121 Shares 7032 views

Posthitis

Zapalenie napletka często występuje u młodych chłopców. Warunek ten rozwija się z powodu słabej jej „zrzutu”. Wskutek napletka i głowy, gdyż trzyma się razem. Ze względu na brak ruchu skóry pod nią są utworzone gromadzeniu moczu i pozostałości Smegma (środek smarny). Tak więc idealne środowisko dla rozwoju bakterii, który wywołuje patologiczne zapalenie napletka. Podskórne strony są bardzo słabo do prania. To poprawia stan zapalny przyczynia się do trudności w oddawaniu moczu. W wyniku tego zwiększa się w jamie preputsiuma i zaczyna opadać w trąba.

W niektórych przypadkach, głowica nie zamyka napletka i uprzedzeń. Powoduje to zaburzenia w krążeniu krwi prącia, zaczerwienienie skóry głowy i napletka, a następnie obracając niebieski. Choroba w medycynie nazywa się „stulejki”. Kiedy opisane powyżej pogorszenie patologii podczas stanu dziecka jest dość szybki. Odłożyć wizytę u lekarza jest bardzo niebezpieczne w tym przypadku. Urolog, otwierając otwór wyjąć zrosty i usuwanie nagromadzenia Smegma. Następnie lekarz leczenia elementu głowicowego antyseptyczne przygotowania do napletka leżał maści działanie przeciwzapalne i zamyka go. Jeśli to było dawno i tworzą duże obrzęki, operacja zostanie przydzielony. interwencja chirurgiczna nie jest szczególnie trudne. Jednak jego realizacja jest konieczne, w przeciwnym razie nie przywraca krążenie krwi w penisie. W odpowiednim czasie leczenia jako specjalista będzie mógł wyprostować ręcznego głowę przez kilka sekund.

Zapalenie napletka (po) może wystąpić zarówno u dzieci jak i dorosłych. Ta patologia jest dość powszechne w urologii. W wielu przypadkach, zapalenie żołędzi i napletka towarzyszyć siebie. Taki złożony rozwój choroby w praktyce medycznej nazywa balanoposthitis.

Głównym czynnikiem przyczyniającym się do powstawania patologii, jest niewystarczająca lub niewłaściwa higiena prącia.

Zapalenie napletka charakteryzuje się zaczerwienieniem, dyskomfort podczas oddawania moczu, a także podrażnienia skóry. W związku z ograniczoną preputsiuma może wystąpić wyładowanie ropne, któremu towarzyszy nieprzyjemny zapach.

Czczo i balanoposthitis charakteryzuje złe samopoczucie, gorączka, osłabienie. Kiedy pojawiły się pierwsze oznaki choroby należy natychmiast skonsultować się urologa. Badanie specjalista nie tylko produkować, ale również przepisać testy diagnozy. Procesy zapalne towarzyszą zwiększone węzłów chłonnych w obszarze pachwiny.

Poza brakiem higieny narządów płciowych, mogą spowodować nieprawidłowości i grzybicze, zakażenia bakteryjne i reakcje alergiczne.

W przypadku braku terminowego i właściwego leczenia procesów zapalnych napletka i żołędzi penisa może powodować rozwój bardzo poważnych powikłań. Co do zasady, w zaawansowanych przypadkach tworzą się zmiany. Są częste i bolesne doznania. Łącznie w trakcie chodzenia.

Zapobiec rozwojowi chorób jest możliwe dzięki rygorystycznych procedur higienicznych. W tym przypadku nie jest konieczne stosowanie bardzo często mydła lub innych środków. Wynika to z zawartości alkaliów, pod działaniem którego pokrowiec jest wydzielany. Jest to wystarczające do mycia ciała w ciepłej wodzie. Aby zapobiec nawrotom choroby są często przepisywany kąpiele biodrowy z rumianku. Zioło to ma naturalne właściwości antyseptyczne i pomaga zmniejszyć stan zapalny.