432 Shares 5228 views

Nail design w domu: Składniki sukcesu – Fantasy i cierpliwości

Zgodnie z pomalowanymi paznokciami, można wyciągnąć kilka wniosków na temat ich posiadacza: jego uwagę na siebie, zdolność do bycia ostrożnym, aby nie zaniedbać małe rzeczy, które są tak cenne w ogólnej postaci kobiecej.


Manicure sprawia wypielęgnowane dłonie i piękne. Nowoczesne paznokci sprawia, że dziewczynka jasny, nietypowy i wyróżnia się od innych. Malowanie artystyczne pisma na paznokcie i tworzenia oryginalnych wzorów na powierzchni dzisiaj, bez przesady, uderzającą oryginalnością i ekstrawagancja zadziwił widzów każdego dnia coraz bardziej.

nail design w domu

Zazwyczaj, nail design jest wykonywana w salonach fryzjerskich i mistrzów. Ale nie sądzę, że taka procedura jest całkowicie niemożliwe do przeprowadzenia w domu. Oto najważniejsze – chęć, cierpliwości i oczywiście ćwiczenia.

nail design w domu

To wymaga nabycia takich narzędzi:

  • obcinacz do paznokci, obcinacz do paznokci, manicure pilnikiem;
  • Zestaw pędzli do malowania lakierem;
  • szablony;
  • Szczotka z końcówką pianki do nakładania obrazów stencil;
  • Pasty, tynki, kamień, kolorowe wstążki, koronki, pióra, tapety samoprzylepne, brokat, folia, itp.;
  • pincety;
  • Ostre pałeczki lub wykałaczki;
  • Pióro żel metaliczny połysk;
  • Lakiery, zasady, utrwalacze.

Nail Design House: procedurę

nail design w domu na surowości nie jest gorsza salonie paznokci sztuki. Dlatego ważne jest, aby spełniać wymagania dla każdego etapu jego realizacji.

Rozpoczęciem projektowania paznokci jest to konieczne w przypadku, gdy mają już manicure: paznokci powinien być przygotowany.

  Najwygodniejszym sposobem na zwrócenie na długich paznokciach. Poza długością nadaje paznokciom dodatkowy efekt. Bez względu na to, jak piękny lub został rysunek, wygrana będzie zawsze wyglądać długie paznokcie. Jeśli obecnie nie masz długie paznokcie, rosnące paznokcie w salonie z akrylu lub żelu. Najlepiej jest korzystać z bio-żel, ponieważ nie uszkodzić paznokci.

Na polerowanego paznokcie najpierw zastosować fundament – tzw tło dla projektu.

Rysunki na paznokciach mogą być stosowane do farb, przeznaczonych do nanoszenia cieczy lub substancji suchej. Zastosuj szczotki do paznokci, zwykle jako cienka. Niektórzy ludzie wolą igły wskazówki rysie lub wykałaczką, który jest również wygodny, aby równomiernie rozprowadzić na powierzchni lakieru do paznokci. Igły są one wykorzystywane do stworzenia najbardziej subtelne i skomplikowanych wzorów.

Nie ma potrzeby korzystania szybkoschnący lakier do paznokci wzory.

Szablony do zdobienia paznokci można tworzyć z rękami z prostego taśmy duchownego. jest przyklejona do szyby i delikatnie piśmienne noża cięcia wzoru. Zastosuj szablon na podstawie dopiero po całkowitym wyschnięciu. W górnej części wzornika pokryte warstwą innym tonem lakieru do paznokci, a następnie usuwa się szablon.

Remis na paznokcie jak to możliwe i żelu pióra. Jest najlepiej nadają się do tego celu znakomicie radzi sobie: ten żel jest grubsza i lepiej leży.

Istnieją dodatkowe szczypie, które pozwalają tworzyć piękne paznokcie w domu: jest zastosowanie wzoru na szczycie cekinów, dżetów, kolorowego piasku, wstążki, kamieni i innych akcesoriów. Zazwyczaj są one przekazywane do potrzebują miejsca, aby po prostu mokrej czubek wykałaczki, palce tylko dlatego, że nie można zrobić ze względu na miniaturowe rekwizytów.

Końcowy etap – wzór konsolidacji lub zdobienia mocowania warstw lakieru, który powinien wynosić co najmniej dwa, a korzystnie nawet trzy. Teraz można mieć pewność, że obraz nie zostaną usunięte i nie będzie źle.

Francuski paznokci w domu

Ta prosta technika jest całkiem zdolny, nawet dla początkujących. W tym celu, dwa lakieru wymaga zwykle białe, bladoróżowe lub beżowy.

Klasyczny francuski manicure zrobić przez zastosowanie białego paznokci na czubkach, oddzielone są od ręki. Następnie cały paznokieć pokryty różowym, beżowym lub lakierem bezbarwnym.

Można zakładać, że konstrukcja gwoździa w domu dowiedziałem się, dobrze, przynajmniej jego podstawy. Reszta jest w twoich rękach. Idź na całość!