595 Shares 6201 views

„Wcierane między nogami. Co mam zrobić?” Porady amator

W dermatologów letnich sporządzonych dużą liczbę pacjentów z tym samym pytaniem: „I wcierać między nogami. Co mam robić? „Lekarz przepisuje traktowanie każdego człowieka. Jednak dermatolodzy są na pewno nie zadawać takich pytań, a nie wydawać pieniądze na leczenie, to lepiej, aby zapobiec powstawaniu otarć.


”… wcierać między nogami. Co mam robić? "

Skonsultować się z lekarzem, który zdiagnozuje otarcia, rany państwa, a dopiero potem przepisać leczenie. Przyczyny mogą być różne zarysowaniami:

  • Tarcie pomiędzy nogami zbyt mocno, niewygodne bielizny syntetyczne. Może to stringi, „rodzina” spodnie lub bokserki z grubej tkaniny. Dla otarcia mogą prowadzić i na sobie dżinsy na jej nagie ciało. To ci ludzie, którzy noszą dżinsy lub bieliznę niewygodne, często przychodzą do lekarza ze skargi „wcierać między nogami.” Co zrobić w tym przypadku? Zacznij od zmiany ubrania. Męskie lub bielizna damska nie należy ciągnąć zbyt mocno ciało. Pościel powinna być wybrana z naturalnych materiałów, nie zranić skórę.
  • „W lecie Potarłem między nogami” – z takimi skargami często leczonych kobiet, ale niektórzy ludzie są tak zaznajomieni z problemem. U kobiet, przyczyna może być pełny, między nogami, który zbiera pulę. Aby zapobiec rany, to zwykle wystarczy użyć proszku: to wysusza skórę, zapobiega nogi tarcia na piechotę. Mężczyźni powodować otarcia mogą być zwiększone zmechacenie. Ale w tym przypadku zapobiec dyskomfort i zranienie skóry może pomóc w proszku.
  • Przez dermatologów często odnoszą matek dzieci i młodzieży. „Mój syn jechał na rowerze i wcierać między nogami. Co mam zrobić?”. Oczywiście, jeśli nie pojawiły się zmiany, powinny być traktowane. Dobry specjalista skieruje pacjenta do analizy mikrobiologicznej: zdzierać często prowadzić do rozwoju infekcji grzybiczej lub paciorkowcami.

Jak leczyć otarcia

Niektórzy pacjenci udać się do lekarza, gdy tylko otarcia zamieniają się w prawdziwe rany. Kiedy zadał pytanie: „I wcierać między nogami, co robić” – odpowiedź może być taka sama: w leczeniu. Lekarz zaczyna leczenie analiz. Ustalić przyczyny zużycia, sprawdzić, czy nie jest raną w grzyba lub infekcji, dermatolog wyznaczyć przebieg zabiegów:

  • Gdy zakażeń grzybiczych jest zalecane, aby utrzymać suchość skóry, kilka razy dziennie smarować jego przeciwgrzybicze leki zalecane przez lekarza. Zazwyczaj przepisywane maści „klotrimazol” lek „Dermgel”, ale w każdym przypadku lekarz dobiera poszczególnych leków. uzdrowicieli ludowych polecam przetrzeć skórę z roztworem mocnej kawy organicznej lub novotel. Jednak takie zabiegi są wysoce wątpliwe, i bez konsultacji z lekarzem nie należy ich używać.
  • Jeśli otarcia doprowadziły do paciorkowce lub gronkowcem infekcji, dermatolog wybiorą leki, które niszczą te patogeny. Może to być maść „Mupirocyna”, w ciężkich przypadkach – Tabletki „Cephalexin” lub analogi.

Więc co robić?

Jeśli okaże zaznajomieni ze sprawą „Ja wcierać między nogami, co robić?” – pamiętaj, aby wysłać go do lekarza. Samoleczenie może prowadzić do niegojących się ran, blizn, całkowitego zatrucia krwi.