394 Shares 6279 views

Działki, opis ról i aktorzy „Criminal Minds”

Każdego dnia mamy do czynienia z dużą liczbą ludzi i obserwując ich zachowanie, czasami chcemy wiedzieć, co dzieje się w czyjejś głowie. Najprawdopodobniej rosyjskie służby specjalne mają specjalną jednostkę, która zajmuje się badaniem tej kwestii na poziomie zawodowym. Jednak nie szczegółowe informacje na ten temat.


Zaspokoić swoją ciekawość, można użyć zachodnią serial, w oparciu o badania z najbardziej brutalnych i wyrafinowane przestępstwa. Nagroda oglądalności radzi zwrócić uwagę na kryminału „Criminal Minds”. Aktorzy i role, historia i proces filmowania – Więcej informacji na ten temat w naszym przeglądzie.

Kim są profilowania?

Pisarze i aktorzy „Criminal Minds” wprowadza widzów do profilowania. Jest to specjalny dział FBI, w którym pracownicy są zaangażowani w badania zachowań i rysunek portrety psychologiczne przestępców. Zespół profilowania nie była dokładna analiza dowodów, że pracują na miejscu, starając się być w buty osoby psychicznie nienormalnym i przewidzieć jego następny działania.

Każdy odcinek serii różni się niezwykle realistyczne. Seryjni mordercy, pedofile i zboczeńcy, młodzi przestępcy – realizujące je na ekranie, utalentowanych aktorów, „Criminal Minds” trzymał widzów w napięciu do samego końca i zostawić ciężki depozyt na prysznic. Być może jest to spowodowane świadomością, że scenariusz detektywa jest bardzo podobny do zwykłego kronice kryminalnej.

Oglądając dobre oceny, CBS Corporation zgodził się producenci spin-off "Criminal Minds: podejrzane zachowanie" (aktorów, Forest Whitaker, Kirsten Vangsness, Dzhanin Garofalo i inne). Jednak pokaz trwał tylko jeden sezon (13 odcinków) i został zamknięty, oryginalna wersja, w przeciwieństwie do tego, obiecał przedłużyć jedenasty sezon.

Dzheyson Gideon

Założyciel jednostkę analizy behawioralnej. Gideon prowadzony przez zespół profilers, ale jest ich nieoficjalnym liderem. Jako prawdziwy mentor, woli dać subtelne wskazówki dla studentów sami znaleźć wyjście.

Dzheyson Gideon inny żywiołowy wyobraźnia, która jest nie tylko pomógł mu myśleć jak przestępca. Ulubiona metoda komunikacji z zatrzymanych – prowokacja. Pomimo ogromnego doświadczenia w ujawniania najpoważniejszych przestępstw, utalentowany awarii profiler zajmuje zbyt dużo serca, skłonność do depresji i załamań nerwowych.

Mandy Patinkin

Rola nieformalnego lidera śpiewał zwycięzcę „Emmy” i „Tony”, nominowanego do trzykrotnego dla „Golden Globe” – amerykański aktor i piosenkarz Mandel Bryus Patinkin.

Po drugim sezonie obsadzie serialu „Criminal Minds” z żalem przyjął wiadomość o opuszczeniu kolegów. Jednak udział w projekcie dał nowy impuls do kariery Patinkin za – został on zastąpiony przez FBI dla CIA. W 2011 roku rozpoczął Mandel Bryus działając w seryjnym filmie „Ojczyzna” w roli doświadczonego CIA.

Hotch

Kiedy Gedeon wycofała się z profilers podziału przywództwa, został on zastąpiony przez Aaron Hotchner, lub po prostu Hotch. Pracować i realizacja zleceń zawsze do niego w pierwszej kolejności. W odróżnieniu od swojego mentora Hotch niewzruszony i doskonale trzyma emocje pod kontrolą.

Twardy charakter i poświęcenie nie przeszkadza mu również monitorować morale kolegów. Aaron Hotchner martwi się o innych, ale nie oszczędza się i ciężko pracuje – to podejście w dużym stopniu szkodliwe dla życia osobistego. żona bohatera nie wstać i przejść wraz z ich wspólnego syna.

Thomas Gibson

Aktorzy „Criminal Minds” na początku filmowania już osiągnąć pewien sukces w zawodzie. Kariera Thomas Gibson (Hotchya) rozpoczął się dość wcześnie – dziewięcioletni chłopiec z przyjemnością działał w teatrze dla dzieci. Ale prawdziwą popularność przyszła do Gibson, wraz z roli lekarza w Neyland teatralnej Chicago Hope (1994-1998).

