162 Shares 6813 views

Fotelik samochodowy Inglesina Marco Polo: mocne i słabe strony

Nowoczesne rodzice chcą jak najszybciej, aby pokazać dzieciom świat. Maluchy często podróżować w samochodzie. Niestety, wypadki na drogach z udziałem dzieci – nie należą do rzadkości. Mama i tata, którzy chcą chronić swoje dziecko, należy ustawić w salonie niezawodnych i jakościowych ograniczeń. Dobry wybór – Car Seat Inglesina Marco Polo, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do maksymalnej wadze 18 kg.


Urządzenie to ma miejsce i miękką strukturę, poruszać się poprzecznie w taki sposób, aby ochronić głowicę (technologia SHP). Dla najmłodszych znajduje się zakładka z poduszkami z pianki, które można zdjąć i wyprać w razie potrzeby.

Historia Inglesina

Na dzień dzisiejszy światowy lider w produkcji towarów dla dzieci, firma rozpoczęła jako trzykołowe wprowadzenia na rynek. Założyciel firmy Livia Tomasi lubiący producenta samochodów sportowych. Jego produkcja była rzemieślniczych i mieści się w garażu. Kiedy potrzebne fundusze, postanowił zająć się kwestią rowerów dziecięcych jako produkt bardziej rynkowego. W grudniu 1968 roku, włoski z braćmi zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy L'Inglesina Baby. Wkrótce firma stała się jednym z najbardziej udanych na świecie.

Sześćdziesiąt kolejnych lat włoska firma dostarczyła na rynek przewozu towarów dla dzieci, wykonane w wyrafinowanym stylu angielskim.

W 1980 roku produkcja rozszerzony. Teraz, oprócz transportu dzieci, rodzice mogli kupować foteliki samochodowe, łóżeczka, telefony komórkowe, niosąc dla dzieci i wiele więcej.

Samochody-włoska firma wyróżnia elegancja w połączeniu z niezawodnością i wygody dla dzieci.

litość

Statystyki mówią, że 92% dzieci w krajach WNP podróżuje w samochodach bez siedzeń samochodowych. Rodzice, którzy są wylot korki ślepy, nauczyć dzieci, prawo do drogi krzyżowej, nie uważają za konieczne w celu monitorowania bezpieczeństwa rodzimej człowieka podczas podróży w samochodzie. W krajach WNP, śmierć dzieci w wieku poniżej 14 lat w wypadkach drogowych na pierwszym miejscu.

Anatomiczne i fizjologiczne cechy dzieci takich, że kolizja na drodze mogą one cierpią znacznie bardziej niż dorośli, są w pojeździe. Sumienni rodzice są zobowiązani do zakupu dla jakości okruchów i niezawodnego fotelika samochodowego, który odpowiada ich wieku i masy ciała.

W 1998 roku Kongres uchwalił w Augsburgu, w którym stało się jasne, że sytuacja stała się dużo lepiej z wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych. Liczba zgonów zmniejszyła się o 3,5 razy, po dzieci dorasta do 1,45 m, a w wieku 12 lat zaczął siedzieć w fotelikach samochodowych dla dzieci.

Argumenty kupić foteliki

Aby utrzymać dziecko w ramionach z prędkością 20 km / h, siła uścisku matki musi być równa sile koparki. Prędkość ruchu w miastach i autostradach jest znacznie wyższy …

Pasy samochód nie nadaje się do trzymania mały człowiek i nie chroni go w razie wypadku. Były one przeznaczone dla osób dorosłych. mogą spowodować nieodwracalne szkody dla niskiej okruchów. Po uderzeniu, górny pasek będzie na poziomie szyi, a dolną nadawczego centrum brzuszku.

Europejski znak jakości

Podejście do wyboru fotelika trzeba z całą odpowiedzialnością. Towar musi posiadać certyfikat jakości. Lepiej całkowicie bez niego niż z niskiej jakości chińskich analogowej, która sama w sobie może spowodować straszliwą tragedię. Uważane za najbezpieczniejsze Europejska krzesło. Zgodnie z wynikami testów zderzeniowych poszli nawet amerykańskich producentów. Fotelik samochodowy Inglesina Marco Polo spełnia normy bezpieczeństwa ECE R44 / 04.

Niezawodność krzesło próbuje dowiedzieć się, jak to: jest on przymocowany do platformy, która rozpędza się do 50 km / h oraz symulowania sytuacji czołowego zderzenia samochodów.

