411 Shares 9381 views

Przetwornica napięcia 12V- 220V samochód: opinie. Jak wybrać przetwornicę napięcia?

Przetwornica napięcia 12-220V samochodów – dość proste urządzenie, które otwiera przed kierowcą świetna okazja. To było wcześniej niemożliwe do zastosowania w samochodzie różnych urządzeń. Problem był AC, który jest potrzebny do konwersji. Obecne modele są w stanie pochwalić się dużą pojemnością i stabilne napięcie. Ponadto, są one wygodne w użyciu.


Dokonaj konwerter napięcia z 12-220V bespereboynik całkowicie niezależnie. Po pierwsze, powinniśmy zrobić instalację kabla do podłączenia urządzenia. Następnie trzeba wyposażyć gniazdo bespereboynik. Ważne jest, aby zrozumieć, że moc falownika będzie bardzo mała. Używać go przez dłuższy czas nie będzie działać. Biorąc pod uwagę niski koszt urządzenia na rynku, jest o wiele lepiej pomyśleć o jego zakupie.

Jak wybrać dobry konwerter?

Który konwerter napięcia samochód 12-220 wybrać? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw spojrzeć na wyjściu urządzenia. Średnio parametr ten leży w zakresie 350 watów. Wyjściowe napięcie jest zazwyczaj 120 V. Na ogół, będzie to wystarczy użyć w samochodzie laptopa i innych urządzeń bez problemów. Ponadto konieczne jest sprawdzenie skuteczności. To zależy od czasu trwania pracy przetwornicy. Dobry falownika przy napięciu wyjściowym 15 V może pracować przez około trzy godziny. W tym przypadku akumulator nie jest rozładowany szybko.

Zabezpieczenie temperatura jest również godne uwagi, ponieważ wiele osób chce skorzystać z konwertera w ciepło i zimno. Na ogół producenci określić temperaturę w zakresie od -5 do +40 stopni. Ostatnią rzeczą, którą należy sprawdzić, czy urządzenie i sprawdzić gniazda przyłączeniowe. Wtyczka do gniazda zapalniczki samochodowej muszą być zabezpieczone. W tym przypadku, klamry zaciskowe muszą być łatwe do otwarcia. Warto napięcie jazdy samochodem 12-220V średnia rynkowa około 2000 rubli.

Recenzje falowników „Porto”

Wielu klientów docenić Przetworniki handlową. Pierwszą rzeczą, aby pamiętać ich niski koszt w porównaniu z innymi markami. Mają też akceptowalne cechy. Słabym punktem niskiej produktywności. Używać długo, urządzenie nie będzie działać. Jest to w dużej mierze z powodu słabej jakości tranzystorów. Napięcie wejściowe jest w średnio 100 V. stałej częstotliwości 60 Hz. System ochrony zainstalowane w konwertery, skoki napięcia są rzadkie.

Opinie konsumentów o „E 150” Porto

Przetwornica Car (przetwornica napięcia 12V-220V) "Porto E 150" dla konsumentów jest duże zapotrzebowanie. Trzeba też wspomnieć jego kompaktowe wymiary. jednostce długości tylko 150 mm, wysokość 50 mm i szerokość 90 mm. Jednostkowa masa całkowita wynosi 0,6 kg. Napięcie wyjściowe falownika jest średnio około 150 W. W tej stabilizacji systemu ciągłego roboczej, która radzi sobie z różnymi przyspieszeniami. Podłączyć do zapalniczki samochodowej ustawiony dość wysokiej jakości. Do podłączenia do akumulatora, istnieją specjalne klipsy. W rezultacie model okazał się prosty i zwarty. Stoi na rynku średnio 2100 rubli.

Co mówią o przetwornicy 12V-220V Qumo?

Przekładnik napięciowy Qumo 12V-220V (2500 W) ma dużą pojemność i stałej częstotliwości. Aby schłodzić cały producent systemu pod warunkiem wentylator. Korki w urządzeniu dołączonym dość mocno. zadowolony także z wielu długich kabli połączeniowych. Spośród cech tego modelu można odróżnić rzetelnych bezpieczniki. Są one odpowiedzialne za stabilność sygnału wyjściowego. są one także w stanie poradzić sobie ze złym polaryzacji. Należy zauważyć, że wiele z tych modeli, które odmówiono przywileju.

