527 Shares 5864 views

płyty chodnikowe

Chodnik kilka dekad, ma wielką przewagę nad powłoki asfaltowej. Ona estetyczne środowiska, łatwe w użyciu, czyste i stosunkowo taniej.


Istnieje wiele pozytywnych cech tego rodzaju płytek: dostępności i praktyczność układania i nadal dość niski koszt. Ponadto, odpowiednie do tego celu doskonalenia i poprawy wystrój ścieżek chodnikowych, terytorium wiejskiej lub domek, biur, centrów handlowych i parkingów, dając miasto lub Twojego domu piękny i estetyczny wygląd. Nayperveyshee pokrywa który zastąpił asfalt, jest przetwarzane i polerowane kamienie, tak zwana pierwsza kostka brukowa, który został użyty przy budowie dróg.

Produkcja płytek kamiennych było dość pracochłonne. W dzisiejszym świecie korzystanie z kamienia jest podobna, ale procesy produkcji i wielkości istotnej zmianie.

Teraz zwykły kamień zostały zastąpione przez najbardziej ekonomiczny i najmniej pracochłonnym produktu – beton kamienia. Płyty chodnikowe, że wylany beton nie jest gorszy pod względem jakości i właściwości kamienia naturalnego, oprócz tego znaczącej wyższości jest uważany aby móc uwzględnić w konkretnych barwników, pozwalając, aby każdy rodzaj płytek kolorowania. Schemat kolorów pozwala na prowadzenie eksperymentów na jezdni, a także szeroki zakres dla wszystkich rodzajów decyzji projektowych.

Dodatkową zaletą korzystania z płytki jako nawierzchnia – ścieżki troturnaya, która jest pokryta dachówki betonowej, wystarczy zdemontować w razie potrzeby napraw i dlatego nie ma potrzeby dodatkowych kosztów dla przywrócenia drogi w stosunku do powłoki asfaltowej. Ponadto montaż płytek nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu i specjalistycznego sprzętu. Oczywiście, istnieją niuanse w wyborze płytek do nawierzchni powierzchnię.

W zależności od poziomu obciążenia nawierzchni drogi waha grubości płytek. Na przykład, płytki płytki, kładzie się na raczej suchego piasku lub mieszaniny żwiru, grubość 60 – 80 mm, ma zdolność do wytrzymania wprowadzania samochodu, ale grubość płytki przekraczającej 80 mm w stanie wytrzymać samochodów wejście cargo. Biorąc pod uwagę specyfikę użytkowania i warunków stosowania dachówki drogowego, musi być niezniszczalne, wodoodporne, mocne i wytrzymałe. Przed ułożeniem płytek bardzo ważne jest, aby stworzyć ramy dla niego. Wytwarza się w obszarze pochylni, a następnie zamknąć obszar płyty wibracyjnej. Dolna warstwa pod Płytka jest wykonana ze żwiru, wlewa do warstwy piasku 5 cm, które są nawadniane obficie wodą, tak, aby mieć około kałuża, a po 2 – 3 Chasa piasek płaszczyzny się gładka. Montaż płytek powinny być wykonane bardzo optynymi pracująca pod nadzorem mistrzów, ze względu na właściwości jakościowe instalacji zależy od żywotności i zewnętrznym wyglądem internecie. Zakres budowy drogi obrotu płytek jest ogromny, kolory i rodzaje powierzchni są bardzo różne dla precyzyjnego doboru powłoki doskonale łączyć z innymi elementami wystroju.

Prawie wielu wierzy, że materiał tani nie jest dobrej jakości. Są w błędzie.

Ze względu na zastosowanie nowoczesnych technologii możliwe jest generowanie znacznie obniżyć koszty procesu, co z pewnością wpłynie na cenę gotowego produktu. Dlatego na pytanie, ile płytek, nie może odpowiedzieć jednoznacznie. W chwili obecnej, na rynku dostępne są materiały o tej samej specyfikacji, ale z dużym zakresie cen. Kiedy rygorystyczne podejście i zbadać wszystkie propozycje można znaleźć idealne płytki dla optymalnego kosztu.