119 Shares 5834 views

Boraks w gliceryną i jego zastosowania

Boraks glicerolu wynosi 20% roztwór tetraboran sodu w glicerolu. Narzędzie to jest często używane we współczesnej praktyce medycznej jako główny lub pomocniczy środek antyseptyczny i przeciwgrzybicze.


Boraks w glicerolu: krótki opis i sposoby użycia. W rzeczywistości, widmo stosowania tego leku jest dość szeroki. Najczęściej stosuje się go w leczeniu drożdży i innych zakażeń grzybiczych pochwy. Substancja ta jest w stanie usunąć Grzybnia z pochwy krypt i zapobiegania jego dalszemu mocowania, a tym samym do reprodukcji.

Ponadto, często Tetraboran sodowy jest używany jako środek pomocniczy do wszystkich rodzajów chorób dróg oddechowych.

Ta sama substancja jest dozwolone do stosowania w przemyśle spożywczym. W pewnych stężeniach, jest ona wykorzystywana do zabijania karaluchów.

Leczenie może odbywać się jedynie po przeprowadzeniu wstępnego badania lekarskiego. Boraks glicerolu w stanie przeniknąć do wnętrza korpusu poprzez uszkodzonych obszarów skóry, a ścianą przewodu pokarmowego. Substancje uzyskane przez nerki i jelita, nie zmieniając jego właściwości chemicznych. Należy zauważyć, że substancja czynna leku zdolne do gromadzenia się w szpiku kostnym i wątroby.

Boraks w glicerolu: instrukcja do użytku. Ten lek jest przeznaczony do użytku zewnętrznego – płukanie, smarowania i Bicze. Dawkowanie i czas trwania odbioru jest określana wyłącznie przez lekarza prowadzącego. W leczeniu kandydozy pochwy, trzeba przestrzegać pewnych zasad. Przed zastosowaniem produktu, konieczne jest przeprowadzenie douche lub czystą wodą lub gotowanej brzeczki rumianku. Następnie namoczyć wacik w roztworze tetraboranu i wprowadzić do pochwy. Ale po raz kolejny warto przypomnieć – aby użyć leku tylko po zgodą lekarza.

Co do zasady, czas leczenia wynosi od trzech dni do tygodnia – powie to do lekarza w szczegółach.

Boraks w glicerolu: Wskazania do stosowania. Jak już wspomniano, leków najczęściej stosowanych w leczeniu dopochwowych w zakażeniach grzybiczych. Ponadto został mianowany i kiedy Odleżyny lub ciężka pieluszkowe na skórze. Dość często przepisują boraks lekarzy w leczeniu zapalenia migdałków, zapalenie gardła, oraz chorób jamy ustnej.

Boraks w glicerolu: przeciwwskazania. Ten lek nie powinien być stosowany w przypadku, gdy skóra na które należy zastosować, poważnie uszkodzonego lub rannych. Przeciwwskazane leki i ludzi z ciężką alergią na jego składników. Jeśli masz problemy ze szpiku kostnego, niektóre choroby wątroby lub istnieje ryzyko zasadowica, to konieczne jest, aby powiedzieć lekarzowi.

Boraks w glicerolu: możliwe skutki uboczne. W rzeczywistości, skutki uboczne rzadko diagnozowane. W większości przypadków – jest ciężkie podrażnienie leczonego obszaru, co przejawia się zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie. Możliwe jest również występowanie napadów, ale warunek ten jest znacznie bardziej powszechne u dzieci i rzadko u dorosłych.

Boraks w gliceryną w czasie ciąży. Nie jest tajemnicą, że pleśniawki – dość powszechnym zjawiskiem wśród kobiet w ciąży, ponieważ w czasie ciąży obronne organizmu osłabiona. Rozwiązanie tetraboran sodu mogą być stosowane w czasie przenoszenia dziecka – to wszystko zależy od czasu trwania ciąży (pierwszy trymestr stosowania zakazanych narkotyków), a także na stan matki i ciała dziecka. Dlatego też, przed zastosowaniem tego leku należy skonsultować się z położnika-ginekologa, ponieważ pozwoli uniknąć negatywnych konsekwencji.