404 Shares 4407 views

KSPV kabla: Opis, oznaczenie, dane techniczne produktu

KSPV przewód – przewód sygnałowy stosowany do stałej wewnętrznej wkładki w połączeniu systemów alarmowych, komunikatów i wiadomości w sieciach. Jest to istotne dla instalacji systemów przeciwpożarowych i alarm, systemów przetwarzania danych. Należy zauważyć, że kabel KSPV jest jedną z opcji budżetowych podczas wykonywania połączeń sieciowych. Jest on używany nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz. Jednak unika zainstalowaniu wspomniany drut w miejscach nie chronionych przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Jak KSPV konduktora?

Kabel KSPV jest linka. Składa się on z pojedynczego drutu przewodami miedzianymi, z których każdy jest oddzielną osłonę izolacyjną kompozycji polietylenowej. Jak określa KSPV przewody danych certyfikatu składa się z drutów o średnicy 0,4, 0,5, 0,64, 0,8 mm. Ilość rdzenie może się zmieniać od 2 do 20. W tej pozycji górnej materiału izolującego stosowanego zmiękczonego PVC. Kabel zawsze produkowane biały.

warunki pracy

W zakresie temperatur, co pozwala na uszczelkę i mocowania przewodu, od -10 do +50 stopni Celsjusza; Działanie produktu – w zakresie od -40 do + 60 ° C. Obciążenie rozciągające przewodu KSPV nie powinna przekraczać 50 N / mm2 całkowitej przewodów przekroju, które przewodzą prąd elektryczny. Promień gięcia pozwala siedmiokrotnie wartości minimalnej zewnętrznej średnicy przewodu. stosowanie produktu przez okres nie krótszy niż 12 lat.

Kabel specyfikacje KSPV

Dla takiego rdzenia z drutu o długości jednego kilometra temperaturze wynosi około 20 stopni Celsjusza, rezystancja nie przekracza 148 omów / km. Odporność materiału izolacyjnego przewodu w tych samych warunkach, a średnia zawartość wilgoci około 6,500 MW. KSPV kabel może wytrzymać napięcie prądu elektrycznego w przedziale 250V. Drut jest bardzo elastyczna, może pracować do 15 kolanek pod warunkiem, że ich kąt nie większy niż 90 stopni. Jednak promień kabla może zminimalizować o rząd wielkości większą niż nominalna odcinka drutu. Ten przewód jest wystarczająco odporny na temperaturę i wilgoć: amplituda temperatury, to jest do zaakceptowania w użyciu, może zmieniać się w zakresie 0 -40 … + 60 ° C przy normalnej pracy KPSV przewodzącej wilgoci nie powinna być większa niż 98% przy temperatura od 35 stopni Celsjusza powyżej zera. Temat ten tryb życia pracy kabla wynosi nie mniej niż 15 lat.

wniosek

kable sygnałowe są bardzo popularnym produktem, bez nich zbudować skuteczny system. Takie produkty są wykorzystywane w różnych dziedzinach, szczególnie tam, gdzie wymagana pożar lub alarm. Dane techniczne produktów kablowych mają bezpośredni wpływ na efektywność całego systemu bezpieczeństwa. Zatem, zastosowanie złej jakości przewodów może prowadzić do wysokiego tempa czujników fałszywych alarmów. KPSV struktura specjalny kabel może wytrzymać wszystkie rodzaje hałasu wysokiej efektywności, co eliminuje częste występowanie fałszywych alarmów.