Średnia częstotliwość urządzenia jest 55 Hz. Wydajność tego modelu jest to 85%. Ochrona termiczna jest w przetwornicy. Obudowa w tym urządzeniu jest wykonany z tworzywa sztucznego, ale jest to dość trwałe. Średni czas pracy urządzenia – 3 godzin. W rezultacie, konwerter napięcia (avtoinvertor) 12-220 B był bardzo produktywny, a to będzie kosztować nabywcę około 2500 rubli.

Opinia z właścicieli „Tesla PN 2200”

Ten konwerter napięcia 12V-220V (droga) ma dobre recenzje. Wielu właścicieli docenią ten model dla niezawodnego systemu chłodzenia. Wystarczy konwerter producentem dwóch wentylatorów dostarczonych. Ponadto, należy zauważyć, system przed przeciążeniami napięcia. Kiedy to obecne wahania są zminimalizowane. Właściciele są również zadowoleni z różnych złączy do podłączenia zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie jest bardzo wygodne w użyciu. Wadą może być przypisana tylko do dużych rozmiarów falownika, ale nie jest to istotna wada.

Częstotliwościowe prądu mieści się w zakresie od 45 Hz do 60 Hz. Wszystko to pozwala na łatwe podłączenie do różnych urządzeń elektrycznych. Obudowa w tym modelu jest wykonana w całości z aluminium. W tym samym gnieździe jest bezpiecznie zamocowany. Klamry na kablu zasilającym są dostępne. Z funkcji można wyróżnić dość wysokiej jakości wyświetlacz LED. W rezultacie model okazał wszechstronne i wydajne. Jest absolutnie nadaje się do wszystkich kierowców. Jest to konwerter 12 stabilizowane napięcie w 220 do 2600 rubli rynku.

Model "Tesla PP1800"

Ten konwerter napięcia 12V-220V (silnik) jest w większości negatywne sprzężenie zwrotne i duże zapotrzebowanie wśród kupujących nie używają. Wynika to głównie ze względu na niską jakość bezpieczników. W niektórych przypadkach, nawet po krótkim pobycie może zawieść. W tym przypadku, falownik powinien natychmiast naprawić.

Cechy urządzenia jest bardzo odpowiednia do ładowania falownika elektrycznego odpowiednie. Wyposażony jest również kompaktowy rozmiar. Praca wyjścia urządzenia 12, a średnia częstotliwość prądu wynosi 50 Hz. Konwerter z zapalniczki może być używany. Warto też cicha praca przetwornicy. Ogólnie rzecz biorąc, należy użyć tego konwertera dość komfortowe. Warto na rynku jest tani i będzie kosztować tylko 1600 rubli.

Przetworniki „Tajemnicy”

Firma od dawna zaangażowany w produkcji przetworników i zajmuje wiodącą pozycję na rynku. Cała ich zakres jest zawsze możliwe, aby podnieść kompaktowego modelu i jednocześnie niedrogie. Średnia moc przetwornicy jest około 15 V. Układ różnych układów dostarczonych przez producenta. to również radzi sobie z odwróceniem polaryzacji i zmianę napięcia impulsu. Porty do podłączenia dysków zewnętrznych są dostępne.

Podłączenie urządzenia bezpośrednio do puszki akumulatora samochodowego. Wśród braków należy zauważyć małej mocy wiele modeli. Biorąc pod uwagę to, że jest to konieczne przy zakupie falownika zwracać uwagę na to, że wiele urządzenia zużywają dużo energii elektrycznej. System chłodzący jest zainstalowany w konwertorach. Wielu kupujących negatywne komentarze na temat głośnej chłodniej, ale problem jest właściwy dla wszystkich falowników. Są instrumenty tej marki w obszarze 2300 rubli.

Recenzje „Tajemnica MAC 150”

Ten konwerter napięcia 12V-220V (samochodowy) ma różne opinie. Niektóre docenili model kadłuba ciśnieniowego. Wykonany jest w całości z aluminium i może wytrzymać ciężkie ładunki. W tym samym czasie na drodze dla niego absolutnie nie martw się. Aby naładować idealnie pasuje, ale na dłuższą metę nie jest w stanie. Wynika to głównie ze względu na niską wydajność tranzystorów. Ponadto, istnieją pewne problemy z uchwytem na kabel. W niektórych przypadkach, mają zatyczkę, a to jest niemożliwe, aby podłączyć do akumulatora. Jednak zawsze można użyć zapalniczki w samochodzie. Hałas, model ten nie jest bardzo dużo, że podoba się konsumentom. Wentylator jest tylko jeden. System wskazuje, znajduje się w urządzeniu. Warto przetwornica napięcia DC (12V) na zmienny (220V) „Tajemnica MAC 150” na rynku w 2100 rubli.

