777 Shares 8760 views

Jak wypełnić zapalniczki gazem lub benzyną?

Wydawałoby się, że taki prosty przedmiot – Plastic lżejsze i łatwiejsze życie jako mężczyzna. Od tego czasu pojawiły się na półkach sklepowych, popularność drewnianych meczów zaczynają pion. I nic dziwnego, są one niedrogie, napełniony paliwem wystarczająco długo, plus nie pogarszać przy wysokiej wilgotności.


Czasami jednak, że paliwo w jaśniejszych końcach. Jeśli jest to tylko błyskotka kupiony za 10 rubli w najbliższym kiosku, może zostać wyrzucony i nie przejmuj się pytanie, jak wypełnić zapalniczkę. Ale jeśli jest modelem kolekcjonerskim czy jest to prosty sposób jak pamięć będzie miał coś do zrobienia. Przed sezonem z zapalniczki, trzeba określić, co działa na paliwie. Są tylko dwie opcje – albo gaz lub benzyna.

Ustalić, że lżejsze potrzeby tankowania jest prosty: większość modeli przezroczysta obudowa pozwala zobaczyć ile gazu jest w lewo. Ponadto, gdy paliwo jest na wyczerpaniu, musimy wielokrotnie uderzyć ostro „idle”, za każdym razem, gdy jest oświetlony tym gorzej, a płomienie, nawet przystosowane do maksimum, jest ledwo zauważalne.

Zanim wypełnisz zapalniczki, trzeba kupić specjalny gaz w zbiorniku. Najczęściej jest ona sprzedawana w kioskach, sklepach sprzętu lub wydziału chemii gospodarczej. Poza tym, kto ma zamiar wypełnić go po raz pierwszy, konieczne jest, aby upewnić się, że zestaw zawiera kilka wskazówek dla średnic otworów. Gaz lepiej nie oszczędzać i brać drogiego i wysoką jakość.

Ze względów bezpieczeństwa, procedura jest najlepiej wykonać w pobliżu otwartego okna, z dala od wszelkich źródeł ognia. Odpowiednie zużycie dyszy na trzpień kasety. Z zapalniczki uwalniania nadmiaru powietrza gwintowania otworów na uchwyt zaworu napełniającego, mecz, lub dowolnego odpowiedniego obiektu. Nadmiar powietrza powinna wyjść z sykiem. Po zakończeniu szkolenia, można przejść bezpośrednio do stacji benzynowej. Kaseta pakowane jest włożona do otworu z zaworem na zapalniczki i jest dociskany siłą. W przypadku, gdy siła nie wystarczy, można umieścić puszkę na szczycie tabeli i naciśnij na niego lżejszy. Po wykonaniu prawidłowego gaz zaczyna płynąć do wnętrza pojemnika. 7 sekund rozpylania znacznie otdorgivayut i usunąć go do następnej stacji benzynowej. W zależności od objętości butli gazowej może być wystarczające dla 25-30 operacji.

Benzyna zapalniczka typu Zippo Sarome lub często można znaleźć u osób zabezpieczonych. Ze względu na wysoką cenę stały się one nie tylko urządzenie do oświetlenia, ale także symbolem prestiżu i sukcesu.

W modelach benzynowych też, wszystko jest bardzo proste zasady. Przed wypełnić zapalniczki, konieczne jest, aby zaopatrzyć specjalnego paliwa. Aby uniknąć nadużyć lepiej nie dzielić włos na czworo, a nie spuścić benzynę z samochodu, a także skorzystać z tej marki. Oczywiście, istnieją benzyna benzyna i lżejsze w każdym przypadku będzie działać co najmniej 72, co najmniej 95. Inną rzeczą jest to, że pali niemiłosiernie, oprócz papierosów daje specyficzny smak. Napełnianie lżejsze benzyny jest dość prosta – trzeba najpierw usunąć go z dekoracyjnym przypadku, następnie podłączyć zawór kątowy, podnieś ją, włóż kasetę i delikatnie moczyć Wata benzyny. Po napełnieniu naczynia zaworu powraca do pozycji, oraz lżejsze w odwrotnej kolejności znajduje się w obudowie. natychmiast i może zastąpić krzem jako pożądane. Przed rozpoczęciem napełniania zapalniczki, trzeba upewnić się, że nie istnieją żadne źródła zapłonu. Po zatankowaniu, przed sprawdzeniem funkcji, należy usunąć benzynę, umyć ręce wodą z mydłem, jak to możliwe, starannie wytrzeć się lżejsze i miejsca pracy (w celu uniknięcia ryzyka pożaru przypadkowo złowionych kropli). Kiedy wszystko zostanie usunięte, można sprawdzić wyniki swojej pracy.