241 Shares 4435 views

Tronina Tatyana Mihaylovna: biografia, kreatywność

Tronina Tatyana Mihaylovna – autor fantastyki i romansu powieści dla dzieci. Jej książki – to nie tylko historia miłosna. Nie. Strona po stronie czytelnika przeżywa wraz ze znaków pasji, szaleństwa, nienawiść, czułością. Wszystkie jej historie są pełne tragedii, ale dobry koniec. Mówi Tatiana sama, nie był jednym z tych autorów, którzy ich czytelnicy łamie serca. Oczywiście, nie może być bez dramatu. W jej książkach wiele pasji, spektakularne wydarzenia, a nawet zbrodnie. Ale Tatiana nie podoba, że po przeczytaniu książki o duszy pozostał nieprzyjemny posmak, więc wszystkie jej historia ma szczęśliwe zakończenie.


Droga do horyzontu

Urodzony Tronina Tatianę w Moskwie. Nie pójdziesz do przedszkola, w Lyalinom pasie. Romantyczne historie zaczynają zbliża się już w przedszkolu. Tatiana wspomina, jak w cichej godzinie był nudny, a ona składa się z opowieści przyjaciela książąt. W 6 klasie Tatiana napisała dobry esej i po pochwały i słowa nauczyciela: „Talent to!” – myślał o pisaniu karierę. Jak mówi Tatiana ona „widział drogi opiera się na horyzoncie.” Ale droga poszła znacznie później, zdobyć doświadczenie i wiedzę.

Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Instytutu Literackiego im. Gorkiego. Ukończyła szkołę średnią w 1999 roku, twórczego pisania wydziału. Po studiach poślubiła, mój mąż i ja – z uczelni. Syn. Rodzina dobre samopoczucie i harmonia cierpiał na pierwszej stronie swoich prac. Tronina Tatiana kocha swoje rodzinne miasto. Dla niej Moskwa – najpiękniejszego miasta i coraz lepsze, czystsze i bardziej komfortowe niż w dzieciństwie. Lubi chodzić na wieczór Moskwa, kiedy na ulicach kilku osób, a miasto jest oświetlone kolorowymi światłami.

początek

W 2003 roku świat zobaczył swoją pierwszą książkę dla młodzieży – „trzynasty znak zodiaku” Kontynuował pracę na książkach Tronina Tatiana już w gatunku romansu. Jak mówi autor, bo to nie wystarczy, aby napisać historię, intrygi, która jest jednym – pozostanie bohaterów razem czy nie. Opisać uczucie załzawione kilka stron wydaje się nudne. Tajemnica, przygoda, detektyw, thriller psychologiczny – to na tle niesamowitych i ekscytujących wydarzeń i kocham sama staje się niezwykłe.

Ona nie ma niedokończone historie. Tatiana z inspiracji i podniecenie zbierając materiał do innej książki. Zdaniem autora, jest to niezwykle ekscytujące. Wraz z bohaterami przechodzi wszystkie testy, zwalonych do ich udziału, wraz z bohaterami czyni drogę do szczęścia i światła. Tronina Tatiana dodaje do przygód thrillerze melodramat. Monotonne uczucie nie dla jej bohaterów.

Współczesna Romans

Według autora, napisać złe zakończenie romansu nieuczciwie w stosunku do czytelnika. Ale jest też postacie wtórne. A tam na pewno do morderstwa, zakazanej miłości, samobójstwa tragedii. Przechwytywanie, urzekają czytelnika, aby go martwić, trzeba umieścić osobę w dramatycznej sytuacji. I to jest jej mocną stroną – dramat tej chwili czuje Tronina Tatianę. Książki są tak ekscytujące, że wierzą, wraz z bohaterami miłości, nienawiści, marzenia, poddaoshsya nienawiści i szaleństwa.

Jej opowieści o miłości i namiętności nie są w połowie – dasz je całkowicie. I są one pełne momentów gdzie dotkniętych poważnymi zagadnieniami życia. Każda książka ma swój własny mały życia, przeplatających się losów bohaterów. W tej chwili autor ponad stu opublikowanych książek, wiele tłumaczony na inne języki, a liczba fanów rośnie z każdym dniem. Szczególnie popularny wśród czytelników są:

 • «Femme fatale żeni„. Premiera: 12.03.2013 Mr.
 • „Motyl w dłoni.” Pierwsza publikacja: 2009.
 • "Intrigante". Debiut książki odbyła się w 2014 roku.
 • „Magnolia, dziewczyna, słońce”. Wydany: 2009-ty.
 • "Mars Ogień". Pierwsza publikacja: 2013.
 • „Ktoś inny ślub.” Wydany: 2015-ty.

