702 Shares 7056 views

Luki w czasie porodu

Genera. Ile wysiłku idzie kobietę, aby upewnić się, że jej dziecko urodziło. W rzeczywistości, w wyniku tego procesu, młoda matka może pojawić krocza łez, szyjki macicy i ścian pochwy. Warto zauważyć, że takie uszkodzenie często typowe dla kobiet, które urodziły się po raz pierwszy, po trzydziestu dwóch lat. Jednak w tym przypadku, to wszystko zależy od nastroju matek, pomoc wykwalifikowanych pracowników oraz postępu porodu.

Przerwy podczas porodu może być niebezpieczne dla życia dziecka i matki. Takie uszkodzenia obejmują, na przykład, pęknięcie macicy. W wyniku takiej szkody wymaga pilnej hospitalizacji i cesarskiego cięcia. Jeśli mówimy o zewnętrznym pęknięcia, leczą wystarczająco szybko w takiej sytuacji wymaga nakładania tylko kilka szwów. Co do pęknięcia macicy, w tej sytuacji, lekarze starają się uratować matkę i dziecko. Jednak większość z dzieckiem nie może przetrwać.

Wszystkie łzy krocza tak zwanych ekspertów są podzielone na dwie grupy. To zewnętrzne i wewnętrzne obrażenia. Pierwsza grupa obejmuje złamań dolnej trzeciej części bezpośrednio do pochwy i krocza. Wewnętrzna obejmują pęknięcia szyjki macicy podczas porodu.

Prawie co piąta kobieta w pracy podczas porodu otrzymuje żadnego uszkodzenia krocza. Podlegają one do wszystkich kobiet, niezależnie od liczby urodzeń i wiekiem. Przyczyn takiego rozwoju są zbyt wysokie krocze, jej słabe rozciągliwość, duże dziecko, zamka dziecko, obrzęk i stan zapalny w kanale rodnym, wydłużenie pracy i więcej.

Najczęściej urazów w czasie, gdy kanał rodny przechodzi głowy dzieciaka. Ponadto, w tej chwili doświadczony położnik jest dość łatwe do określenia prawdopodobieństwa uszkodzenia czysto wizualnych. W rezultacie, silne naprężenie skóry, tak zwane krocza blednie i błyszczące. W takiej sytuacji możliwe jest, eksperci zdecyduje się dokonać nacięcia krocza lub perineotomy. Oznacza to, że kobiety będą cięcia w miejscu krocza napięcia, jako takie uszkodzenie jest dużo łatwiej szyć i goi się szybciej niż zwykła przerwa. Blizna będzie praktycznie nie ma, lub będzie bardzo gładka.

Perineotomy to małe nacięcie z odbytu do pochwy. Jeżeli nacięcia krocza jest wykonywane nacięcie jest nieco w bok od linii środkowej. Jest to o wiele bezpieczniejsze perineotomy. Faktem jest, że w wyniku tej operacji, cięte po prostu może być kontynuowane podczas dostawy do odbytu. Co do anatomii okolicy, następnie zaszyć szkoda tego rodzaju jest znacznie łatwiejsze.

Przerwy w porodzie czasami klasyfikowane według trzech stopni. Pierwszy towarzyszy niewielkich zmian i błony śluzowej pochwy wargi ściankę tylną. Drugi stopień – jest obecność pęknięć mięśni krocza i pochwy. W odniesieniu do trzeciego stopnia, nie ma łzy w połogu troski i ściany odbytnicy i odbytu.

Po urodzeniu dziecka, łzy znaleźć ginekologa-położnika, ponieważ są one zawsze towarzyszy pewien krwawienia. Nakładają one tzw catgut szwów. Szwy wyciąg lekarz w piątym dniu, kiedy matka i dziecko będzie gotowe do rozładowany.

Ważne jest, aby wziąć w powstałej szczelinie, ponieważ w przeciwnym razie prawdopodobieństwo powstawania krwiaków. Jeśli rana nie bierze się w swoim miejscu tworzą dużą i szorstką bliznę. będzie to kolidować z kobietą w zarządzaniu aktywności seksualnej z partnerem w przyszłości, dostarczając wiele dyskomfortu i tak dalej. Panie, które otrzymały taką szkodę w wyniku pierwszym porodzie, mają skłonność do takich pęknięć w przyszłości.

Lekarz może podjąć decyzję w sprawie sekcji awaryjnego krocza, nawet jeśli różnica nie jest zagrożeniem. Przyczyny takiego zachowania może służyć jako pośladkowych prezentacji, przedwczesny poród, płodu ekstrakcji próżniowej i wiele więcej.

Luki w czasie porodu – nie jest powodem do niepokoju. Najważniejsze – aby prawidłowo dbać o chwilę dla obszaru uszkodzonego, obsługiwać go za pomocą specjalnych rozwiązań.