884 Shares 4789 views

„Oylatum” (emulsja): Instrukcja obsługi, skład, cena i opinie

Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga szczególnej opieki. Reaguje negatywnie na twardą wodę z kranu, tradycyjne sposoby pływania, przy czym suche, a na nim tam chropowatości. A jeśli dodamy do tego alergii na jedzenie, które dotyka ponad połowa dzieci na świecie, wniosek nasuwa się samo – delikatna skóra noworodka wymaga delikatnej pielęgnacji i czyszczenia. Jest to działanie ma na skórze specjalne narzędzie do kąpieli „Oylatum”. Emulsja jest idealny dla całej rodziny: dla dzieci i dorosłych o wrażliwej skórze. Dowiedz się więcej na temat tego narzędzia obejmie w tym artykule.


Opis głównych działań i emulsja „Oylatum”

Emulsja „Oylatum” jest przezroczystą cieczą, która jest dodawana do wody, gdy przy kąpieli i przeznaczone do zmiękczania i do oczyszczania skóry. W przeciwieństwie do tradycyjnych nawilżające emulsja tworzy na powierzchni folii zabezpieczającej, który zapobiega utracie wody, utrzymuje się w naskórku, co skórze miękkość i odporność na uczulenia.

„Oylatum” – emulsja do kąpieli, który został specjalnie zaprojektowany, aby chronić delikatną skórę dziecka od alergenów i substancji drażniących. Produkt nie pianki i delikatnie oczyszcza skóry, co zapobiega wysuszeniu i jednocześnie nawilżanie. Zaleca się, aby emulsja zmiękczenia skóry, takich jak egzema, atopowe zapalenie skóry i inne choroby.

Głównym działaniem czynnika objaśnienia łagodzić, że skóra staje się miękka i przywrócić prawidłowy poziom wilgoci w nim.

środki skład

Emulsja „Oylatum” są hipoalergiczne i dermatologicznie badanym preparacie. To dzięki niemu, że środki mogą być wykorzystane dla niemowląt od pierwszych dni życia.

Emulsja jest wskazany na butelce. ate, Stearil Acetate, Oleyl Acetate, Acethylated Lanolin Alcohol, Parfum. Obejmuje on: Paraffinum Liquidum, palmitynian izopropylu, PEG8, dilaurynian cetylowy octan, PEG-40, Sorbitanu Perole jedli, Stearil Acetate, oleilowy Acetate, Acethylated Lanolina Alcohol, Parfum. Główny składnik czynny w emulsji jest ciekła parafina. Jego udział masowy wynosi 63,4%. Parafina ciekła jest wygładzenie skóry oraz efekt zmiękczający. Tworzy barierę ochronną skóry przed czynnikami drażniącymi zewnętrznych i alergenów. Środki do kąpieli w oparciu o nią są bezpieczne dla dzieci i nadaje się do codziennego użytku.

Emulsja jest sprzedawany w fiolkach po 150 ml i 500 ml. Środki przechowywany w temperaturze nie wyższej niż 25 ° C.

Zalety i wady

Zalety emulsji do kąpieli „Oylatum” obejmują:

 • uniemożliwia wysuszenie, zmiękczające, środki nawilżające;
 • zmniejszenie uczucia swędzenia i podrażnienia;
 • zapobieganie rozwojowi alergii codziennego użytkowania;
 • hipoalergiczne, co pozwala korzystać z narzędzia dla noworodków kąpielowych w pierwszych dniach życia;
 • brak barwniki i środki konserwujące w kompozycji;
 • bezpieczny dla dzieci i dorosłych – olej parafinowy nie wnika w głąb skóry i działa tylko na powierzchni skóry właściwej.

Wadą emulsji:

 • W niektórych przypadkach, swędzenie i podrażnienie gorsza, który wymaga natychmiastowego leczenia u lekarza;
 • zatyka porów, dlatego dorośli z tłustej skóry może pojawić się trądzik;
 • To nie pozwala skórze oddychać, powodując jej nie ma wystarczającej ilości tlenu i zaczyna wieku.

Emulsja „Oylatum”: instrukcje użytkowania

Emulsja „Oylatum” powinno być dodawane bezpośrednio do kąpieli albo stosuje się bezpośrednio na wilgotną skórę po kąpieli. Instrukcje dotyczące stosowania u dorosłych i dzieci jest inny.

Dla dorosłych, jest ona niezbędna do wypełnienia kąpieli do poziomu około 20 cm 2-3 Emulsja nasadki wlać sobie ręce. Wziąć kąpiel w ciągu 15 minut, po czym mokrą ciała ręcznikiem. Aplikacja lokalna oznacza ruchy masażu nakładany na skórę, a następnie spłukać ciepłą wodą prysznicem i wytrzeć ręcznikiem.

„Oylatum” – emulsja, która jest idealnym miejscem dla niemowląt kąpielowych. Od objętości kąpieli niemowląt dodać jeden pełny środków z WPR, mieszano ręcznie i kąpać dziecko miękką gąbką. Po kąpieli nie zmyć emulsji. Wystarczy zmoczyć ciało dziecka ręcznikiem.

opinie klientów

Prawie 90% ludzi, którzy korzystali z emulsji na kąpielisku „Oylatum” byli zadowoleni środki. A wynik był równie dobry przy użyciu emulsji i dorosłych, i dzieci. W jego pozytywne opinie klientów zauważyli, co następuje:

 • „Oylatum” – emulsja, która jest naprawdę skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia na skórze;
 • oznacza posiadanie bezpiecznego, hipoalergiczny skład, to może być wykorzystywane do kąpieli dziecka bez lęku;
 • nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i delikatne w dotyku;
 • Posiada przyjemny zapach;
 • Zmiękcza wodę, czyniąc kąpielowy przyjemne;
 • Emulsja jest łatwy w użyciu, nie wymaga dodatkowego płukania po kąpieli;
 • skóra staje się aksamitna, jedwabista, bez plam alergicznych.

Jednak nie wszyscy kupujący byli zadowoleni ze środkami do kąpieli „Oylatum”. Negatywne opinie na temat wpływu emulsji, zauważają, że po kąpieli w obszarach dotkniętych alergii poczuła pieczenie i spoty sami są coraz rozłożona na skórze.

Emulsja do kąpieli „Oylatum”: cena

Praktycznie wszystkie opinie klientów jak Mankamentem tych wysokich kosztów Emulsja do kąpieli. Według nich, w cenie 260 rubli za butelkę 150 ml wynosi więcej niż nadmierne, szczególnie dlatego, że jeśli używasz go tylko do kąpieli dziecka, to nie wystarczy na dłużej niż 10 dni.

Jednakże „Oylatum” – emulsja, która również wytwarza objętości 500 ml. Cena takiej butelki wynosi 500 rubli, to wystarczy na dłużej niż 10 dni. Kup emulsja większa objętość jest znacznie tańsze, zwłaszcza, że wykorzystanie funduszy może zarówno dorosłych i dzieci.