98 Shares 8828 views

Trudne relacje Obłomow i Olgi Ilinskoy

Roman Goncharov w „Obłomow” to znaczące dzieła filozoficzne. W nim autor odsłania istotę życia, które jest wirującą, płynący strumień przechodzi przez głównego bohatera, a on nawet nie zauważy.


Powiązania Obłomow i Olgi Ilinskoy wziął powieści szczególne miejsce. Jest to spotkanie dwóch osobowości i wartości zdarzyć, by sprawdzić, opinie, poglądy. Czytelnik z dużym zainteresowaniem rozwój wielkiego uczucie smutku, gdy umiera. Ten artykuł ma na celu zbadanie przyczyn osobistych kryzysowej Ili Ilicha i jego interakcji z Elias.

Pierwsze spotkanie

Po raz pierwszy Obłomow i Olga spełnione dzięki Andreyu Shtoltsu. Kto nie lubi starego przyjaciela udało się wyciągnąć homebody Ilyu Ilicha z mieszkania! Kilka dni po przybyciu postanowił odwiedzić młodą damę, i zabrał ze sobą Obłomow. Było oczywiste, że młodzi ludzie lubili. Zresztą Obłomow wyraził wyraźne zainteresowanie. Nie możemy powiedzieć, że było to pierwsze spotkanie w jakiś sposób wpłynęły na ich przyszłe relacje, ale to był początek długiej testów psychicznych, przyniosła wiele doświadczenia.

pojawienie się uczucia

Zależność między Olgi i Obłomowa zaczynają stopniowo. Być może uczucie szybkiego przerwę i nie mógł Ilja Iljicz: robił dużo myślenia, analizowania, po prostu staramy się ważyć każdy najmniejszy szczegół. Duże wrażenie na nim zrobił śpiew dziewczyny. Razem słuchaliśmy „Casta diva” i fale delikatnie marzenia znalazły echo w jego sercu. Powiązania Obłomow i Olga są pełne wzniosłych uczuć i delikatne entuzjazmem. Wydawało taki podziw może wystąpić tylko w młodości, kiedy dusza jest najbardziej otwarta na wyczyny serca.

Jak m.in. Ilja

Rozwój stosunków Obłomowa i Olga jest bardzo piękne i niezwykłe. Ilja Iljicz uderzony przez naturalną gracją dziewczyny, on jest zafascynowany jej uśmiechem, piękna i duchowego bogactwa. Po tym wszystkim, jak niesamowita była w stanie zrozumieć większość zwykłych rzeczy! Dzięki niemu można rozmawiać godzinami, rozmowy na różne tematy. Obłomow oczarowany patrząc na jej oczach: wydawała mu się cudem, darem od góry. Barin długo nie mogą się zdecydować, aby zacząć dbać o niego, ponieważ nie jest przekonany o jego odwołaniu, że to może być ciekawe. On sprawia, że nie starał się ją wygrać, a po prostu podziwiając jej bliskość.

Ilja Iljicz kocha bezinteresownie, z ekstazy, do bólu w klatce piersiowej. Pomimo tego, że nie odważy się porozmawiać z ukochaną, nie spiesz się, aby jej oferta. Nawet wtedy, gdy w ciszy ogrodu wieczorem brzmiały nieśmiałe Olgino „miłości”, nie śmiał wziąć go poważnie. Nie dlatego, że nie wierzy w szczerość dziewczyny, ale z tego, co uważał za swój uroczy dzieciak, który jeszcze nie wie sam. Obłomow mówił zbyt wiele o naturze miłości, aby opracować jakiś powód, dla którego są one z młoda dama nie mogą być razem.

Głębokość emocjonalnych doświadczeń bohatera kręci. Powiązania Obłomow i Olgi Ilinskoy wypełnione niespotykanej czystości, ciepła i prawdziwego pragnienia, aby poznać siebie lepiej.

Jak m.in. Olga

Od samego początku, miłość dziewczyny wykazały zainteresowanie do opanowania. Wydawało się, że jej zagadkowej osobowości, podziwiała głębię jego myśli. Jedyną rzeczą, że nie podoba – to zwyczaj spania w ciągu dnia. Ta cecha Jego Ona chce poprawić, pod warunkiem wyeliminowania. Z wielkim entuzjazmem wyobrażała go odzwyczaić leniwy, a to jest tylko jej zasługa. Wyobrażała sobie siebie jako wielkiego nauczyciela, z miłości, która ma zmienić swój charakter dorosły człowiek. Oczywiście, naiwny Elias można wybaczyć ze względu na jej młody wiek.

Powiązania Obłomow i Olga trwała dokładnie tak długo, jak strach i nieufność nie zepsuło to ciepłe uczucie.

List Obłomowa za

Moje wątpliwości co do ich wspólnej przyszłości, Ilja Iljicz zawarte w długim liście do Olgi. Choć sprawa jest prawie idzie do ślubu, a nawet Zachar prawie wątpliwości, że wkrótce nie będzie znaczących zmian. Jestem w stanie się spieszyć, tylko pobyt na fainthearted śnie Obłomow analizuje sytuację i dochodzi do wniosku, że panienka bierze to nie dla kogoś, kto chciałby zobaczyć przed sobą.

On jest pewne – to potrzebuje kolejnego rycerza, który wystąpi w imieniu swoich wyczynach i polać miodem przemówień, a teraz była niestety w błędzie. Ilja Iljicz nawet gotów poświęcić swoje własne uczucia, tylko, że stało się szczęśliwy. Rozwój stosunków Obłomowa i Olga stopniowo erozji. Ten pan nie wierzy w ich własnej perspektywy, w głębi serca uważa się niegodny miłości, i dlatego odmawia. Pisząc niefortunne list, płakał jak dziecko. A kiedy wiadomość została wysłana, Ilja Iljicz nie mógł znieść, że i tej nocy poszedł do Eliasza z nią rozmawiać.

zerwanie stosunków

Powiązania Obłomow i Olga i nie mogła trwać długo. Musieliśmy coś zrobić, aby dokonać pewnych czynności, o których nie było powodu niezdecydowanie Ili Ilicha. Można powiedzieć, że Obłomow prostu nie czekać kiedy Olga przeszkadza, aby komunikować się z nim, i wybrał pierwszy przystanek niepokojące, bolesne uczucie. Fakt, że miłość nazywa go zachęcać, że aby przekształcić swoje życie, chciał zmusić go do zmiany, ale wręcz przeciwnie, wszystkie siły duszy pokazał nieprzygotowanie do takich zmian.

Tak więc, stosunek Obłomowa i Olga niepowodzeniem. Zaczęli więc piękne i obiecujące, a zakończył we łzach, przyniósł dla nieznośnego bólu. Powodem była niechęć obustronnie wziąć los hojnym darem i być wdzięczny.