Falownik „EnerGenie”

Ten konwerter napięcia silnika (falownik) odnosi się do odnorozetochnym. Średnie napięcie wyjściowe wynosi około 12 V. częstotliwość w zakresie od 48 do 50 Hz. Ponadto, należy wziąć pod uwagę dużą liczbę portów dla pamięci zewnętrznej. Długość kabla łączącego wynosi aż 1,5 metra. zaciski baterii są dostępne w standardzie. Dla wielu, model ten jest ważna ze względu na jego wydajność.

Wypracować ten przetwornik jest w stanie przez długi czas. Układ chłodzenia w tym modelu i tam działa dyskretnie. Między innymi należy wspomnieć o wysokiej jakości, które są zainstalowane bezpieczniki typu bezpiecznika. W rezultacie model od producentów było interesujące. Warto przetwornica (falownik) 12B-220 na rynek około 2300 rubli.

Recenzje konwerterów „ParkCity”

Konwertery tej marki mają dość silne ciało. Po części są wykonane ze stali. W tym przypadku, wylot są dobrze zamocowane. Kable zasilające może być odłączony w razie potrzeby. Warto też wspomnieć o wysokiej jakości bezpiecznika. Ogólnie rzecz biorąc, system ochrony działa prawidłowo i nie pozwoli konsumentom.

Jedyna wada polega na pracy głośnomówiącym przetwornicy. To w dużej mierze ze względu na system chłodzenia. Prawie dwa wentylatory są dostępne we wszystkich modelach. Po pewnym czasie zaczynają mijać trochę na linii, a następnie hałasować. Ten problem w centrum serwisowego można rozwiązać poprzez zastąpienie chłodniej. Funkcje w konwerterów są dość dobre. Średnie urządzenia mocy 120 W, a prąd wyjściowy jest równe 2 portu A. Wydajność jest wysoka. napięcie 240 V AC osiągnie

Falownik "ParkCity AS22"

Ten konwerter napięcia 12V-220V (samochód) Opinie najbardziej część jest zła. Pomimo dobrej mocy, urządzenie jest często przegrzany. W niektórych przypadkach może zakończyć się niepowodzeniem bezpieczniki. Jednocześnie chroni zainstalowany jest system jakości. To pozwala poradzić sobie z przepięciami i odwrotną polaryzacją. Średni czas trwania falownika przez trzy godziny.

Konwerter kabel zasilający w razie potrzeby zostać odłączony. Podłączyć do zapalniczki producenta zainstalowanego. Podłączony bezpośrednio do akumulatora samochodowego jest możliwe, ale kabel ma rozmiar zaledwie 1 metr. W niektórych przypadkach może to nie wystarczyć. Trzeba też wspomnieć o system wyświetlania wysokiej jakości. Napięcie wejściowe DC dokładnie 20 B, a zakresy częstotliwości pracy od 47 do 52 Hz. To urządzenie wyróżnia się na rynku w 2300 rubli.

Co odróżnia konwertera „ParkCity AC30”?

Konwerter obsługuje prawie wszystkie nowoczesne urządzenia. Wyraźne Wadą urządzenia jest brak zaciskami do akumulatora samochodowego. W ten sposób możliwe jest podłączenie tylko do zapalniczki w kabinie. Jednocześnie, z wtyczką zaczyna się rozpadać. Z charakterystyką urządzenia jest wszystko w porządku. Maksymalna moc urządzenia 230 V, średnie napięcie sieci znajdują się w obszarze 16 V. Wydajność wynosi 90%.

Prąd wyjściowy jest równy 2, do portów układ wyświetlający jest przewidziana w tym modelu dźwięku. Ponadto, wiele z pozytywnej strony scharakteryzowania jakości obudowy. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie okazało się bardzo wygodne i praktyczne w użyciu. Koszt falownik kupujący około 2600 rubli.