866 Shares 4476 views

Jak zrobić zbiornik LEGO, przy użyciu części najczęstsze

Zestawy Lego są dobre, ponieważ są one przeznaczone do montażu pokojowego technologii. Jasne samochody, Samolot pasażerski i transportowy, maszyny dla budownictwa i do celów komunalnych, wszystkie z dzieciństwa, aby nauczyć dziecko, aby myśleć o preferencji pracy twórczej. Jednak istnieje również obrońca zawód ojczyzny, a więc sprzęt wojskowy może także być modelowane. Ta historia jest o tym, jak zrobić zbiornik LEGO.

podstawka

Szczegóły LEGO, tak zwane „cegły” są na tyle uniwersalne, że nadają się do tworzenia cokolwiek układ. Wiele z każdego projektanta to właśnie ze względu na nich, ale istnieją specjalne elementy do montażu danego rodzaju technologii.

Przed zbudować zbiornik Lego, najlepiej jest zrozumieć fakt co to jest i co jest w środku, a następnie wybierz odpowiednie dane.

Najprostszym sposobem użycia zestawu niestandardowego, który został zaprojektowany specjalnie do budowy pojazdów opancerzonych. W katalogu są i tak dobrze przemyślane, że model zakręty są bardzo podobne do prototypu, na przykład, rosyjski T-90 lub niemieckiego „Panther” w czasie wojny. Jest nawet napęd elektryczny oraz pilot zdalnego sterowania. Jednak te zestawy są prawie jak czołg, ale to tylko wzmacnia podobieństwo. Inną wadą jest to, że zbiorniki wojskowe są rzadkie w LEGO Wystawy sklepowe i cywilnego nawet mniej (nie istnieje). Ponieważ dostęp do specjalistycznego zestawu tych powodów jest ograniczona, jest tylko jeden – do pracy z tym, co mamy, to znaczy budować na najbardziej powszechny zakres części. Ale sposób, aby zbiornik LEGO, można pożyczyć od „wojskowych” technologii.

Zbiornik ten składa się z podwozia, obudowy pancernego z komory silnika i wieży. Zacznijmy od pierwszego punktu.

podwozie

wysokie pojazdy opancerzone biegowego ze względu na jego postęp gąsienicowego. Nie mogą być pewne trudności. Gąsienice LEGO rzadko, ale czasami są one w zestawach do montażu koparek i traktorów, są nadal w tej serii «Przestrzeń Wars» jako element strukturalny przekładnią planetarną. W ogóle, jeśli są, to fajnie. A jeśli nie? Jak zrobić zbiornik LEGO bez torów?

Po pierwsze, mogą być one wykonane ze starej gumy nadmuchiwanej komory roweru. Czy nie tak imponujące, ale całkiem na poziomie. Po drugie, istnieją zbiorniki kołowe.

Podwozie składa się nie tylko z torów. Najważniejsze – koła lub, jeśli wyrażone w języku tych zbiornikach, lodowisk. Pochodzą one w trzech rodzajach: główną (zwykle tyłu), prowadnica (przód) i odniesienia (wszystkie pozostałe). To śledzone. I wszystkie są takie same koła i ułożone w jednym rzędzie z każdej strony. Liczba rolek w nowoczesnych maszynach z czterech do sześciu, i są przymocowane do dolnej części zwykłymi LEGO kwadratowy 2 x 2 osi.

Kadłub i wieżyczka

Jeżeli podwozie może obsłużyć, to wszystko pójdzie jak po maśle. Opcje montażowe pancerna obudowa jest wiele, ale w celu użycia go w celu uzyskania jak najbardziej realistyczny, należy pamiętać, że słuszne głowę do rezerwacji skłonny pocisku było trudniej jest przełamać. To samo odnosi się do wieży, która w idealnym przypadku konieczne jest stworzenie warunków dla korkociągu. Brak konkretnych szczegółów nie potrzeba do tego, ale to zajmie, więc jest to fantazja i wyobraźnia przestrzenna. Więc cierpliwość, oczywiście.

pistolet wieżyczka

Główne problemy w budowie wieży może wystąpić podczas instalowania narzędzi. Najlepszy ze wszystkich, jeśli bagażnik może być podnoszony i opuszczany. W tym celu, wieża powinna zapewnić pionową szczelinę, w której będzie mógł się poruszać z kątem nachylenia. Nawiasem mówiąc, nie trzeba wymienić lufę beczki, więc nie mów, tankowce. Jeśli ktoś myśli o tym, jak uczynić zbiornik LEGO, to powinien on korzystać z profesjonalnej terminologii. Baryłka – to tylko część tułowia. Wystarczająco długie i okrągłe w przekroju szczegóły sekcji standardowego zestawu LEGO nie jest tak, że działa z cylindrycznych „lufy” połączonych szeregowo.

W ten sposób zbiornik jest gotowy. Maszyny, i gotowe!