, gdy kasza zaczyna squish i wypuścić powietrze. Po to, że dodane około pół szklanki kaszy manny, ćwierć kubka mąki i dokładnie wymieszać. Następnie dodać trochę więcej mąki i kaszy manny i dokładnie wymieszać, następnie wlać niewielką ilość oleju słonecznikowego i zacząć rzeźbienie perełek, rozmiar, który musi być zgodny z olinowania, który złapie rybę. Podczas formowania piłka smarowane olejem słonecznikowym i umieścić go na tkaninę w specjalnym pojemniku. Żarówek należy okresowo okazało do ostygnięcia, lub mogą być stapiane z kondensatem.

 • Monastyrka. Aby przygotować niezbędną wrzeć aż stan bzdurny Split groch, wymieszać, dodać kaszę mannę, że to wszystko jest spuchnięte. W mieszaninie, dodać białka jaja, trochę oleju słonecznikowego i pięć kropli miodu.
 • Naiulovistaya grochu owsianka. Podział groch niezbędne w przemiale, wlać otrzymanej mąki w wodzie, gotowanie przez piętnaście minut. Następnie dodać kaszę, kaszę kukurydzianą i wszystko dokładnie wymieszać. Patrz na nie spalone. Gdy kasza jest ugotowane, dodać ugotowane ziemniaki puree, trochę oleju roślinnego lub anyż.

Ciasto dla wędkarzy

 • Klasyczne ciasto. Najlepiej jest mieszać ciasto z mleka lub soku z jagód z dodatkiem białego surowego jajka, dodając wszystkie rodzaje oliwek, miód, waleriana, czosnek, valokordin i wanilii w małych ilościach. Około stu gramów dyszy brakujących dwóch smakach drops – coraz bardziej w stanie odstraszyć ryby.
 • Niezwykłe ciasto. Pół filiżanki gotowanych grochu zmielić i wymieszać z 1/2 szklanki gotowanej owsianki, dodać mąkę i zagnieść ciasto. Następnie smażyć pancake kilka minut na oleju roślinnym. ponownie Mash ręce i smażyć. Procedurę tę powtarza się kilka razy.

Bez gotowania owsianki

Owsianka dla rybołówstwa, która nie wymaga gotowania, jest bardzo popularny wśród wędkarzy. Jej gotowanie jest proste, a wynik nie potrwa długo. Oto kilka przepisów.

 • mąka owsiana. Płatki zalać wrzącą wodą, suszy i jest popychany przez parę występów.
 • Gaduła. Przygotowuje się go bezpośrednio na ryby. W małym pojemniku wlać do wody i wlać semoliny z utworzeniem płynnej zawiesiny. Po kilku minutach rozpoczyna się energicznie mieszając, aż do uzyskania lepkiej masy lepkiej.

Owsianka do połowów na wiosnę

Wiosna – to jest dość proste i nie powoduje trudności w zakresie obsługi narzędzi. Można je kupić w sklepie lub zrobić to samemu.

Narzędzi połowowych, które jest niezbędne do korzystania z tablic przynętę. Owsianka do połowów na wiosnę jest gotowane w bardzo prosty sposób. Musisz użyć średnich zboża ziemi – mają niezbędną lepkość i kleistość, która gwarantuje prawo dopasowanie i rozpylania wody, a następnie poprzez przyciąganie ryb.

 • Najprostszym i najszybszym owsianka przepis jęczmienia perłowego. W stosunku 1: 1 ładunek, jęczmienia i wody Pshenko nalegać około dwudziestu minut (jęczmień powinien pęcznieć, ale nie pęka). Po pewnym czasie, otrzymaną papkę można dodać kielich rozdrobnionych krakersy lub ciasto.

Owsianka dla połowów na Dokarmianie ptaków

Kaszę nie są pakowane i oryginalny przynęty, które za pomocą obciążników są dostarczane w żądane miejsce padania. Feeder używane w różnych dolnym biegu iz różnymi typami dysz Gwiazd.

 • Owsianka dla połowów na podajniku jest wykorzystywany przez każdego rybaka. Przynęta jest dobre mieszaniny prosa i kasza owsiana. Dla jednego rybackiej brane szkła owsianych i 1/3 filiżanki ziaren prosa, który wlewa się do wrzącej wody w stosunku 1: 2. Kilka minut w przyszłość owsianki dodaje kawałki Makukha (wielki jego kurzu) i zmielone prażone nasiona słonecznika. Gdy kasza gotuje, konieczne jest, aby przykryć i nalegać godzinę. Przed przesunąć do miski owsianki, konieczne jest, aby nasmarować olejem roślinnym. Owsianka deptać w dół i w żadnym wypadku nie solone.
 • W zamkniętych zbiorników wielkiej Pshenko owsianka, gotowane zgodnie z powyższym przepisem, ale musi być gotów zrobić jedną łyżkę kaszy manny.
 • Doskonała przynęta jest jęczmień perłowy. W celu wytworzenia szkła jęczmienia wylano do termosu i wlać wrzącej wody do czterech godzin. Gotowe grys jęczmień przepuszczono przez maszynkę do mięsa, miesza się z pyłu i okruchy Makukha prażonych nasion słonecznika.
 • Tanie owsianka-karmniki dla obciążnikami jest przygotowana z mieszaniny owsa i miękiszu. Aby to zrobić, należy wziąć garść owsa i dwa miękisz miesza się z niewielką ilością wody i ugniata do gęstego stanu ciasta. Po czym gotowy ciasto umieszcza się w podajniku, a górna dodać proso owsianka ze smaków. Ta przynęta jest wystarczająca na około osiem rzutów. Idealny dla bezzatsepnyh i spiralnych koryt.

Cóż, jak gotować owsiankę dla wędkarzy, już wiem! Dobry połów!