247 Shares 9506 views

"Neurox": recenzje, instrukcje, cena. Analogi "Neurox"

Wśród ludności panuje przekonanie, że są to substancje, które hamują procesy utleniania w organizmie, spowodowane niszczącym wpływem wolnych rodników, a tym samym spowalnia starzenie się komórek. Substancje te mogą być pochodzenia naturalnego lub syntetycznego, a są one zwane przeciwutleniacze. Jednym z takich leków, należący do grupy antyoksydantów jest „Neurox”. Stosowanie leku jest lepiej zacząć jak kierowany przez lekarza, zamiast wyznaczyć mu się rękę. Wynika to zdaniem lekarzy, że suplementy diety, mający w swoim składzie przeciwutleniacze, mogą być niebezpieczne dla ludzi i mogą powodować szkody dla swojego ciała.


Główne składniki

Głównym składnikiem stanowiącym lek – ten eilmetilgidroksipiridinasuktsinat którego zawartość w dawce 1 ml substancji wynosi 50 mg. Ponadto, w kompozycji leku zawiera składniki pomocnicze: disiarczan sodu – 1 mg Woda do iniekcji – nie więcej niż 1 mg. uwalnianiu leku „Neurox” – wstrzyknięcia. Instrukcje do stosowania są zawsze przyłączone do leku, który służy klientów ampułki 2 lub 5 ml. Ampułki pakuje się w kartony po 5, 10, 20 części (2 ml mogą być pakowane do 50 części).

Wpływ wywierany na ciało

„Neurox”, przegląd, które znajdują się zarówno w kierunku dodatnim i ujemnych, chroni błony neuronów (komórki mózgu) od wszelkich wpływów zewnętrznych. Obecność tego leku przyczyniają się do bardziej efektywnego przepływu krwi w naczyniach mózgowych, co z kolei poprawia nasycenie neurony tlenu. wpływem „Neurox” w mózgu zwiększa stężenie dopaminy (inaczej substancja może być nazywany hormon przyjemności). prowadzi to do tego, które wychodzą lęku, napięcia, usunięto Trev . Stan Zhnoe człowieczy, weź „Neurox”, stanie skuteczniej ze stresem uaktywnia aktywność umysłową, zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowania na stany drgawkowe, normalne procesy cykliczne „sen. – bezsenność” ma „Neurox” wskazań do stosowania i, jeśli to konieczne, normalizacji metabolizmu. do niedokrwionego mięśnia sercowego. lek zmniejsza strefy martwiczej przywracania (lub znacznie poprawić) kurczliwości mięśnia sercowego, ich aktywność elektryczną.

W domięśniowego skutek wpływów „Neurox” będzie utrzymany aż do 4 godzin. W celu osiągnięcia wymaganego wysokiego stężenia od 20 do 40 minut po wstrzyknięciu. Główny składnik aktywny szybko wysiada z krwi do narządów i tkanek. Wyświetlane lek jest wydalana z moczem, wstępnie spienione w wątrobie do metabolitów.

wskazania

Przeciwutleniacz preparat „Neurox” przyporządkowana została w złożonej terapii wszelkich naruszeń krążenia mózgowego. „Neurox” wskazania dla stosowania reguluje się do leku, który jest skuteczny w terapii adiuwantowej w niedokrwiennym udarze mózgu i jej różne konsekwencje. Uzasadnione aplikacja leku do neurocirculatory dystonia i encefalopatii naczyń. Należy stosować leku w nerwicy i neurotycznych stanów lękowych, dobry efekt można oczekiwać w razie potrzeby wyjmowania zespołu abstynencyjnego w alkoholizm, gdy zatruta leków neuroleptycznych.

Można mówić o skuteczności leku w występowaniu zaburzeń uwagi i pamięci, zmniejszając efektywność. Dla ludzi starszych faktycznie jej stosowanie w neurologicznych i psychicznych problemów wieku, miażdżyca naczyń mózgowych.

Ponadto, „Neurox” (strzały) na prowadnicy aplikacji umieszczony jest jako skuteczny lek na takie ostre ropne zapalenie jamy brzusznej, jak ostre zapalenie trzustki i martwiczego zapalenia otrzewnej (złożonej terapii skojarzonej).

Kto powinien powstrzymać się od zabierania?

Absolutnie przeciwwskazane dla otrzymywania jakiegokolwiek leku jest specyfiką jego składników. Rzeczywista go „Neurox” lek. Instrukcje, komentarze z ekspertów nie zaleca, aby wprowadzić go do osób cierpiących z powodu ostrych zaburzeń w funkcjonowaniu nerek i wątroby. Ciąża i karmienie piersią – również niepożądany czas stosowania leku, gdyż obecnie nie ma doświadczenia klinicznego. Ponadto, istnieją ograniczenia wiekowe – dzieci do 18 lat (nie określono skuteczności i bezpieczeństwa).

