725 Shares 9184 views

Te 3 Szokujące fakty zmusi was do ponownego rozważenia relacji do usuwania włosów w okolicy bikini

Jest prawdopodobne, aby usunąć włosy w okolicy bikini, a przynajmniej o tym myśleć. Jest częścią ogólnego stanu zdrowia, ale ma też swoje negatywne strony. Oprócz dobrze znanego problemu wrastające włosy, proces ten ma inne wady.


specyficzność

Ciekawostką jest fakt, że wśród ssaków, człowiek jest jedynym stworzeniem, które ma narządów rosną gęste i grube włosy. Dlaczego tak jest? Zgodnie z teorią, służył jako symbol tego, co dana osoba osiągnęła określony wiek i jest gotowy do kopulacji.

Ponadto feromony zapach włosy pomóc silniejsza, a więc przyciągnąć więcej partnerów. Jednakże, nie jest z pewnością powodem do nie usuwania włosów w strefie intymnej.

minusy

Proces usuwania włosów ma swoje negatywne aspekty:

  • Wrastające włosy, świąd i wysypka. Według badań, 75% ludzi, którzy usunęli włosy cierpią z powodu świądu, 40% – od wysypki, a także problem wrastających włosów i stan zapalny.
  • To zwiększa szanse zarażenia się chorobą przenoszoną drogą płciową. Wynika to z faktu, że po usunięciu włosów na skórze mogą tworzyć zmian, które tworzą dodatkowy czynnik ryzyka. Według badań, znaczna część RFP jest ściśle związane z tym, że ludzie usunąć włosy na ich genitaliów.
  • Rany. Ciekawostką jest fakt, że większość ludzi, którzy przychodzą do szpitala z różnymi urazami w strefie intymnej, dostał je, gdy próbuje usunąć włosy nie jest bardzo tradycyjne metody lub konwencjonalne.

Jak widać, pozbycie się niechcianych włosów w okolicy bikini ma swoje pozytywne i negatywne strony. Oczywiście, jest to bardziej higieniczne i atrakcyjne, że jest szczególnie ważne. Jednak usuwanie włosów przynosi także wiele kłopotów, nie wspominając problemów, takich jak świąd, wysypki i innych pokrewnych sytuacjach. Wybór zależy od osobistych preferencji, a także życzenia swoim partnerem.