321 Shares 6978 views

tymczasowy tatuaż

Tymczasowy tatuaż – idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają odwagi, aby normalny tatuaż na całe życie lub po prostu troszczy się o stan swojej skóry i zdrowia w ogóle. Ponadto, tymczasowy tatuaż może być stosowany jako ewentualny przykład do wybranego wzoru, aby zobaczyć i przyzwyczaić się zdecydować, aby zatrzymać ten sposób dekoracji ciała lub jeszcze zrobić stałe tatuaż.


Tymczasowy tatuaż, i doskonale nadaje się dla tych, którzy chcą się wyróżniać i pokazać na imprezie, prezentacja, show, lub jeśli chcesz zaimponować ukochanej, i uderzył go w tym samym czasie przetestować reakcję na takiej dekoracji. Jest to doskonała opcja dla okresu letniego na plaży i pływanie.

W procesie stosowania tymczasowego tatuaż nie jest naruszona integralność skóry, a użyte materiały są absolutnie nieszkodliwe. Po pewnym harmonogramem zmyć i nie pozostawi śladów na ciele. Ile trzyma tymczasowy tatuaż? To zależy głównie od zastosowanego materiału, sposobu i miejsca rysunku. Później zostanie określone dla każdego typu oddzielnie, a jednocześnie można zauważyć, że niektóre są przechowywane przez kilka tygodni, a niektóre – kilka miesięcy.

Czasowe tatuaż może być wykonane przy użyciu farb metalicznych henna, barwniki biologicznych i chemicznych, a aerotatuirovka możliwe. Niektóre tatuaże mogą być stosowane w domu, ale na specjalne blasku i trwałości lepiej jest odwołać się do salonu piękności.

Taktyka stosujące tymczasowe tatuaże są łatwe i bezpieczne:

  • Wybór lokalizacji i wzór rysunek szkic;
  • traktowanie powierzchni skóry;
  • nakładanie farby (kolor może być dowolny – złoto, srebro, turkus, jasny czerwony, klasyczny czarny). Początkowo zawsze przeprowadzone badania alergii, co czasami występuje, zwłaszcza przy stosowaniu barwników chemicznych.

Innowacja w dziedzinie sztuki ciała – wodoodporny tymczasowy tatuaż. To naprawdę jest doskonałą inwestycją. Wygląda to tak skutecznie, jak konwencjonalny tatuaż trwa znacznie dłużej niż rysunku wykonanego z tego samego henny (technika mehendi) lub błyszczące (brokat tatuażu). Nawiasem mówiąc, ten ostatni rodzaj sztuki ciała staje się coraz bardziej popularne.

Glitter tatuaż – szybkie i bezbolesne rysunek na ciele za pomocą specjalnego kleju i kolorowym brokatem. Możesz stworzyć swój własny obraz, można użyć szablonu. Cekiny stosowane są hipoalergiczne, nie szkodzi skórze, nie wymagają szczególnej opieki, wodoodporny. Będą one zbliżyć się do osoby w każdym wieku i uczynić go bardziej widoczne. Tatuaż brokatowy trzymać zwykle 7-12 dni. tatuaż może być bezpiecznie usunięte i wykorzystywane stosownie do potrzeb.

Teraz staramy się krótko wyjaśnić jak zrobić tymczasowy tatuaż w domu, bez spędzania czasu i pieniędzy w salonie. Początkowo, oczywiście, dokładnie oczyścić skórę w miejscu, w którym znajduje się obraz. Aby to zrobić, najlepiej jest użyć peeling a następnie odtłuszczona z alkoholem. Zdecydować się na tatuaż trzeba zdrową powierzchnię skóry, gdzie włosy w jak najmniejszym stopniu.

Istnieje kilka rodzajów odpowiedniego tatuażu:

Kalkomanie. Lepiej jest wybrać naklejkę z farbą na bazie alkoholu. Pozwoli to na uniknięcie marszczenia tatuaż. Powinno być zanurzone w wodzie na stronie odwrotnej obrazu docisnąć do wybranej części i odrywana po kilku sekundach. Ten tymczasowy tatuaż będzie trwała 2-3 dni.

Rysunek znacznik. Taki tatuaż wygląda jak prawdziwy, ale zmyte przy pierwszym kontakcie z wodą.

Wydrukowane tatuaż. Nałożyć grubą farbę z pieczątka. Zmyć po upływie 2 dni, powinna być ciepła woda z mydłem.

Aerografia. Bezpieczne farby nakłada się szablon, przechowywanego 10 dni, przemywano za pomocą specjalnego płynu.

Kryształ tatuaż. Po pierwsze, rysunek, na którym są układane na past klejących. Ten tymczasowy tatuaż jest dobre dla świątecznej chwili, sesję zdjęciową, to lepiej, aby wypłukać ze specjalnym roztworem do czyszczenia i nawilżają skórę.

Henna Tattoo. Jest to najbardziej popularny i niezawodny sposób. Po pierwsze, przygotować specjalny makaron. Wymieszać 1 łyżkę przesianej henna i ¼ sztuki. sok z cytryny, doprowadzić do uzyskania jednolitej konsystencji, szczelnie zapakowane w plastikowej torbie i pozostawić w ciepłym miejscu na 12 godziny (dłuższe możliwe). Następnie mieszaninę dodaje się do 1 ch.l.sahara eterowe oleje sandałowego lub eukaliptusa i sok z cytryny do konsystencji gęstej śmietany. Stoi w miejscu przez 12 godziny. Cienkie linie powinny być stosowane z delikatnym pędzlem lub wykładziny od strzykawki. Mycia ich w ciągu pół godziny, aby nasmarować się z oleju mineralnego i powtórzyć proces, aż do osiągnięcia pożądanego efektu jasny kolor. Eksperci zalecają czyść przedłużyć żywotność rysunku olejek eteryczny, zwłaszcza przed kontaktem z wodą. Zanikanie tatuaż zaczyna się gdzieś po 3 tygodniach.

Ozdobić swoje ciało tymczasowy tatuaż, który nie niewiążący, ale doda uroku i odwołania!