Pielęgnacja powinna być ludzie z historią chorób alergicznych i reakcji.

schemat dawkowania

reżim dawkowania „Neurox” instrukcje preparat do stosowania (ceny leku na drodze, jest bezpośrednio zależna od objętości opakowania) zaleca się wybór specjalnie dla danego pacjenta, skupiając się na stan zdrowia oraz obecności pewnych chorób. uwalnianiu leku umożliwia wprowadzenie jej domięśniowe lub dożylne. Preparat bolus nie wprowadza się szybciej niż w ciągu 5-7 minut. Gdy metoda wycieku, od 40 do 60 kropli na minutę. Typowo, zastosowanie leku rozpoczyna się w dawce 50-100 mg. Zastrzyki może wynosić od jednego do trzech razy w ciągu dnia. Następnie, dawkę zwiększa się stopniowo, aż do uzyskania utrzymującego się działania terapeutycznego. Maksymalna możliwa ilość „Neurox” – nie więcej niż 800 mg na 1 dzień.

W obecności ostrych zaburzeń w krążeniu krwi pacjenta, w mózgu, w pierwszych 2-4 dniach dożylnie 200-300 mg lek (jeden raz). Dalej, aż do zakończenia trzech razy dziennie podawano domięśniowo w dawce 100 mg. Jeśli pacjent cierpi na różnego rodzaju nerwic, neuro dystonii – jest przepisywane domięśniowo podaje się od 50 do 400 mg leku w ciągu dnia, w ciągu 2 tygodni.

Kiedy encefalopatia naczyniowa w niewyrównanej trakcie leczenia może trwać do 28 dni. Pierwsza połowa okresu leczenia (2 tygodnie) pacjenta, aby iniekcji dożylnej 100 mg leku w ciągu dnia 2-3, w zależności od stanu zdrowia. Aż do końca przebiegu – pojedyncze wstrzyknięcie domięśniowe dziennej dawki bez zmian. Jako środek zapobiegawczy w tej chorobie dwa razy dziennie do domięśniowe 100 mg „Neurox” zastrzyk. Całkowity czas obróbki może wynosić od 10 dni do 2 tygodni.

U pacjentów z zmywacz do alkoholizm bardzo przykre objawy zespołu odstawienia wstrzyknięć mogą być wykonane domięśniowo 100-200 mg 2-3 razy dziennie lub dożylnie 1-2 razy dziennie w dawce konserwacji. Przebieg leczenia trwa zazwyczaj 5-7 dni.

Jeśli rodzaju zatrucia neuroleptycznych medyczny podawano przez dożylne wstrzyknięcie do całkowitej dawki dziennie od 50 do 300 mg leku. Kurs może trwać 1-2 tygodni.

Pacjentów w podeszłym wieku z łagodnymi zaburzeniami funkcji poznawczych, okres leczenia może trwać od 2 do 4 tygodni. Całkowita dawka dziennie wynosi zazwyczaj 100-300 mg „Neurox”.

Nadmierne dawki: Skutki

Po otrzymaniu „Neurox” wzrost powyżej maksymalnych dopuszczalnych dawkach może spowodować zakłócenie procesu cyklicznego snu (trudności z zasypianiem lub senność). Jeśli lek jest podawany dożylnie, a następnie przez 1,5-2 godzin, ciśnienie krwi może nieco wzrosnąć. Zazwyczaj nie ma specjalnych środków leczenie nie jest konieczne, objawy przedawkowania ustępują samoistnie w ciągu jednego dnia. Jeżeli działanie wystarczająco wyraźne, gdy trudności w zasypianiu przedstawia zastosowanie jednej z następujących preparatów: „nitrazepam” (10 mg), „oksazepam” (10 mg), „diazepam” (5 mg). Jeśli wystarczająco poważne, aby wskaźników podwyższone ciśnienie krwi, może być wymagane przeciwnadciśnieniowe leków. Ciśnienie w tym przypadku musi być stale monitorowana.

Wyróżnienie należy zauważyć, że w trakcie leczenia „Neurox” musimy zachować ostrożność podczas jazdy. Ogólnie rzecz biorąc, każda działalność, która wymaga koncentracji i szybkiej reakcji psychomotorycznych, powinny być wykonane z dużą ostrożnością.

Przedział cenowy

Lek „Neurox” (strzały), cena waha się w zależności od formy emisji oraz liczbę fiolek w pudełku. Opakowanie 5 ampułkach 5 ml oferowanych klientom tak niskich jak 260 do 318 rubli. Opakowanie 10 ampułek po 2 ml można nabyć w ilości 308 do 420 rubli. Jednakże, z ekonomicznego punktu widzenia korzystne zakupić pakiet 50 ampułek po 2 ml, której wartość mieści się w zakresie od 970 do 1070 rubli.

