510 Shares 1409 views

Lek „wareniklina”, Opinie lekarzy

Dziś większość osób stara się żyć zdrowego stylu życia. Ludzie chodzą do siłowni, jeść tylko zdrową żywność i dbać o swoje ciało. Jednak w przypadku niektórych złych nawyków może być trudno walczyć. Jeden z nich, bez wątpienia, jest palenie. Mężczyźni i kobiety w każdym wieku codziennie pali sto papierosów. Nawet decydując się zamknąć ten szkodliwy nawyk, nie każdy może przynieść nasze plany do końca.


Czasem wystarczy jeden zdecydowany. Aby osiągnąć pełny sukces, potrzebujemy silnej woli i wsparcia. Do tej pory istnieje wiele środków chemicznych na świecie, w stanie pomóc. Jednym z nich jest narzędzie o nazwie „vareniclina”. Jest to powszechne i dość dobrze zbadane.

Lek „vareniclina” jest przeznaczony do leczenia uzależnienia od palenia. Jest on sprzedawany w postaci tabletki, od 1 mg do 0,5 mg. Leczenie lekiem „warenikliną” (opinii konsumentów całkowicie potwierdzają ten fakt) może być skuteczna tylko wtedy, gdy pacjent jest zmotywowany i korzysta z dodatkowej pomocy.

Lek jest przyjmowany doustnie. Zazwyczaj podaje się 1 mg dwa razy dziennie. Przedtem jednak, w ciągu tygodnia, aby stosować się do poniższego schematu:

  1. Przez pierwsze trzy dni – 0, 5 mg raz dziennie.
  2. Od czwartego do siódmego dnia – 0,5 mg dwa razy dziennie.

Lek „vareniclina”, których opinie można zobaczyć w dużych ilościach w wielu forach, połykać popijając wodą. Przebieg leczenia wynosi 12 tygodni.

Przed zastosowaniem leku należy wskazać dzień, kiedy człowiek rzuca palenie. Lek „vareniclina” przed wyznacza tygodni. Kiedy manifestacja skutków ubocznych, można tymczasowo zmniejszyć dawkę.

Pacjenci, którzy rzucili palenie w odpowiednim czasie, dodatkowy kurs może być przypisany. W przeciwnym razie pacjent powinien zachęcić do starań, aby rzucić palenie i wyeliminować wszystkie czynniki, które doprowadziły do awarii.

Oznacza „vareniclina” (Opinie lekarzy, którzy badali go, świadczą o tym) nie powinny być spożywane w wieku 18 lat. Wynika to z braku danych na temat jego wpływu na młodego organizmu. Wśród przeciwwskazań samodzielnie jako pojedynczych składników nietolerancji.

Stosować leku nie jest zalecane podczas ciąży. Jest to dozwolone tylko wtedy, gdy korzyści z recepcji będą bardziej niż złego. Nie ma dowodów na to, czy lek przenika do mleka matki. W związku z tym, kiedy laktacja nie jest również konieczne do wyleczenia.

Lek „vareniclina”, przeglądy, które są na ogół pozytywne, powinny być podejmowane zgodnie z zaleceniami lekarzy. W przeciwnym razie możliwe przedawkowanie, a to będzie konieczne przeprowadzenie działań w celu oczyszczenia organizmu.

Oznacza „vareniclina” można kupić w drogerii lub w autoryzowanych dealerów. Należy zwrócić się do producenta, podane na opakowaniu. Dziś jest to bardzo łatwe do niemal wszystkich podrabianych leków. Lek „vareniclina”, którego cena odpowiada rezultacie dość powszechne.

Trzymać narzędzie w suchym miejscu, które jest chronione przed światłem słonecznym. Temperatura powinna wynosić od +15 do + 30 ° C. Okres przechowywania leku w prawidłowym przechowywaniu przez dwa lata.