Kolejnym ważnym krokiem dla aktora rozpoczął projekt „Dharma i Greg” i nominowany do „Złotego Globu”. Od 2005 roku, Thomas Gibson analizuje zachowanie maniaków i seryjnych morderców w detektywa „Criminal Minds”.

Derek Morgan

Rebel pojedynczy Derek Morgan – inny członek zespołu profilowania. Pewny siebie, porywczy i nie uznają władzy, dlatego, że często miał kłótnie z Aaron Hotchner.

Obsługa w Marine Corps, policja Chicago i jednostki inżynieryjne, czarny pas w judo i nieuzbrojonych umiejętności bojowych – prowadzi wykaz talent Morgana mogą być nieograniczone. Potencjał Derek naprawdę świetne, ale nie widzi siebie jako lidera.

Shemar Mur

Wielu widzów było ich zwierzęta po obejrzeniu „Criminal Minds” (1 sezonu). Aktorzy i ich postacie na ekranie przyszedł razem jako „dwóch połówek”, a niektóre nawet znajdując podobieństw. Na przykład, wykres Derek Morgan jest niezwykle pełne miłości i Szemariasz Moore nawet nie mają nic do odegrania.

Prawdziwy rozgłos przyniosła Moore telenoweli „Żar młodości”, w którym zagrał dla ponad dziesięciu lat. Równolegle, ciemnoskóry przystojniak prowadził program muzyczny Soul Train.

Interesujące jest to, że po udziale w projekcie „Żar młodości” Shemarov nie zamiar podpisania takich umów długoterminowych. Nie wiemy, w jaki sposób przekonać Moore Producenci „Criminal Minds”, ale po dziesięciu sezonach, publiczność się oglądając dzieło Derek Morgan.

Spenser Rid

Dr Reed – więc nie znają innego profiler, aby dodać do niej trochę solidności. Rzeczywiście, młody człowiek nie zawsze jest traktowana poważnie, ale na próżno. Spencer Reid w swoich dwudziestu siedmiu lat, ma trzy stopnie doktorskie: inżynieria, fizyka i matematyka. Absolute pamięć pozwala zachować w umyśle wiele informacji, niesamowitą prędkość odczytu i IQ 187 – jest to trochę przerażające nawet koledzy Reeda, ale są stopniowo przyzwyczaić do dziwności.

Podobnie jak w innych geniuszy, Spenser Rid silnie uspołecznione. Ponadto, jego matka jest w szpitalu psychiatrycznym, a lekarz boi przebudzeniu samej schizofrenii. To z tego powodu, że młody człowiek od dzieciństwa interesuje się naukami ścisłymi, a nie kreatywność, która może być katalizatorem dla choroby.

Aktorzy „Criminal Minds”, uznał, że udział nieszkodliwy Spencer spadła do największej liczby wypadków śmiertelnych. Dr Reed ciężko pobity, uprowadzony, zostały zakażone wąglikiem i zaczyna brać narkotyki.

Przed udziałem w projekcie kanału CBS Mettyu Szary Gubler (Spencer Reid) próbował swoich sił w projektowaniu, od czasu do czasu pojawił się w filmach i pracował jako model na pokazach Louis Vuitton, Burberry i Marc Jacobs.

Penelope Garcia

Błędem byłoby powiedzieć, że zespół Hotchya radzić sobie na własną rękę. Dla rozwoju tej historii pisarze mają pochodzić z nowych bohaterów „Criminal Minds” (Sezon 2). Aktorzy wzięli pod ich rodziny Kirsten Vangsness którym wystąpili Penelope Garcia.

„The Queen of Information Technology” – to taki tytuł godny tej uroczej młodej damy. Niezwykle utalentowany haker i analityk – bez pomocy Penelope zespołu profilers pracował nie byłoby tak skuteczne. Mimo tych wszystkich okropności czynienia, ona pozostaje optymistą i sprawia, że nawet uśmiechnąć rufa Hotchya.

Garcia ma także szczególne stosunki z buntownika Derek Morgan. Komiks flirty, jednak dla wszystkich pór roku i nie rozwinęła się w poważnych uczuć. Że flirt i emocje Penelope rozcieńczony ciężkie dni powszednie profilarek.

Z życia osobistego w geniusza komputerowego, też nie wszystko poszło gładko. Afera z agentem FBI z innego podziału obiecał dobre perspektywy, ale okazuje się, że Garcia nie chce się żenić.