524 Shares 5955 views

Ochrona przed reklamą w przeglądarce

Firmy reklamowe dawna eksploatowane z zasobów sieci Internet. Czasami informacje oferowane przez nas do monitorowania, przydatne i interesujące. Ale większość ruchu w Internecie spędzony na pobieraniu bezużyteczne bannery i linki reklamowe. A jeśli nieszkodliwe reklamy tekstowe lub statyczny obraz postrzegany dość spokojnie, to irytujące banery oferując oglądania pornografii lub polecając się wzbogacić za pomocą jednego kliknięcia, szalenie irytujące. Szczególnie nieprzyjemne niechciane reklamy, gdy dostęp do komputera ma dziecko, które nie jest jeszcze w pełni zrozumieć niebezpieczeństwa związane z takimi transparentami.


Co to okno pop-up

Wyskakujące okna – bardzo nachalna forma reklamy, które zmusiły paskudztwo absolutnie niepotrzebnych informacji. Niedoświadczeni użytkownicy często klikają na krzyżu, który w teorii, musiałaby usunąć ten syf z ekranu. Ale wszystko dzieje się dokładnie odwrotnie: gdy użytkownik kliknie na tym samym łączu, która jest tak stara się uniknąć. Ten krzyż, zamykając baner może być niewidoczny lub pojawiają się w ciągu minuty. Wszystko po to, by upewnić się, że użytkownik przeszedł link, bo to zależy od częstotliwości kliknięć powodzenie i skuteczność banera reklamowego. Takie oszustwo pozwala na promowanie stron internetowych i produkty są bardzo przykry sposób.

Aby reklama była skuteczna ochrona użytkownikom korzystać z wielu programów i skryptów, które są bardziej lub mniej skuteczne w blokowaniu niechcianych bannerów i wychodzi wirusowe linki. Najskuteczniejsze metody blokowania niechcianej reklamy są opisane poniżej.

Antibannery ogólnego przeznaczenia

Ad Muncher jest stosowany jako najbardziej skuteczną ochronę przed reklamą do tej pory. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami. Po zanurzeniu w środowisku programu Internet zapobiega pop-upy, banery oraz inne niechciane reklamy na stronach internetowych. Najbardziej popularne funkcje z powodu której jest ustawiony Ad Muncher to:

– zakaz pojawienia się na ekranach wszystkich typów obrazów reklamowych, linków i okien pop-up;

– eliminacja reklamy w takich produktach jak oprogramowania Morpheus, Paltalk, ICQ, LimeWire, Bearshare i innych;

– znaczne przyspieszenie w aplikacjach internetowych, błyskawiczne ładowanie stron przez blokowanie elementów zewnętrznych, które wydają się być tymczasowe charakteru promocyjnego;

– Blokowanie niechcianych zmian w wybranych miejscach – a mianowicie wyeliminowanie ukrytych elementów, wykrywanie i blokowanie złośliwych skryptów, programów szpiegujących i innych niepożądanych zmian „geniuszy” z reklamy internetowej;

– stale aktualizowany system filtracji, aktualizowanie które są bezpośrednio zaangażowani użytkownicy, którzy już zainstalowali Ad Muncher.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć na stronie producenta.

AdGuard – banerami odporny, bardzo popularny w środowisku użytkownika. Ten skuteczny program do ochrony reklam współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami. Automatycznie wykrywa i eliminuje pop-upy z ich monitorach. Opracowała oprogramowanie na bazie oprogramowania antywirusowego, więc wymagają codziennych aktualizacji. Zaczyna się od razu na starcie. Ta ochrona przed wyskakujące okno blokując skutecznie fishingovannye ataków kradzieży poufnych danych, haseł, sieci społecznościowych i e-mail. Bardzo dobre uzupełnienie narzędzi antywirusowych. Ta reklama pewnie ochrona działa nawet na starych komputerach.

Antibannery dla Mozilla Firefox

Jednym z najbardziej popularnych programów wśród znanych użytkowników przeglądarki z kurkami zwanych NoScript. To rozszerzenie deweloperzy wynalazł Firefox. Blokuje ona wykonanie skryptów Java Flash Javascript i inne potencjalne zagrożenia dla elementów HTML strony. Użytkownik może automatycznie skonfigurowany tak, aby umożliwić korzystanie z skryptu na danej stronie. W ten sposób użytkownik jest „białe listy” tych stronach, w których wyskakujące reklamy dozwolony. Kolejna bardzo przydatna funkcja NoScript Skrypt – Ochrona komputera przed atakami XSS. Ochrona ta z reklamy w przeglądarce – jeden z najbardziej popularnych rozszerzeń Fayrfoks.