Jak dla Neurox poselski „narkotyków (analogów), cena dla nich jest bardzo zróżnicowana, w zależności od kształtu uwalniania i wielkości opakowania. Na przykład, zakres cena leku „Meksidol” wynosi od 80 do 460 rubli; „Crestor” można kupić za między $ 500 do 4500 rubli.

W opinii konsumentów na temat leku „Neurox”

Po zapoznaniu się z opinią ludzi, można zauważyć, że nie zawsze jest lekiem „Neurox” Opinie są pozytywnym kierunku. Z jednej strony, pacjenci z chorobami zwyrodnieniowymi układu nerwowego napisał, że po przebiegu różnych produktów uzupełniających (i „Neurox” włącznie) znacznie poprawia kondycję fizyczną, pozostawiając słabość, łatwiej się poruszać.

Z drugiej strony, u pacjentów z dystonią naczyń po przebiegu leczenia „Neurox” nie wyraźna poprawa jest postrzegana. Niektórzy pacjenci z bólami głowy i skurcze naczyń krwionośnych także nie uzyskać pożądany efekt.

W takich przypadkach ważne jest, aby znaleźć właściwy i zainteresowany lekarza swojego pacjenta. Jest to lekarz będzie mógł wybrać się w leczeniu najbardziej absurdalny leki poprawnie odebrać dawkę do potrzeb tego konkretnego pacjenta. Bez takiego schematu „Neurox” – proste narzędzie, które zapewnia potencjał do osiągnięcia dobrego wyniku. Jeśli narzędzie jest ustawione – da pozytywny efekt nie będzie – nie będzie żadnego efektu.

Inną specyficzną grupę pacjentów wyrazili swoje opinie na temat narkotyków „Neurox”: u pacjentów z alkoholizmem antyoksydant skutecznie łagodzi objawy odstawienia wywołane nagłym odstawieniu alkoholu. Nawet małe występowanie skutków ubocznych leku nie umniejsza pozytywnego wpływu na zdrowie.

skutki uboczne

Praktycznie każdy lek podczas odbioru może wystąpić jeden lub innych efektów ubocznych. Nie był wyjątkiem i „Neurox”. Opinie pacjentów i pracowników służby zdrowia do zgłaszania ewentualnych objawów niepożądanych stosowania leku, zwłaszcza jeśli jest podawany dożylnie bolus. Wśród najbardziej wyraźne – uczucie suchości w ustach, nieprzyjemny „metaliczny” smak. Ponadto, nie może być obecny w rodzaju „uderzenia gorąca” (uczucie ciepła rozprzestrzenia się za pośrednictwem ciała), nieprzyjemne łaskotanie w gardle. Jeśli lek jest wprowadzany przy wyższej prędkości niż zalecane instrukcji może pojawić się uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej, uczucie braku powietrza. Zazwyczaj objawy te są krótkotrwałe.

Preparat „Neurox” odczyt i konieczność stosowania, które są oceniane przez lekarza prowadzącego, gdy odbiera dłuższym okresie może spowodować nudności, wzdęcia zwiększona, aż do pojawienia się kolki jelitowej. Możliwe zaburzenia snu: bezsenność lub uporczywe uczucie senności.

preparaty analogi

Antyoksydacyjne oznacza „Neurox” analogi ma wiele grup leków. Podobnie w dziedzinie medycyny zwane leki wymienne, które mają podobne wskazania do stosowania i należą do tej samej grupy farmakologicznej. W „Neurox” dużo rówieśników, ale przed zakupem któregokolwiek z nich, należy skonsultować się ze specjalistą na temat wymiany. Ponadto konieczne jest, aby zapoznać się z instrukcją obsługi Neurox „opinii o nim oraz o domniemanym analogu leku”.

Podobny do „Neurox” efekt na organizm człowieka są leki nootropinovoy grupa ( „piracetam”). „Nozepam” i „Sibazon” – uspokajające benzodiazepin – są również analogiczne do „Neurox”. Preparaty regulacji krążenia mózgowego ( „winpocetyny”) i środki antyutleniacze (witaminy C i E) mają podobny wpływ na organizm.