Bliższe spojrzenie na fotelik Inglesina Marco Polo 0-18 kg. Jest ona odpowiednia dla dzieci od urodzenia do 3,5 lat.

Fotelik samochodowy Inglesina Marco Polo od słynnego włoskiego producenta jest wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego o wysokiej jakości i jest wyposażony w wytrzymałe pasy bezpieczeństwa.

Najlepszym dla najmłodszych

W Europie, dziecko z matką nie jest zwolniony ze szpitala, jeśli rodzina nie przedstawi urządzenie samochodzie gospodarstwa. Z reguły jest to kolebka, który jest używany przez długi, nie więcej niż 3-4 miesięcy. Celowości takiego zakupu nie jest wysoka.

Włoska firma Inglesina oferuje rodzicom opcja jest o wiele bardziej praktyczny – fotelik Inglesina Marco Polo 0-18 kg. Urządzenie posiada wymienną wkładkę do ergonomicznego okruchów do trzech miesięcy. Taki wygodny „kokon” wykonany z oddychającego materiału, a także posiada ochronę przed uderzeniami bocznymi.

fotelik dziecięcy Inglesina Marco Polo może być zainstalowany jako tylnej powierzchni i wzdłuż pojazdu. Na małym foteliku zainstalowanym wyłącznie przeciwko przebiegu samochodu, który jest zarejestrowany w europejskich norm ECE R44 / 04. Jest rzadkością w fotelu pod kątem 30-45 stopni, co niemal eliminuje obciążenia wrażliwego kręgosłupa.

Projektanci mają pochodzić z tego bez powodu, i opiera się na fizjologicznych cech niemowląt. Największą część ciała noworodka – głowa. W przypadku nawet niewielkiego wpływu nieuchronnie przyniesie przyszłość. Taki „nod” zagraża złamania kręgów szyjnych. Producenci wielokrotnie sprawdzone fotelika Inglesina Marco Polo. Test zderzeniowy przeprowadzono przy prędkości 50 km / h, i pokazał znakomite wyniki. Podczas jazdy bez fotelika samochodowego, siła uderzenia jest upadek z wysokości trzech kondygnacji. Uszkodzenie narządów wewnętrznych, w takiej sytuacji jest nieuchronne.

Dla starszych okruchy

Grown-up dla dzieci (ważące dziewięć kilogramów) może pomieścić podczas ruchu maszyny. Ta podróż przyniesie więcej zabawy dla dzieci, które lubią patrzeć przez okno.

Kiedy dziecko osiąga ciężar 9 kg, ergonomiczny wykładziny musi być usunięta. Siedziba będzie znacznie głębszy i szerszy. Teraz krzesło ma sześć pozycji nachylenia, w tym prawie poziome – spać. Aby wyregulować nachylenie urządzenia utrzymującego, użyć specjalnego pióra z przodu pod fotelikiem.

Ochrona pięć punktów

We wszystkich grupach fotelików samochodowych dla dzieci do 18 miesięcy przy użyciu pięć-punktowe pasy bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy Inglesina Marco Polo Grupa 0-1 – nie jest wyjątkiem. Jak to działa? Dwa pasy przechodzą na ramionach, dwie kolejne – w pasie. Po piąte – między nogami. System ten jest idealny do zabezpieczania okruchy w kolizji z każdej strony. Projektanci mają ciśnienia redystrybucję do najważniejszych narządów w nagłych przypadkach.

Nawet przy niezbyt wysokich prędkościach (50-60 km / h) może być maksymalne przeciążenie. wyrównane, że znajduje się na płytach pas pocieranie. System trzyma dziecko na tyle delikatnie, że zmniejsza ryzyko kontuzji.

Instrukcje do mocowania fotelika w samochodzie

Załóżmy, że zakupiony fotelik Inglesina Marco Polo. Instrukcja instalacji maksymalne dostępne, a przy procesie obsługiwać każdy kierowca.

Do przewożenia dzieci do 13 kg krzesło ustawione przed ruchem maszyny. Bezpieczne powściągliwość w pozycji poziomej. Zapnij pas regularnego samochodu. jedna jej część przechodzi poprzez elementy dolnej mocującą. Pociągnąć drugą część i przejść wokół fotelika zaczepiając jego ulitkoobrazny obok korka. Krzesło może być zainstalowany na przednim siedzeniu, podczas aktywnej poduszki powietrznej.

Do przewożenia dzieci do 13 kg krzesło Inglesina Marco Polo ustaw przeciwko ruchu maszyny.

