198 Shares 6955 views

Pozbycie się włosów przetłuszczających się

Dla każdego rodzaju włosów konieczne jest, aby wyglądać w określony sposób. Przyjrzyjmy się, jak pozbyć się tłustych włosów na własną rękę.


Przede wszystkim konieczne jest, aby wziąć pod uwagę proces mycia. Jest to bardzo ważne pytanie, jak pozbyć się włosów przetłuszczających się. Panuje przekonanie o tym, jak często procedura powinna być przeprowadzona. Niektórzy uważają, że konieczne jest, aby zmyć brud opinie codziennie, inni twierdzą, że uzdatnianie wody jest potrzebne raz na pięć dni. Które zdanie jest poprawne, odpowiedź jest trudna, bo trzeba umyć włosy jak to jest zanieczyszczenie środowiska, a parametr ten jest trudny do zmierzenia w dniach. To pierwsza zasada, że muszą być przestrzegane.

Jest to niemożliwe, aby rozwiązać kwestię „Jak pozbyć się z tłustymi włosami,” jeśli nie przestrzegają zasad opieki. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na szampon, musi pasować do typu włosów. Znajdź go w sklepie nie będzie trudne dla tych, którzy lubią zdrowy produkt może być oferowany go kupić w aptekach.

Innym ważnym – temperatura wody, która myje włosy. Optymalna wartość – 40-45 stopni, aw każdym razie nie bardziej. Płukania dobrze, to parametr jest obniżona, woda powinna być chłodne. Zaleca się używać naparów różnych ziół: dziurawiec, babki lancetowatej, pokrzywy lub matka i-macocha. Przygotowanie remedium dla włosów przetłuszczających się prostotą. Na łyżce któregokolwiek z trawy pochodzi 0,5 litra wrzącej wody. Wytrzymać infuzji pół godziny, po czym ją przesącza.

Jeśli pojawia się pytanie „Jak się pozbyć włosów przetłuszczających” wiele zdecydować się na jej stosowanie masek. I słusznie! Można kupić w drogerii gotowej mieszanki lub gotować je samodzielnie. Z pierwszym rozwiązaniu, wszystkie wyraźna potrzeba drugim badaniu recepty nadaje się do tłustych włosów. Oto najlepsze z nich.

Konieczne jest, aby wymieszać łyżeczkę soku z aloesu, sok z cytryny i miód, dodać ząbek czosnku, co było wcześniej konieczne do bardzo drobno posiekane. Uzyskany preparat nanosi się na mokre włosy, owinięty polietylen (na przykład, pakiet) a górną izolowanej ręcznikiem. Nie więcej niż 40 minut, włosy należy przemyto zimną wodą.

Bardzo dobra ekspozycja soku z cytryny na tłustej sierści. Konieczne jest, aby wycisnąć dwie łyżki i rozpuścić w pół szklanki wódki. Po dzień tego związku należy stosować na linii podziału.

Na koniec należy powiedzieć o czesanie włosów przetłuszczających się. I nie massazhka, jak wiele zrobić, a płaski grzebień z długimi i kilku zębów.

Przestrzeganie tych zasad pomoże pozbyć się nadmiernego tłuszczu włosach. Jak widać, wszystkie wskazówki są łatwo dostępne, a ich wdrożenie nie trzeba wydawać pieniędzy źle finansowo. Najważniejsze – cierpliwość i nie zapominać o pielęgnacji włosów. W tym przypadku, pożądany efekt zostanie osiągnięty, ale po tym należy pamiętać o zalecanych praktyk i zgodne z nimi w przyszłości. W przeciwnym razie wszystkie wysiłki będą daremne, złe połysk i tłustości ponownie.