188 Shares 3707 views

Boczna myślenie jako klucz do sukcesu

Bardzo często zdarza się, że zdyscyplinowana wysokiej achiever w dorosłym życiu nie osiągnie wiele sukcesów w biznesie i relacjach osobistych, a beznadziejny troechnik i burza z grzmotami cała szkoła staje się sławny, poszukiwane publicznego uznania, często poprzez zyskuje rozgłos wzrasta do pewnej wysokości – ogólnie , nie pozostają niezauważone.


Oczywiście, czasami odwrotnie, czyli zgodnie z oczekiwaniami innych, wszystko idzie na kciuk. Ale zjawisko opisane powyżej, konieczne jest, aby o tym myśleć. Nie ma wątpliwości, że powodem sukcesu jest często sposobem myślenia osoby, które pozwala na znalezienie pierwotnej decyzji, nawet banalne problemy. We wszystkich sytuacjach, ludzie, którzy mają tę cechę, nie tylko uniknąć strat, ale mogą również korzystać. Oni nie boją się nowych, nie opuszczaj eksperyment, nie uniknąć ryzyka, jednak nie są na szczęście, a według dobrze przemyślany plan. Ich myślenie strategiczne w połączeniu z naturalnym obrazowania myślenia, pozwalając skupić się pokrywać całą sytuację, oceniać je i wyciągnąć pewne wnioski.

Jaka jest różnica w myśleniu standardu? Standard wymaga myślenia i działania na ugruntowany zasad, chodzenie na długich wydeptaną ścieżkę, dążenie do wspólnych celów. Problem polega na tym, że cele te są trudne do standardowych metod nie są potrzebne, ale jeśli naprawdę chcesz osiągnąć ze względu na dużą konkurencję. W związku z tym treść z trochę łatwiej.

Nieszablonowego myślenia pomaga oderwać się od zwykłej ramy narzucone przez społeczeństwo i długu. Oczywiście, nie ma mowy o naruszeniu norm moralnych (chociaż każdy nawet najbardziej nieszkodliwe odchylenie od normy środowiska jest często postrzegane z wrogością), ale czasem trzeba przechodzić nad swoje własne zasady. W poszukiwaniu nietypowych rozwiązań ważne jest, aby nie przekroczyć granicę między moralne i niemoralne, które jednak mogą być bardzo iluzoryczne. Ludzie z innowacyjnego myślenia stale poszukują dodatkowych możliwości, nawet jeśli nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ może okazać się najlepszy!

Jest to jednak w dążeniu do idealnego rozwiązania może być stracił kontakt z rzeczywistością, wydaje się, że wszystkie środki są dobre. W rezultacie, nie tylko narusza normy moralne, ale także prawne. Jednak ten sam sposób myślenia pozwala tacy ludzie często wyjdzie, jak mówią, bez szwanku, wywołując potępienie milionów, że absolutnie nie obchodzi.

Jednak najczęściej o nieszablonowego myślenia powiedzieć w odniesieniu do ludzi twórczych. Teraz są one bardzo cenione. Reklama, rozwój biznesu, promocja sprzedaży – tu ciągle potrzebujemy nowych pomysłów, albo nie można uniknąć awarii. Oczywistym jest, że twórcy wielkich korporacji – ludzie, którzy myślą nieszablonowo. I oni zyskują blisko Sam samo. Sukcesy nie jest ceniony, a nie w wywiadzie zapytany o ocenę w szkołach i na uniwersytetach, są ważnymi cechami osoby wnioskodawcy. Niedawny student z dyplomem kupiony kilka lat staje się dyrektor handlowy, a PhD z trzech szkolnictwa wyższego do emerytury ledwo koniec z końcem. Wkuwania – nie jest to poważny let do sukcesu, to raczej przypadkowy sposób.

Wielu zastanawia się o sposobie myślenia można rozwijać lub jest przekazywana od urodzenia? W nieco bardziej wiarygodny drugiej postaci. Trudno jest sobie wyobrazić, że wielcy wynalazcy, copywriterów, pisarze, politycy uczestniczył w kursach lub otwarte książki z zagadkami, oferując rozwój niekonwencjonalnego myślenia. Z wielu z nich trudności, rodzice i nauczyciele, tak , że te dzieci są dobrze, nie chcą zachowywać się poprawnie i nie rozumiem dlaczego jest to konieczne. Pochodzą one w swój własny sposób, i że nazywa się odbiegające od normy zachowanie jest po prostu kolejny sposób, aby osiągnąć cel.

Tak więc okazuje się, że ludzie, którzy myślą w standardzie, są skazane na szarym nudny istnienia? Opcjonalne. Ćwiczenia naprawdę pomóc. W końcu, zdolność myślenia może pomóc niezwykłe, jeśli nie w celu poprawy sytuacji finansowej w innych dziedzinach życia. Nawet najbardziej zwykłe umysły mogą zrobić więcej niż oczekują od niego. Zawsze jest coś do pracy, więc dlaczego nie skorzystać?