644 Shares 9732 views

Jak ubrania dla lalek wykonanych z własnymi rękami?

Prawie wszystkie dziewczyny, z rzadkimi wyjątkami, bawić się lalkami. Oni grzebień je, położyć się spać, zmienić ubranie. Na sprzedaż można znaleźć lalki, które są sprzedawane z kilku zestawów ubrań, ale ich liczba jest ograniczona. Druga sukienka jest najczęściej konieczne, aby dalej i na dość wysoką cenę. Tańsze modele wykonane są z materiału o niskiej jakości. Żywotność takich kombinezonów byłoby bardzo krótkotrwałe, jak dziewczęta lubią zmieniać stroje każdego dnia kochanie. Jeśli nie zamierzasz wydawać pieniądze dostępne bezpłatnie w tym celu konieczne jest, aby zapytać, jak można dokonać ubrania dla lalek z ich własnymi rękami. Jest to świetna okazja, aby dać dziecku ekskluzywną wysokiej jakości rzeczy, spędzając na nim możliwie najmniejszą ilość pieniędzy.

Jak wszystkie rzeczy dla dorosłych i dla dzieci, ubrania dla lalek z ich własnymi rękami mogą być zszywane lub związany. I rzeczywiście, w każdym przypadku, albo będzie musiał poszukać wzorzec dla sukni z zabawkami, lub rozwijać samodzielnie. Jeśli nie można bardzo dobrze wyciąć, a następnie wyszukać w Internecie forów tematycznych gdzie moms akcji wskazówki, jak szyła ubrania dla lalek z ich własnymi rękami. Tutaj można znaleźć i pobrać nie tylko wzór, ale również szpiegować pomysł na przyszłość sukni. Wygoda takiej współpracy jest to, że raz doświadczyć tego czy jesteś na to pytanie, można poprosić go do innych uczestników wspólnej produkcji ubrań i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi.

Jeśli masz sposób z igły i nici i zbudować wzorzec dla ciebie nie jest problemem, a potem nadszedł czas, aby przygotować się nie tylko rysunki, ale także, aby wybrać odpowiedni materiał. Dla tych celów, nie musisz kupować nowego materiału. Jest możliwe, aby używać starych niechcianych rzeczy. Oczywiście, jeśli masz zamiar krawiectwo wspaniałą suknię ślubną, zrób prawdopodobnie nie będzie działać bez zakupu tiulu, satyny lub szyfonu. Ilość materiałów potrzebnych będzie zależeć od wielkości lalki. Nowoczesne dziewczyny grać lalek różnorodnych opcji: od małego pupsikov a kończąc metrowych dzieci. Jeśli dla Barbie ubrania własnymi rękami można wykonać w ciągu jednej nocy, to produkcja odzieży dla Baby Born będzie musiał poświęcić więcej czasu, a zatem tkaniny lub nici. Pamiętaj, aby dbać o złącznych i urządzone ze sobą. Wszystkie garnitury i sukienki mają dość łatwo rozpięty i usunięte / ubrać dziecko, aby być wygodne, aby grać. Przyciski, przyciski i suwaki powinny być zabezpieczone i zdobione. Szycia ozdoby są bardzo trwałe, więc nie schodzą podczas gry.

Odzież z dzianiny wykorzystuje dziewczynki dla lalek z ich nie mniej popularne niż szyte rękach. można nosić Szeroki wybór garnitury, sukienki i swetry na niemal każdą zabawkę. Szczególnie popularne ubrania dla lalek Barbie własnych rąk, do produkcji których użyto cienkich nici i hak. Bujne wykrochmalonych sukienki do głów zmuszony do walki coraz częściej, a nie serca tylko dziewczyny, ale także ich matki. Ale na taki strój może być dalej tie kapelusz, torba, parasol i rękawiczki. Obejmuje to każdy lalka wygląda pięknie, a dziewczyna była dumna ze swoją dziewczyną. Jako dekoracji można użyć koralików i szydełkowych kwiatów. Zbierając odpowiednią grubość gwintu i numer haka można wytwarzać jak róża i piony tłuszczowych, rumianek lub zwykłe płaskie liści. Każdy taki kwiat jest doskonałym uzupełnieniem stroju wieczorowym lalkę.

Wiele matek powiedzieć, że są one bardzo zajęty, by tracić czas na uczynienie ubrania dla lalek. Ale spędził wieczór, można dostarczyć radość córki przez wiele miesięcy.