879 Shares 3570 views

Krem do twarzy po 50 latach. Stopa kremach anti-aging

Zazwyczaj Age „po pięćdziesięciu” kojarzy się u kobiet z takim nieprzyjemnym stanem menopauzy. Oprócz wszystkich innych „darów” tym trudnym okresie, nie jest bezpośrednio związany z wyglądem, jest jeden, który jest trudno ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Skóra zaczyna wieku gwałtownie, powodując kobietom wiele nieprzyjemnych emocji.


Efekt procesu starzenia się skóry

Wynika to z faktu, że główną substancją odpowiedzialną za zdrowie i piękno skóry kolagenu i elastyny, niemal przestały być produkowane w organizmie. Obniżenie poziomu estrogenu, który prowadzi do zmniejszonej aktywności gruczołów łojowych skóry i wysuszeniu. Traci elastyczność, zwiotczenie policzków i podbródka, kształt twarzy kształt zmian, „rynny”. pojawiają się liczne zmarszczki. Tych, którzy byli przed stopi głębsze i bardziej widoczne. Opuszczone powieki. Pod oczami powstają lub powiększania kręgów lub worki.

Co robić? Wave wszystko się i żyć dalej? Możliwe i tę opcję, jeśli nie są szczególnie zaniepokojeni wyglądem i są wygodne z procesem starzenia się.

Ale ci, którzy chcą jak najdłużej zachować młodość i piękno, nie rozpaczaj. Oczywiście, młodzież nie wróci. Ale można zrobić dla siebie dużo, nawet w domu. Nie będziemy rozmawiać o:

  • chirurgia plastyczna (w tym wieku mają krótkie działanie);
  • odwiedzić salony kosmetyczne (nie zawsze są dostępne).

Dobry wynik daje krem do twarzy po 50 latach. Oceń ten produkt wskazuje na jego różnorodność. Ale sam krem nie będzie ratować sytuację.

Ku swojej skórze może dokonać właściwej opieki. Oto kilka porad dla kobiet 50-60 lat.

Zabiegi na twarz

  • Zmyć zimną wodą. Mydło lepiej jest zastąpić pianki do mycia.
  • Tonik oznaczone 50+ traktować twarz po umyciu. On przywrócić równowagę pH kwasowości, wzbogacają skórę w przeciwutleniacze.
  • Nigdy nie zostawiaj na twarzy kosmetyki.
  • Można oczyścić skórę balsamem, kupione w sklepie lub przygotowany samodzielnie. Kostki lodu przygotowane z wodą lub bulionem ziół.
  • Okresowo (co trzy dni), aby użyć maski na twarz z owoców, warzyw, drożdże, płatki owsiane, miód. Substancje te mają działanie odmładzające.
  • Dowiedz się, jak wykonać masaż twarzy.
  • Chronić go przed agresywnymi warunków atmosferycznych (słońce, zimno, deszcz).
  • Każdy dzień jest napędzany przez czystych kremy do skóry.

Co jest potrzebne krem

Kremy do pielęgnacji skóry po 50 latach powinien być stosowany zarówno w dzień i noc. Mają inny skład i funkcję.

Dzień musi mieć strukturę łatwą do pełnienia funkcji ochronnych i służyć jako baza do makijażu.

Krem na noc odżywia komórki skóry w nocy, podczas snu, na bieżąco aktualizowane. W jej strukturze powinny być ziołowe ekstrakty i olejki eteryczne. On uzupełniony algi i minerały, aminokwasy. Skuteczny krem z żeń-szenia i łożysko.

Odmładzający krem z rękami

Jeśli nie ufasz twarz z zakupiono żadnego kremu, i dbać o niego wszystkie te same potrzeby, można dokonać anti-aging krem z ich rąk.

Do tego stopu w baz kąpieli wodnej substancji (wosk, twarde oleju). Mieszać miodu, lanolina, gliceryna, eter cieczowej (odmłodzenie) i olejów kosmetycznych. Dodaj kapsułek witaminowych. Rozcieńczyć wodą. Po wyjęciu z kąpieli wodnej ostrożnie ubij do gładkości. Krem umieścić w słoiku i przechowywać nie dłużej niż miesiąc.

Jak widać, wiele składników, aby stworzyć konieczne jest kupić w drogerii. Bo to jest warte rozważenia, ale nie łatwiej kupić gotowy produkt.

sklep krem

Można wybrać z dostępnego arsenału odpowiedniego kremu na twarz, po 50 latach. Oceń ten kont produktu dla wydajności i ceny.

Obejmuje ona również ochrony przeciwsłonecznej. Rzeczywiście, w tym wieku tan nie poprawia kondycję skóry. Dlatego, funkcje bezpieczeństwa są zawarte w najlepszym anti-aging krem do twarzy.

Ocena jest kierowany przez japoński Cream Kanebo Sensai Cellular Performance Cream. W ciągu kilku dni po rozpoczęciu stosowania widać spadek liczby i wielkości zmarszczek na twarzy. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Stosuje się dwa razy dziennie, to nie pozostawia tłustych pozostałości na krem po 50 latach.

Stopa nadal filtrem przeciwsłonecznym znanym i zaufanym producentem Nivea Sun SPF 20. Zawiera przeciwutleniacze. Aktualizacja dla ochrony jakości trzeba 2-3 godzin.

I Chanell firma zaleca, aby nie trzeba nawet więcej.

Posiada również szereg krem do twarzy po 50 latach. Ocena przeznaczyć fundusze CC Cream SPF 30 pełna korekcja / PA +++. Wykonuje pięć funkcji w tym samym czasie: Aby zapobiec powstawaniu zmarszczek, nawilża, tworzy poczucie komfortu, ochrony przed narażeniem na działanie promieni słonecznych, tworzy gładką tonu.

Krem do wyeliminowania zmarszczek pod oczami

Skóra nie zwilża się gorzej niż w innych dziedzinach, a bardziej podatna na powstawanie zmarszczek. Nie za nic, bo kobiety po osiągnięciu już 22 lat muszą mieć w swoim arsenale narzędzi do pielęgnacji tych obszarów problemowych.

Po 50 Sytuację pogarsza. Krem powinien być usunięty nie tylko oznaki zmęczenia, ale także obrzęki, wygładza zmarszczki. Również nie boli oczy. Dlatego przy wyborze takich kremów dać pierwszeństwo produktom zatwierdzonych przez okulistów.

Ocena najlepszy krem zmarszczki pod oczami jest kierowany kolagenu Mizon «Sea„. On napina skórę, zmniejsza obrzęki i zmniejsza kręgi. Skóra staje się elastyczny.

Japoński Krem pod oczy Shiseido Benefiance pozwala na uzyskanie i utrzymanie pożądanego rezultatu.

dość tani, ale skuteczny krem „Bark” zawiera ekstrakty z roślin, takich jak chaber, pietruszki. Jest w niej kofeiny, masło shea i olej z oliwek. Ale nie ma żadnych konserwantów.

Przestrzeganie prostych, ale skutecznych zasad pielęgnacji twarzy i zastosować odpowiedni krem może pomóc trwale zachować młodzieńczą skórę.