109 Shares 6816 views

Spit – słowo, które ma kilka znaczeń

W języku rosyjskim istnieje pojęcie niejednoznaczne słowa, homonimów. Spit – to jedno z tych słów, które brzmią i są napisane tak samo, ale może mieć wiele wartości. Istnieje również polisemia – obecność terminem bardziej ogólnym sensie wartości. W tym przypadku, jako przykład, możemy również rozważyć znaczenie słowa „pluć” – włosy i sprzętu rolniczego, posiadające podobne funkcje, a mianowicie wydłużenie.


piaszczysta Spit

Piasek plwocina – to obszar ziemi, która przecina w organizmie wody: rzeki, morza lub jeziora. Ona jest ze skał, piasków, złóż gliny. Czasami pluć ukształtowane przez wybuch wulkanu, w tym przypadku, to jest tworzenie geologicznych skały pochodzenia wulkanicznego.

Kos ma kształt klina i płaskim terenie. pas ziemi jest często tworzone prądy i wiatry. Pod wpływem sił przyrody pochodzi wstępnego powlekania skały, które tworzą pierwszą półkę. Obszary te są stopniowo łączenia linii brzegowej. Kos mogą być tworzone sztucznie przez luzem w wyniku działalności człowieka.

Rosja ma wiele dużych rzek i jezior, dużych otoczony przez trzy oceany. Ta formacja krajobraz jak piasek rożnie – dość rzadkie zjawisko. Najbardziej znane są Mierzeja Kurońska w Bałtyku, Morza Czarnego Sudzhukskaya Spit na Bering Sea – Spit rosyjskiego kota. Ze względu na swoje naturalne piękno, te obszary lądowe są często wykorzystywane jako obiektów turystyki i rekreacji.

akcent

Myśląc o właściwe słowo stresu w rzeczownika, ważne jest, aby wiedzieć, co ma znaczyć „bank” w formie biernika podkreślił samogłoska jest -Y-: do oplotu, aby zobaczyć za warkocz wyspie.

Znaczenie „fryzura” szok samogłoski jest O-: usunąć plecionki splot warkocz. Jeśli dodać pretekst potem kładzie się nacisk: pociągnąć warkocz.

włosy

Jest jeszcze inny sens tego słowa. Spit – specjalny rodzaj przeplotu nici, gdy włosy są ułożone na fryzurę. Jego popularność jest umiejętność tkania różną długość i strukturę włosa. Istnieją proste typy splot, w trzech częściach. I są bardzo rozbudowane, plisowany fason, którego budowa więcej niż jedna godzina może potrwać.

Istnieje starożytne przekonanie, że kobieca energia i duchowe bogactwo jest długa zadbane włosy. Powinny one być mocno warkocz że nie włos nie została utracona, w przeciwnym razie można stracić tajemniczą siłę. Wcześniej kobiety włosach tylko w szczególnych przypadkach, gdzie to było konieczne, aby mieć ogromny wpływ na każdego.

Plecione włosy były integralną częścią obrazu rosyjskich kobiet. Teraz, w momencie wyzwolenia, dość często można zobaczyć luźne włosy u kobiet. Jednak najbardziej wszechstronny włosy przez cały czas był uważany tylko pluć. Włosy odciąga wstecz w warkocze, mniej narażone na negatywny wpływ środowiska miejskiego.

Spit – słowo, które jest interpretowane na kilka sposobów. Na przykład, nie jest narzędziem gospodarstwo nazywa kosa.

Ta różnorodność przejawia wielkość języka rosyjskiego, tak złożonej do nauczenia, ale pojemny i kolorowe.