586 Shares 9860 views

Zapoznaj się z tajnymi siłami Szambali. Bransoletki z własnymi rękami – wskazówki i wskazówki

Na początek, co to jest Shambhala i jaka jest rola takich słynnych bransoletek? Szambala to starożytny indyjski kraj legendarny, podobny do słynnej zatopionej Atlantydy. Ona kryje się gdzieś w sercu Tybetu, nikt nie był tam, ale wielu wie, że obszar ten zamieszkiwany jest przez bardzo szczególnych ludzi, mądry z wyższą wiedzą i oświecony przez wielkiego uniwersalnego Ducha. Stamtąd przyszły do nas bransoletki, nie tyle pełniąc rolę dekoracji, jako swego rodzaju amuletu, talizmanu.

Uważa się, że bransoletki Szambali chronią osobę przed negatywnym wpływem wrogich sił, wampirów energetycznych, pomagają utrzymać spokój, pacyfikację, wejść w stan harmonii. W zależności od rodzaju kamieni są wykorzystywane w bransoletce, może mieć korzystny wpływ na niektóre narządy i systemy naszego ciała. Może poprawić pamięć, aktywność umysłową, pomóc w różnych staraniach, wyciągnąć szczęście.

Kilka ważnych zasad

Ci, którzy są zainteresowani wschodnimi praktykami duchowymi, na pewno będą chcieli mieć słynną dekorację Szambali. Bransoletki to zrobić sam – czyż nie jest to wspaniałe hobby, przydatne i interesujące? A co najważniejsze, aby nauczyć się tego nie jest tak trudne. Pamiętaj tylko o kilku zasadach:

  1. Po pierwsze, kolor. Każda pozycja biżuterii to stylowy, elegancki egzemplarz, doskonały dodatek do wieczoru lub codziennej toalety (np. Odzież), doskonałego sposobu wyrażania siebie, indywidualności. Ale wszystko wygląda znacznie poważniej i bardziej subtelnie w stosunku do Szambali. Możesz tworzyć własne bransoletki, ale że przynoszą rzeczywiste korzyści, mają silny ładunek energii, kolor nici i koralików powinien być powiązany z tymi kolorami, które są wskazane w Twoim osobistym horoskopie, nadające się do Twojego znaku zodiaku. Jeśli – na przykład, Strzelec i zaleca zielone, purpurowe, niebieskie, fioletowe odcienie i odcienie, wtedy podstawą biżuterii powinny być one. Zrób sobie kilka talizmanów z Szambali – robienie bransolet z własnymi rękami jest łatwiejsze niż zakupy w sklepie.
  2. Po drugie kamień. Ponownie, rzeczywisty wpływ na stan zdrowia i aury będą dokładnie te ozdoby, które są wykonane z naturalnego klejnotu, mogą być półszlachetne lub ozdobne. I ważne jest, aby te kamienie były twoje, w połączeniu z twoim znakiem zodiaku. Wtedy wejdzie w życie starożytnej magii Szambali: bransolety wykonane przez was własne dłonie chronią was przed wieloma kłopotami.

Warsztat w domu

Oczywiście, bransoletka z rubinami lub diamentami, i naturalna, nie splotać na brak tych elementów. Ale od zwykłych koraliki (metalowe, drewniane, szklane), koraliki, kolorowe koronki, skóra i inne materiały pomocnicze – to łatwe. Więc będziesz miał zwykłą bransoletkę Szambali, z twoimi rękami podwojoną lub w kilku wątkach. Czy będziemy kontynuować? Następnie podnieś perełki, linę wędkarską lub nici z liną zwojową, można i woskował kord, bezbarwny polski paznokci lub klej PVA. Nawiasem mówiąc, w mijaniu, nauczyć się podstaw dziewiarskich macrame. Teraz postaramy się zwyczajnie, a następnie, po wypchaniu dłoni, możesz nawet zrobić potrójną bransoletkę z rękoma Shamball.

Zasady dotyczące Macrame i Szambali

Wybierz małą płytkę do krojenia. To będzie tkactwo. Wbić w nią parę goździków, odległość między nimi wynosi 45 cm. Ustaw urządzenie w pozycji pionowej i roboczej. Do jednego gwoździa skręcić koniec linii z szpuli, wyciąć około 50 cm, napiąć kule (10 sztuk) i przymocować do drugiego czopu. Teraz potrzebujemy 2 m linii wędkarskiej; Segment powinien być podciągnięty za sznurek z koralikami, związany węzłem, tylko że obie końce wolnego mają równą długość. Potem knotowe węzły w systemie macrame – opierają się na technice tkania Shambhali. Kiedy obrót sięga do kulek, stają się plecione, a dzianie się kontynuuje. Ostateczna liczba guzków po kamyczkach powinna wynosić 20. Następnie tworzy się zapięcie.

Aby nauczyć się splotu, potrzebujesz cierpliwości i wytrwałości. Jednak nowa, piękna ozdoba zwróci czas i wysiłek. Tak, i dowiedz się, jak tkać macrame – jest również bardzo przydatna. I bransoletka-talizman z Szambali stanie się Twoim asystentem w życiu.