549 Shares 5587 views

"The Healing Power of Love": aktorzy z filmu

Film "The Healing Power of Love" zostaną opisane w niniejszym materiale. Aktorzy i role są przedstawione poniżej. Reżyseria Victor Tatarsky. W centrum obrazu – skryptu Denisa Petushkova.


historia

Najpierw omówimy fabuły filmu „Uzdrawiająca moc miłości.” Aktorzy i rola zostaną opisane w poniższych sekcjach. Głównym bohaterem filmu jest imię Ania. Zdarza się, radosne wydarzenie. Staje zwycięzca konkursu piękności. Korzystając z sytuacji, dziewczyna głównego bohatera o imieniu Rita próbuje dostać Andrew – Ani pary. Plan jest wykonywany tylko częściowo. Jest to jednak wystarczające do rozdzielania Andrzejem i Anną. Dziewczyna jedzie do Moskwy. Andrew następująco. I w momencie, kiedy każdy wydaje się być znalezienie nowego partnera, sprawa popycha znaki ponownie.

Głównymi aktorami

Anna Pawłowa i Andrey – Bohaterami filmu „Uzdrawiająca moc miłości.” Aktorzy Gryu L. i A. Anischenko uosabiają te obrazy. Porozmawiamy o nich więcej.
Leanca Gryu urodził się w 1987 roku w Moskwie. Jej rodzice – aktorzy. oddziela się, gdy była młoda. Ojciec nie komunikuje się z rodziną. W ciągu 4 lat grał rolę w projekcie teza młodego reżysera o nazwie „One”, w którym został oparty na historii Bradbury. Jest praca w telewizji od 8 lat. Program Vela dla dzieci o nazwie „tik-tak” na pierwszym kanale. Studiowała taniec od najmłodszych lat. W latach 12 zacząłem uczestniczyć w studio sztuki, działającego w Teatrze Księżyca. Uczył się w VGIK, na wydziale aktorstwa. Studiowała w pracowni Włodzimierza Grammatikova.

Alexey Anischenko urodził się w 1984 roku, 1 lipca, w regionie Briańsk, Dyatkovo miasta. W 2006 roku, studiował na WTU Shchepkina na kurs V. N. Afonina. Jest laureatem „Złotej Listy”.

Olga Reptuh grał Rita. O tym również należy omówić oddzielnie. Olga Reptuh urodził się w Homlu w 1978 roku, w dniu 1 października. Wszedłem do studia działającego w teatrze. Po przestudiowaniu tam przez miesiąc. Po tym, że został wybrany spośród 20 kandydatów, a dziewczynka została przyjęta do stanu, dołączając do personelu pomocniczego teatru. Wyróżnieniem był szkolony w Białoruskiej Akademii Sztuk Pięknych, w formie głosowania nieobecnego. Jej opiekunem był LA Monakova i nauczyciel – L. Dawidowicz. Występowała na scenie Teatru Dramatycznego Gomel. I odwiedził miasto Sydney w Australii. „Pielgrzym” nie pojawił się na scenie.

Drugi plan

matka o imieniu Anya Antonina i piwo – „Uzdrawiająca moc miłości” dwie kobiety obraz przedstawiony w filmie, Aktorzy Garkusha T. i A. Bogdanow grać te role. Porozmawiamy o nich więcej.

Tatyana Garkusha urodził się w 1948 roku, w dniu 28 listopada. Studiowała w Instytucie Sztuki Teatralnej. Jej specjalność – „film aktorka.” Studiowała na przebieg Androvskaya. On gra w teatrze Gorkiego.

Aleksandra Bogdanova urodził się w 1982 roku, w dniu 4 grudnia w Mińsku. Szkolił się w Białoruskiej Akademii Sztuk Pięknych, na wydziale „Aktora Dramatu i Filmu”. Chodzę kursy VA Mischanchuka – czczonych artysty. On gra w Mińsku etap Gorky Teatru Dramatycznego.

Maxim Fomin wykonany obraz kości. Porozmawiamy o tym więcej. Maxim Fomin urodził się w 1983 roku, 20 sierpnia. Został przeszkolony w SPbGATI na kurs G. M. Kozłowa. Grałem na scenie Widzów nazwie A. A. Bryantseva. Jest członkiem laboratorium młodzież teatralny w nazwie „ON.TEATR”, który działa w centrum „MIG”.

Aktorzy z filmu „Uzdrawiająca moc miłości” Siergiej Zhuravel i Andrey Perepechko grał fotograf Leonid.

Porozmawiajmy o pierwszej. Sergey Zhuravel urodził się w 1954 roku, w dniu 1 czerwca w Mińsku. Otrzymał tytuł Artysty Ludowego Białorusi. Szkolił się w Państwowym Teatrze Białoruskiej i Art Institute. Teatr Młodzieży przeprowadzone w Mińsku i białoruskiego Państwowego Teatru Młodzieży. Miał jeszcze jedno miejsce działalności twórczej. Aktor pojawił się w Janki Kupały Narodowego Teatru Akademickiego. Okazał się jako dyrektor artystyczny „Alfa Radio”. „STV” głos kanał był.

Alena Kozyrev zapamiętany przez widzów jako Sveta Polyakova. projektant kostiumów i head – kolejne dwie bohaterki, które pojawiają się fabuły filmu „Uzdrawiająca moc miłości.” Aktorzy Natalia Kholodovich i Ales Lesnikova uosabiają te obrazy na ekranie. Valery Szuszkiewicz grał ordynatorem Mikołaj Mikołajewicz. Ponadto w filmie następujące podmioty uczestniczył Benedykt Rasstrizhenkov Valeria Gaydukevich Valentina Losovskaya Anastasia Drobysh Valery Kondratyev.

Aby uzyskać więcej informacji,

Producenci filmu zostały wykonane przez Denisa Petushkov, Valeri Todorovski i Maksim Koroptsov. Artysta malowanie – Ilya Amursky. Kompozytor został Witalij Mukanyan. Operator – Yuri Shaygardanov. Teraz możesz dowiedzieć się więcej na temat filmu „Uzdrawiająca moc miłości.” Aktorzy, a zwłaszcza zdjęcia omówione powyżej.