162 Shares 8148 views

Jak pić kreatynę?

Jednym z najczęstszych suplementów dla sportowców – kreatyna. Co lepiej wybrać, zdecydować się sportowców. W tym obszarze można dać pierwszeństwo jak drogie lub tańsze marki – kwestia gustu.


Jednak istnieją pewne kryteria, które mogą być decydujące w wyborze dodatków. Wśród firm dostarczających żywieniu sportowców jest wyścig przywództwo, więc każdy chce, aby do czegoś szczególnego produktu.

Jest najlepsza kreatyna w 2011 roku został wydany przez Nutrition (Optimum, SciFit, Ultimate). Jest to monohydrat kreatyny z doskonałą równowagę substancje niezbędne dla wzrostu i rozwoju masy mięśniowej, jak i do odzysku energii po wysiłku.

informacje historyczne

Pierwszy dowiedział się o kreatyny w 1835 roku. Francuski naukowiec określił swoją wysoką zawartość mięsa czerwonego. Okazało się, że substancja wytwarzana w nerkach, wątrobie, trzustce, aminokwasów glicyny, metioniny, argininy.

Fosforan kreatyny, – osadzanie frakcja kreatyniny i około 40% materiału ma w stanie wolnym w organizmie. Człowiek spędza dnia około 2 g aminokwasu, który straty uzupełniane z żywnością.

Początkujący interesuje się pytanie: „Jak pić kreatyny” W celu prawidłowego przyjmować tego leku, należy zrozumieć, co się dzieje, gdy spożywane razem z nim. Uważa się, że najlepszym rozwiązaniem przyswajanie kreatyny – jest to forma związana lub monohydrat.

Należy zauważyć, że wiarygodne dane dotyczące skuteczności różnych form kreatyny do tej pory, nie. Przez pewien czas sądzono, że „musujący” lub szybko rozpuszczających jego forma jest lepiej wchłaniane przez organizm. Jednakże nowe dowody sugerują, że aminokwas TCHO maksymalne wchłanianie odbywa się w ramach chelatacji z magnezem.

Jak pić kreatynę i jakie jest optymalne dawkowanie?

Jeśli dopiero zaczynają ćwiczenia, należy jeść 20 g kreatyny przez 7 dni. Ten tak zwany okres „ładowania”. Następnie przychodzi etap utrzymania, gdy jest to niezbędne do korzystania z 5 gramów aminokwasów dziennie. Należy zauważyć, że nie jest to zalecane, aby przerwać bieg zużycia dodatków, jak wydajność zmniejsza się w ten sposób znacznie.

Istnieje również tzw indywidualne podejście do wyznaczenia dawki leku. Ta uwzględnia masę ciała sportowca. Na kilogram ciała brane 0,3 g kreatyny w ciągu pierwszych 7 dni, a następnie w 0,03 kg – w pozostałej części zbioru treningowego. Program ten jest idealny dla osób, które są stale trenować i budowania masy mięśniowej.

Pytany na pytanie: „Jak pić kreatyny” profesjonalistów, spełniają one nie stosować formułę obliczania wysokości dodatku masy ciała. To naprawdę jest proste. Ilość tkanki tłuszczowej w początkującego sportowca i profesjonalnego sportowca inny i masy ciała mogą być takie same. Jak wiadomo, kreatyna gromadzi się i działa wyłącznie w tkance mięśniowej, odpowiednio, muszą być różne.

Zatem, powyższe wyliczenie nie jest do końca prawda, jeśli weźmiemy pod uwagę łączny ciężar masy. Ale w przypadku „beztłuszczowej masy ciała” będą po prostu idealne. Na przykład, osoba o średniej wadze 90 kg produkcji normalna zawartość tłuszczu 20% (lub 18 kg), odpowiednio, beztłuszczowej masy mięśni wynosi 72 kg. Jest na tym rysunku, konieczne jest, aby zastosować formułę kreatyny.

Można używać kreatyny i bez okresów obciążenia i podpory. Aby to zrobić, trzeba wiedzieć też, jak pić kreatyny do zwiększenia masy stopniowo. Konieczne w ciągu 6 miesięcy od podjęcia 3-5 gramów kreatyny, następnie 1 miesiąc zrobić sobie przerwę. Odbieranie Warunki: ciągłe obciążenie fizyczne lub lek będzie gromadzić się i powodują toksyczne reakcji w organizmie.

Kreatyny, – proszek, to przed użyciem musi być rozpuszczony w cieczy. Niektórzy sportowcy dodać go do rozpuszczonej shake białka (to nie do końca prawda). Jest to najlepiej rozpuścić sok podjęcia lub słodką wodę gazowaną. Węglowodany pomocy aminokwas rozpuszcza się szybciej i transportowane do mięśni.