157 Shares 5068 views

Korzyści dla rodzin wielodzietnych, plusy i minusy

Najpierw trzeba zdecydować, ile dzieci rodzina jest tzw. Wyobraźnia rysuje przedrewolucyjnej rodziny, w których rodzice są otoczone przez dziesiątki dzieci w każdym wieku. W rzeczywistości, całkiem 3 dzieci, z których żadna nie osiągnęła 18 lat, rodzina uznała, że wiele dzieci.


Oczywiście, mało kto rozpocznie troje lub więcej dzieci w celu uzyskania od państwa żadnych dotacji. Jednak w dużych rodzinach korzyści dla dużych rodzin odgrywają ważną rolę – i nic dziwnego, skoro według SEDESOL około 75% rodzin z dwojgiem rodziców z trojgiem lub więcej dzieci żyje poniżej granicy ubóstwa. Wśród rodzin niepełnych , w których dzieci są wychowywane tylko jedną sytuację rodzica jest jeszcze smutniejsze – 87% takich gospodarstw domowych należą do kategorii ubogich.

Społeczne korzyści dla dużych rodzin :

  1. Zniżkę w wysokości 30% do mediów (woda, ścieki, ogrzewanie i gazu).
  2. Możliwość otrzymania darmowych leków dla chorych dzieci do 6 lat na receptę.
  3. Bezpłatnych przejazdów dla dzieci w miejskiej komunikacji międzymiastowej.
  4. Duże rodziny mają korzystny wpływ na opłacenie dodatkowych placówkach edukacyjnych.
  5. Dzieci z rodzin wielodzietnych powinny być zapewnione bezpłatne posiłki w trakcie szkolenia w szkołach i na uczelniach.
  6. Przedszkola powinny być traktowane priorytetowo.
  7. Duże rodziny powinny chcą przeznaczyć kawałek ziemi o wielkości nie mniejszej niż 0, 15 ha dla organizacji rolniczej lub budowy domu.
  8. W momencie emisji, ogrody działkowe powinny być udostępniane duży z lineup.
  9. Raz w miesiącu są wydawane bilety dla instytucji kultury – muzeów, wystaw i parków.
  10. Płacąc przedszkola dużych rodzin przyznane przywileje na płatności.

Ponadto, istnieją bardziej społeczne korzyści podatkowe dla rodzin wielodzietnych. W szczególności, są uprawnieni do pożyczek, dotacji i pożyczek, w zależności od regionu w organizacji rolniczych, zachęty do gromadzenia podatku gruntowego. Ponadto takie rodziny z prywatnych organizacji przedsiębiorstwa mają uprawnienia do wnoszenia opłat rejestracyjnych dla osób, które zdecydowały się na prowadzenie działalności gospodarczej. Zgodnie z uprawnieniami zwykle rozumie lub całkowite zwolnienie z płacenia podatku, lub częściowe.

Jak widać, korzyści dla dużych rodzin są dość imponujące. Tu i darmowe posiłki i transport, a także media. Jednak nie wszystko jest tak proste i różowo, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Uzyskać co najmniej taką samą bezpłatnych przejazdów w komunikacji miejskiej. Wiele miast są obecnie szeroko rozpowszechniane prywatny gokarty, która nie zapewnia bezpłatny transport dla dzieci z rodzin wielodzietnych. komunikacja miejska kursuje co pół godziny lub nawet co godzinę, i czekać na niego, zwłaszcza w zimie nie jest po prostu możliwe. Ponadto dzieci mogą żyć z dala od szkoły, i iść dalej w różnych kręgach i sekcje. To samo odnosi się do bezpłatnych leków. Zazwyczaj receptę wydawane tańszych produktów krajowych, które również poczekać. Bardziej wydajny import i drogie leki trzeba kupić na własny koszt.

Obszary, też nie wszystko dać i nie zawsze – w niektórych miastach po prostu nie ma możliwości przydzielenia terytorium dla wszystkich, aw niektórych obszarach odizolowanych, chociaż, ale ziemia jest albo bagnisty lub położony na wzgórzu, z dala od wszelkich sieci komunikacyjnych. Oczywiście, istnieją wyjątki przyjemne, ale mówić o uniwersalnych rodzin uprawniającej z wielu stron podczas gdy jest to niemożliwe. Ponadto, budowa domu, jak również pełnoprawnym farm – zabawa nie jest tania, a nie każdy może sobie pozwolić, nawet jeśli wziąć pod uwagę wszystkie korzyści dla dużych rodzin i odszkodowania.

Oprócz tych korzyści dla dużych rodzin może dostarczyć rządu regionalnego i miejskiego. Jednakże, w zależności od regionu, te płatności i dotacji będzie się różnić od siebie.

Umowa renty. Umowa subtelności
581 shares 8862 views
706 shares 6490 views
284 shares 9259 views