504 Shares 3090 views

Myshkova Ninel: biografia i filmografia

Myshkova Ninel urodził się w 1926 roku, w dniu 8 maja. W 1947 roku ukończyła studia na Wyższej Szkoły Teatralnej. Shchukin. Lata od 1947 do 1968-tego ona poświęcona pracę najemną, a od 1968 do 1983-go – prace na podstawie studio aktor teatralny. Z życia niesamowitą kobietą i utalentowaną aktorką dalej uczyć się z tego artykułu.


Młodzieżowe przyszłe gwiazdy

Urodziła córkę generała broni który służył w artylerii, Ninel Myshkova. Biografia dziewczęta zaczęły podczas podążać prosto do rewolucji. Następnie wymyślanie swoich dzieci ciekawych i nietypowych nazwiska były powszechną praktyką. I to ma swoją przyszłą aktorkę Ninel Myshkova. Dość ciekawy trop jest podstawą tej decyzji. rodzice dziewczynki, jako przykładowe patriotów, wystarczy napisać w jej akcie urodzenia „Lenin” w odwrotnej kolejności liter.

Myshkova Ninel Konstantinovna z kolei uznał, że nie odmówi z inną nazwą. Kochała Ewę. Pod nim poznała swojego przyszłego męża Vladimir Etush.

Pracował w Teatrze Wachtangowa. Przez okupacji było blisko niego Ninel Myshkova. Życie osobiste zaczęli z żywą i ekscytujące uczucia miłości. W tym czasie studiowała w Szkole Shchukin, był całkiem przystojny i uroczy.

Relacja postępuje szybko, a po chwili Myshkova Ninel stała się szczęśliwą żoną. Ciekawostką jest fakt, że do malowania w urzędzie przyszły mąż myślał swoją ukochaną Evę.

Początki kariery

1947 był moment ukończenia studiów. Natychmiast następuje debiutu filmowego. Grałem Shabunin Ninel Myshkova. Filmy z tej wspaniałej aktorki, które widzimy, zaczyna się od słynnego obrazu „Dla tych, którzy są w morzu”, na czele procesu wytwarzania folii, w której Aleksander Faintsimmer.

To był świetny początek. Wydawałoby się, że zapłon wielką gwiazdę na firmamencie świata kina. Ale życie – nieprzewidywalne rzeczy, więc w filmie musiał wstrzymać.

Małżeństwo, które rozpoczęło się z entuzjazmem i zapowiadała się długa i szczęśliwy, upadła, ponieważ inny mężczyzna zainteresowany Myshkova Ninel. W jej domu były często odbywają się w godzinach wieczornych, która skupia utalentowanych i inteligentnych młodych ludzi.

Lubiła kompozytora o imieniu Antonio Spadavekkia. Że był zaangażowany w pisanie akompaniament na pierwszym zdjęciu, gdzie został nakręcony, jak również dla filmowej opowieści „Kopciuszka”. Różnica w ich wiek wynosił 19 lat, ale z tego powodu nie wahał Myshkova Ninel, bo prawdziwa miłość nie zna wieku. Jednak w tym przypadku, wkrótce po rozwodzie.

1953 przynosi kolejną miłość aktorka z którą przepojone kamerzysty Konstantin Petrychenko. Ten człowiek był 11 lat starszy. Skłonność do uzależnienia bardziej dojrzałych ludzi. Ślub grał roku datowania. W ten małżeństwo urodziła pierworodnego Konstantyna, a następnie życie wybrał dyplomację i znany w branży.

Filmografia

Jak widać, życie osobiste aktorki w tym okresie przebiegała szybko, w przeciwieństwie do aktywności zawodowej. W ciągu dekady tylko Myshkova zagrał kilka ról. Choć jest to przypadek, gdy mówią „rzadko, ale porządnie.” Pamiętała do pracy w filmie, zainspirowany bajek „Sadko” Alexander Ptushko. Nie doprowadza Ninel przyzwyczaić do roli księżniczki Ilmen. Kolejna fantastyczna rola odgrywana przez nią w „Ile Muromtse”. Tym razem była Vasilisa.

Piękne i słodkie specjalny był Ninel Myshkova. Zdjęcie pokazuje to wyraźnie za mało. Ona naprawdę były wspaniałe obrazy i psychicznie lubiła, pracując na tych obrazach. Po ustawione było na jej piękny i fascynujący świat. 1959 jest znacząca aktorka zatrudnienie w bajecznym otoczeniu Aleksandra Rou, gdzie działa się w rolę Mary-Weaver.

najlepsza praca

W ciągu dwóch lat, zanim mogła uczestniczyć w pracach nad kinoromane „Dom, w którym mieszkam”, sponsorowany przez Jakowa Segel i Leo Kulidzhanov. Został on grał Lida, obraz jest głęboko psychologiczny.