Seria wydawnicza gatunek „Romans”:

 • "Melody of Love".
 • "Love Story".
 • „Córki Ewy”.
 • "Love in the City".
 • "The Wedding Planner".
 • „Pod znakiem miłości”.
 • „Wiosna nastrój”.
 • "Panna Robin Gud".
 • "Sunny Mood".
 • „Antologia romansu.”

Najnowsze wiadomości

 • 5.05.2016 – "Sandy raj". Przytulny dom, kochającego męża, sława i bogactwo. Co innego kobieta potrzebuje, aby być szczęśliwym? Raj – i tylko. Ale gdy to raj rozsypał się jak piasek. Mąż zdradził, dom nie jest chroniony, a zniszczony reputacji. Dean rozpoczną życie na nowo. Że to wystarczy, aby uciec z ruin dawnego raju. Ale w jaki sposób?
 • 25.04.2016 – „Wiśnie dla Maryi”. Chwytania historię – Maria nie jest bezgrzeszny, kochanka – ojciec trojga dzieci, żonaty mężczyzna, a nie za to, że nie zniszczy jego rodzinę. Komunikacja trwa dłużej bezwładność, a Maria czuje vlipshey na deser. Ale pewnego dnia wszystko się zmienia. W miejscowości znajduje się nowy mieszkaniec – właściciel ogrodu wiśni, przylegający do domu Maryi. I szybko się zmienia dobre życie młodej kobiety.

Książki dla młodych czytelników

Książki Tatyany Troninoy nie tylko dla dorosłych, pisze powieści i dzieci. Jako pisarz mówi, to nie jest trudne do pisania dla dzieci, ale jest to odpowiedzialność. Konieczne jest, aby mieć wyobrażenie o osobliwości ich percepcji. Rozróżnić co można napisać, że boli i psychikę dziecka. W jej książkach dla dziewcząt ma wyraźnego zmysłowość poważne tematy. Jak mówi autor, większość z jej ulubionej książki jako dziecko „Two Captains”. Ona ponownie przeczytać go kilka razy. Wielkie wyczyny, odkrycia, bohaterskie czyny. W tym samym duchu pisze swoje powieści.

Nastolatki – najbardziej wymagający i poważnych czytelników. Mają swoje własne priorytety, pragnienia i zainteresowania. Młodzi czytelnicy szukają na stronach książek bratnich dusz, identyfikują się z bohaterami. W dobie szalejących emocji, małe dziewczynki marzą o miłości, chcą romans. Byłem w stanie zrozumieć wewnętrzny świat nastolatka, Tronina Tatiana, jej książki pochłaniają jak gąbki. Pierwsza miłość, poświęcenie, bohaterstwo – jego książki są pełne przygód i popytu wśród nastolatków. proza dla dzieci jest publikowany w kilku serii książek:

 • „Najlepszy przyjaciel”.
 • „Partie modne.”
 • „Nowa historia miłosna dla dziewczynek”.
 • „Tylko dla dziewczyn”.

Sądząc po licznych opiniach, zwłaszcza młodzi czytelnicy lubił następujące książki:

 • „Mamo, kocham chłopca!”. Pierwsza publikacja – 2003
 • „Dziewczyna z jego snów.” Wydany – 2.003-gi.
 • „Jak się jak księżniczka?”. Debiut książki odbyła się w 2005 roku
 • „Prawdziwa partia”. Rok produkcji – 2006 th.
 • „Wakacje niespokojny wynalazca”. Pierwsza publikacja – 2006
 • "Sen Party". Rok produkcji – 2008 th.

Scenariusz, adaptacja i współautorstwo

Oprócz Romanowów Tatyana Mihaylovna parał się pisaniem scenariuszy. Został zwycięzcą wytwórni filmowej, aw 2009 roku na ekranach z dramatycznym komedii „The Snowman”. Mówi Tatiana, w skrypcie wszystko podlega zasadom: struktury, składu, itp To ogranicza wyobraźnię, ale w jego powieściach, wykorzystuje scenariusze zasad … W 2012 roku udał się ekrany dwuczęściowy film „Pożegnanie” Rosa wiatry na powieści Tatyany Troninoy.

Nowością w tym roku książka „Forbidden Love”, poświęcona miłość – wbrew powszechnej opinii, w przeciwieństwie do zasad moralności, wbrew prawom Boga i człowieka. Książka ukazała historię Tatyany Troninoy miłości z nieoczekiwanym porywającą historię „razem noc.” Jako jeden z czytelników napisał w recenzji: „nie jest zalecane książki. Kochany i kochający, to jest dla ciebie! "

W jednym z wywiadów powiedział, że Tatiana muzyka i natura – źródło inspiracji. Cudowne melodie powodują wyszukane i nowa historia rodzi. Szkarłatny zachód słońca, burza w lipcu, zimna zima słońce, chmury koronkowe nie zafascynuje? To po prostu fascynuje i przyciąga inną historię, tworzy wspaniały pisarz.