„Winpocetyna” – jeden z najbardziej znanych szerokiego grona odbiorców niespotykany „Neurox” lek. Instrukcje użycia (cena obu leków jest blisko siebie) zaleca „Winpocetyna” dla tych pacjentów, którzy mają problemy z niewystarczającą krążenia mózgowego (encefalopatia, wielostopniowego udaru napad niedokrwienny). Ponadto, lek jest przypisany do tych, którzy mają zaburzenia psychiczne i Neurologii, objawia się zaburzeniami pamięci i koordynacji ruchowej, bóle i zawroty głowy. Specjaliści okuliści wyznaczyć „Winpocetyna” dla pacjentów z chorobami naczyń siatkówki oka, w obecności wtórnych objawów jaskry. W tym analogowym otolaryngologii „Neurox” mianowany ekspertów przy opracowywaniu związane z wiekiem utrata słuchu, zawroty głowy, kiedy.

Jednym z powszechnie stosowanych analogowych „Neurox” jest „Meksidol”. Lek podaje się w obecności udaru i choroby powodowane przez te choroby. Wskazania do stosowania „Mexidol” to wadliwe działanie autonomicznego układu nerwowego (zmniejszenie napięcia naczyń). Ponadto, lek może być przeznaczony do usuwania zespołu abstynencyjnego (występuje po nagłym zaprzestaniu alkohol, narkotyki) u osób z alkoholizmu lub narkomanii.

Ma „Neurox” analogów w grupie leków przeznaczonych do zwalczania wysokiego poziomu cholesterolu. Jednym z takich – „Crestor” – jest przypisywany, gdy pacjent cierpi na chorobę taką jak hipercholesterolemii. Lek podaje się w początkowym stadium choroby (typ 2a), lecz po zmieszaniu (typ 2b) i jeśli nie-lek (zmiana diety, aktywność fizyczna, zmniejszenie masy ciała) nie daje pożądanego efektu.

Działania niewydolność naczyń mózgowych (niedopasowanie mózg potrzebuje do jego otrzymania tlenu) można regulować tak analogowej „Neurox” jako „Vazobral”. Lek jest z powodzeniem stosowany w miażdżycy mózgu, jest skuteczny w zmniejszaniu sprawność umysłową i uwagi, zaburzenia pamięci i orientacji w przestrzeni. Eksperci wyznaczają „Vizobral” dla profilaktyki u pacjentów cierpiących na migreny, zawroty głowy, szum w uszach, posiadające uszkodzenia ścian naczyń siatkówki (retinopatia). Skuteczny lek i przewlekłej niewydolności żylnej.

"Vidzhaysar" – kolejny analog "Neurox" lek. Instrukcje obsługi, opinie pacjentów i eksperci scharakteryzować go jako skuteczne środki do normalizacji poziomu glukozy we krwi oraz u pacjentów z nie-cukrzycy niezależnej od insuliny. Ponadto preparat może być zalecane w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych (nadciśnienie, niedokrwienie, miażdżyca tętnic). Używane leku w obecności przewlekłej choroby wątroby, przewodu pokarmowego, dysbacteriosis. Mających różne objawy alergii służy również rozsądnie podjąć „Vidzhaysar”.

„KardiASK” – kolejny znany analog „Neurox” lek. Instrukcje użycia (analogi również towarzyszy taki dokument) reguluje formulacji dobrej profilaktyki wobec chorób zagrażających takich jak ostre i powtórnego zawału mięśnia sercowego. Niestabilna dusznica bolesna forma, profilaktyka udaru mózgu, choroba zakrzepowo-zatorowa (po interwencjach chirurgicznych i interwencyjnych naczyniowych), zakrzepica żył głębokich – wszystko to jest podstawą do lekarza specjalisty wyznaczonego leku.

W leczeniu pacjentów cierpiących na różnego rodzaju zaburzenia w krążeniu mózgowym, które mogą doprowadzić do utraty pamięci, uwagi, pogorszenie zdolności intelektualnych, zastosowano inny analog „Neurox” – „Ginkoum”. Zazwyczaj lekarze wolą przepisać ten lek w ramach terapii skojarzonej z pogorszeniem się mikrokrążenia krwi i krążenia obwodowego. Objawy tych chorób są ból podczas chodzenia, uczucie zimna w kończynach, skurcze nóg. Ponadto, lek-analogowego jest skuteczna z uwagi na pogorszenie ucha wewnętrznego, wyrażone w naruszenie koordynacji, zawroty głowy, szumy uszne. Informacje zwrotne od Ginkoum konsumentów – godnym analog "Neurox„leków, których cena może wahać się od 170 do 280 rubli za opakowanie.

wniosek

Tu, być może, i wszystko, co można powiedzieć o „Neurox” preparatu. Treść Efekt cena użycia, wskazania i przeciwwskazania – został szczegółowo opisane w przeglądzie.

W każdym razie, pacjent zdecydować (z lekarzem!), To byłoby lepiej i bardziej efektywnie z konkretnej choroby. Wziąć dobry środek anty-utleniacz, który jest „Neurox”, lub wybrać się skupić na wysokiej jakości, ugruntowane wśród pacjentów i lekarzy analogowej.