W tej chwili kariera aktorki idzie w górę, wiele studia filmowe są otwarte dla niej. Rosnące umiejętności. W roli Lida Volchaninova pojawia się w „Domu z antresolą”, który napisał scenariusz do Jakowa Bazelyan. Później zagrała w „Ajeossi” Eldara Ryazanova, który dał jej rolę pięknej dziewczyny Olga. stworzony również z udziałem jego dramatu „Hello, Gnat” i „Never”.

Home kocham życie

Gdy film został nakręcony, „Hello, Gnat”, kobieta spotkała mężczyznę, który w przyszłości odgrywać bardzo ważną rolę w podróż swojego życia. Mówimy o Wiktor Iwczenko.

Zaczynają fotografowania bardzo udany dzień Ninel film „Żmija” w 1965 roku. W tej chwili, to jest nie tylko bardziej skuteczne w zawodzie. Są to zmiany na osobiste przodu.

Pomiędzy nią a Victor wybucha uczucie. Wcześniej był żonaty i trwało dość ciężki pozycję, ale pasja przykryła głowę i człowiek daje mniejszą wagę do małżeństwa. Musiałem być szczery powiedzieć żonie o nowym hobby i zostawić rodzinę.

Jego serce należało Myshkova. Ten człowiek był bardzo lubiący aktorka, była gotowa zrobić wszystko dla niej. dwa z nich nie uzdrowił w nowym, szczęśliwym życiu. W tej idylli para miał sześć lat. Od tego momentu reżyser daje znaczącą rolę w jego obrazach kochanka. Ona była zawsze w centrum uwagi, a to wszystko stworzone najlepsze warunki, aby odsłonić jej talenty do maksimum w odpowiedniej roli. Para mieszkała w doskonałej harmonii, ciesząc się każdym nowym dniem i angażowanie się we wspólnej sprawie.

Śmierć ukochanego męża

Cały wydają się prędzej czy później. Nic nie trwa wiecznie, jako dobrego samopoczucia tych dwóch. Na jesieni 1972 Iwczenko był zajęty pracy Fielding Rostov. Nie miał atak serca i to już czwarty w życiu człowieka.

To był szok dla Ninel. Kobieta wyszła na scenę. Reżyser został przewieziony do szpitala, ale zmarł w dniu 7 września 1972 roku przed żoną. Trudno wyobrazić sobie bardziej straszny szok. To ma wpływ na układ nerwowy, aktorkę, nawet wydawało się, jakby postarzał się dramatycznie.

Ciało zostało przetransportowane na terytorium Kijów, organizowanych procedur pogrzebowych. Wcześniej para była w korespondencji, koperty i teraz leżał w trumnie zmarłego. Kiedy pogrzeb się skończył, aktorka opuściła stolicę Ukrainy, i nigdy nie będzie tam wrócić.

Traumę do końca życia

Początkowo praca została podana z trudem. Nie mogła myśleć o niczym oprócz własnej rozpaczy. Nic w życiu nie jest zabawa, a nawet ulubionym zajęciem. Następnie powoli wrócić do roboty dzieje się w filmie. Role były trochę nijakie. Nie mogą być one w porównaniu z tymi, nad którym kobieta pracowała wcześniej.

1982 jest niezwykły fakt, że w tym okresie prace prowadzono w ciągu ostatniej roli aktorki w filmie. Było Valentine – „Wyścigi w pionie” seria charakter Następnie Myshkova miałem stawić czoła nowym wyzwaniom. Zdrowie została zdziesiątkowana postępujące stwardnienie rozsiane, straszną chorobę. Życie było inaczej. Aktorka nie rozpoznaje swoich bliskich, tracąc orientację w przestrzeni.

Na szczęście, moja matka zawsze wspierała swojego dziedzica Constantine Petrychenko. Żyła w swoim domu i był pod czujnym opieką. Ninel znaleźć najlepszych lekarzy we Francji, ale żaden z nich nie mógł pomóc w tej kwestii, ponieważ choroba ta nazywana jest nieuleczalne. Od 20 lat minęło.

Śmierć i pogrzeb

Jesień 2003 był okresem roku śmierci aktorki. Została pochowana w ziemi na cmentarzu koło Nowodziewiczy grobie ojca. Wielu dziennikarzy i TV mówi o niej, przypomniał jej starą rolę i wielką grę. Należy również zauważyć, że miała wielki potencjał, nie ujawnione do końca. I wiele prawdy jest w tym. W najlepszym wypadku może to grać w wiele dobrych zdjęć.

Pamiętamy ją jako utalentowany, uroczy, przynosząc radość i pozytywną kobiety. Że taki wkład, zostawiła w kinie.