Istnieje kilka opcji do montażu takich elementów w samochodzie. Najczęstszym, ale nie jest to najprostszy i najbardziej niezawodny sposób – personel mocowania pasów.

Plus to opcja – możliwość zainstalowania urządzenia utrzymującego w samochodzie dowolnej marki i niezależnie od modelu roku. Do prawidłowego zamocowania regularne strops przeczytać instrukcje na siedzeniu samochodu, a następnie wzór swoich przejściach. Nieprawidłowo rejestrowane urządzenie nie będzie chronić swoje dziecko w katastrofie.

Certyfikowany fotelik standardowy problem Inglesina Marco Polo zobowiązuje producenta stosowana do oznaczeń urządzeń gospodarstwa, w następstwie których każdy kierowca będzie naprawić urządzenie. Oznaczenia są czytelne, nawet gdy dziecko siedzi w fotelu, wyciągając pasa są wyznaczone miejsca jasny kolor. Jeśli nie wystarczy, aby ustalić długość pasa, należy skontaktować się z centrum serwisowym producenta pojazdu. Nie będzie go zastąpić dłuższego.

Na okruchy od 13 do 18 kg siedziska Inglesina Marco Polo znajduje się z przodu pojazdu. Ustalone przez pasy mechanizmu wciągarki wystarczająco mocno dokręcona. Zapewnia to niezawodność montażu. Instalacja w takiej sytuacji trochę bardziej skomplikowana, ale jest uważany za tak bezpieczne, jak to możliwe.

Wygląd i dodatkowe akcesoria

Produkt dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych:

 • czerwony i szary;
 • niebieskoszare;
 • szaro-czarne;
 • ciemnoszary z jasnoszary.

Fotelik samochodowy Inglesina Marco Polo czarny najbardziej popularne wśród rodziców ze względu na praktyczność gamy kolorów.

Sprawa uszyty z 100% poliestru. W trosce o nich jest dość proste, ponieważ jest łatwy do usunięcia i umieścić na. Aby zdjąć pokrywę, należy użyć śrubokręta odkręcić zamki po obu stronach pasów bezpieczeństwa. Można go odświeżyć w temperaturze 30 stopni w trybie mycia rąk. Ponieważ fotelik z pokrywą wykonaną z poliestru w ogniu dziecka jest niewygodne, producent zaleca, aby zakupić pokrywę lato na siedzenia samochodowe Inglesina Marco Polo.

Recenzje foteliku

Nie należy przyjmować dobrze bez zastanowienia, decyzję o zakupie fotelika Inglesina Marco Polo. Opinie o nim są zdecydowanie pozytywne. Ale istnieją pewne wady, które nie mogą zadowolić rodziców.

Negatywne cechy:

 • brak danych na temat udziału w niezależnych testach zderzeniowych;
 • Sprawa ze sztucznego tworzywa;
 • podszewka w paski na wewnętrznej nie mają podstawy gumy, jak w innych podobnych modeli producentów europejskich;
 • nie uchwyt do przenoszenia produktu z jednej strony;
 • Nie dotyczy siedzenia do łatwego modelu waży 8 kg;
 • Pozycja nie jest ściśle pionowe, to nie jest tak jak niektóre dzieci;
 • duże dzieci, ponieważ jeden i pół roku, nie zmieści się w fotelu.

Konkludując

Fotelik samochodowy Inglesina Marco Polo ma ergonomiczny tył, ale podczas długich podróży nie zapomnij co czterdzieści minut do uzyskania biegać dorosłym dzieckiem. Grudnichka wyciągnąć z fotela i ćwiczenia ramion i nóg. Długotrwała ekspozycja w jednej pozycji boli zarówno dzieci jak i dorosłych.

Zadowolony z dzieckiem w samochodzie – zastaw spokoju i koncentracji kierowcy za kierownicą, a tym samym bezpieczeństwo. Nie zapomnij zabrać ze sobą podczas akcesoria i zabawki podróży, która odbędzie okruchy. Dla wygody, powiesić go na przednim siedzeniu tylnym organizator, który można umieścić wodę lub sok na okruchy. Jest też pasuje do kredek, małych zabawek, książek. Jeśli umieszczony w tylnej części siedziska panelu tekstylnego kierowcy na guziki, z różnych elementów złącznych, koronki, małych zabawek z filcu z rzepem, miękisz będzie zajęty przez długi czas i nawet nie myśleć, aby odciągnąć dorosłemu z drogi. Jest to szczególnie przydatne, gdy kabina jest nikt oprócz kierowcy i małego pasażera.