Kolejny program dla fayrfoks który blokuje pop-upy, zwany Adblock Plus. Program jest skonfigurowany przez użytkownika. Gdy niechciane transparent użytkownik po prostu kliknij na nią prawym przyciskiem myszy, wybierz opcję Adblock Plus i reklamy znikną na zawsze z monitora komputerowego. Można też zdobyć gwiazdkami adresów internetowych niechcianych reklam – wtedy każdy baner, który prowadzi na tej stronie są automatycznie blokowane. Przy pierwszym użyciu Adblock Plus, można dodać subskrypcję do listy filtrów, i większość śmieci reklamowej już nigdy nie pojawi się na monitorze.

Oficjalna strona oferuje darmowe zainstalować program, który jest regularnie aktualizowana programistów Mozilla Firefox.

Antibannery dla Opery

Ochrona przed reklamą w przeglądarce Opera pochodzi z Anti-transparent Opera.

Jest to darmowy program stworzony przez programistów Opery. Jego główne funkcje są następujące:

– trzy sposoby, które są chronione przed wyskakującymi reklamami w różnych miejscach na wybrany przez użytkownika;

– Możliwość tworzenia własnych filtrów;

– zwiększenie prędkości pobierania niektórych usług udostępniania plików;

– Szybsze ładowanie plików audio i wideo do popularnych zasobów internetowych.

antibannera zastosowanie zmniejsza wykorzystanie pasma i przyspiesza ładowanie wymaganych stron i baz danych.

Antibannery dla programu Internet Explorer

Pop-up Blocker Darmowy program został opracowany dla systemu Windows XP i nowszych wersjach. Zaletami tej wtyczki jest to, że aby zainstalować ochronę przed reklamą, można za pomocą 4 trybów: absolutne blok pop transparent, usuwanie reklam z listy, zakazu klikając na link wskazujący słowa kluczowe w adresie URL witryny reklamowej, dozwolona liczba otwartych banerów w jednym czasie , Blocker produkty blokuje pop-up, takie jak tło dźwięki, filmy inline reklamy Flash, aplety Java. Program jest uzupełniony przez wszystkich nowoczesnych środków ochrony poufnych danych przechowywanych serwery proxy skonfigurowanych ustawień i innych przydatnych funkcji.

Darmowe PopUp Blocker z CleanMyPC to darmowa reklama pop-up. Po zainstalowaniu karty programu pojawi się na pasku narzędzi programu Internet Explorer, a następnie ten plugin automatycznie blokuje wyskakujące reklamy i niechciane reklamy przez użytkownika.

Antibannery dla przeglądarki Google Chrome rodziny

Google Toolbar, między innymi narzędziami interesujących użytkownika i zawiera funkcję blokowania niechcianych stron i banerów. Istotną wadą tej metody ochrony jest fakt, że wraz z blokerem użytkownicy muszą zainstalować listę różnych opcji, które nie mogą być potrzebne do pracy w tej przeglądarce. Ale kiedy prawidłowo skonfigurowany, przeglądarka Google Toolbar wykonuje funkcje zabezpieczeń jako „doskonałe”.

Blokery reklam wewnętrzne zasoby systemowe

Doświadczeni użytkownicy mogą blokować banery i reklamy wirusowej w ustawieniach systemu Windows. Ochrona przed reklamuje komputera jest możliwe z odpowiednimi ustawieniami w rejestrze, a także w zarządzaniu polityką bezpieczeństwa systemu operacyjnego. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zabezpieczyć przeglądarkę przy użyciu zasobów wewnętrznych Windows', można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej wsparcia użytkownika. deweloperski Okna wydawać szczegółowe instrukcje na temat jak umieścić ochronę reklamy.

System kontroli bezpieczeństwa

Po wybraniu i instalacji oprogramowania, które chroni przeglądarkę przed wyskakującymi okienkami, należy ponownie uruchomić komputer. Szczegółowa weryfikacja skuteczności produktów antireklamnyh można sprawdzić na programach website-testerów. Jeśli ochrona reklama okazała się skuteczna, to nie jest możliwe, aby mieć pewność, że pop-upy i irytujące Informacje być już irytujące, a teraz, że użytkownik nie może nic, aby zapobiec wypoczynku i pracy w Internecie zrobić.