702 Shares 3718 views

Wielkich aktorów: „Rozwód i nazwisko panieńskie” – detektyw lub romans?

Ta seria jest jedną z nielicznych, która wyglądała kiedyś, chcę, aby powrócić do niego ponownie. Nie jest to zaskakujące: ciekawa fabuła, świetne aktorzy. „Rozwód i nazwisko panieńskie” – nie jest tylko zwykłym detektywem. Oto historia z głównych bohaterów przeplatają się z opowieściami o drobnych znaków, ale nie mniej fascynujące.


Fabuła obrazu: znajomość głównych bohaterów

W tej rosyjskiej melodramme, oparty na powieści Tatyany Ustinovoy, opowiada historię jednej dziewczynki. Ten Kira Yatt (Tatiana Kolganova), pracował jako dziennikarz tygodnika „starym placu”.

Mądry i piękny lat temu rozwiodła się z mężem (Oleg Fomin), z którą żył przez piętnaście lat. Mają syna, Tim. On kocha oboje rodziców i dokłada wszelkich starań, aby ich pogodzić. Ale do tej pory wszystkie jego prace nie miał żadnych rezultatów, ponieważ każde spotkanie byłych małżonków błyskawicznie zamienia się w walkę, a są one coraz mniej chce widywać. Są zbyt wiele wzajemnych roszczeń i pretensji, a więc nie można mówić spokojnie. Seria „Rozwód i aktorzy nazwisko panieńskie”, którzy wykazali kryminał z melodramatyczny gięte, wyświetlane całą gamę ludzkich relacji.

Prawdopodobnie byłoby i tak trwa do dnia dzisiejszego, a dwa kiedyś dużo miłości siebie jako małżonkowie mieszkali osobno, każdy na własną rękę, jeśli nie …

Fabuła obrazu: morderstwo

Gdyby nie doszło do tragedii, która na początku tej historii, z powodu których Kira Yatt przyszedł pod zarzutem morderstwa. Nie jest całkiem doskonały wieczór coś się stało, że zmienił życie wszystkich bohaterów. Obraz „Rozwód i nazwisko panieńskie matki”, w którym aktorzy byli bardzo szczery z publicznością, kochany przez wszystkich od momentu premiery w teatrach.

Tuż przy wejściu, gdzie żyją z ich syn Cyrusa, prawie w drzwiach ich mieszkania, zamordowany jej szef – redaktor tygodnika „Starego” Konstantin Averin. Został zastrzelony, kiedy udać się do niej, aby z nią porozmawiać o czymś bardzo ważnym. Ale co dokładnie Averin planowane rozmowy, że chce przekazać Yatt, nikt nie wie. Aktorzy z serialu „rozwód i nazwisko panieńskie matki”, tak delikatnie grał swoją rolę, że siedząc przed ekranem, można zapomnieć o tym, że ta historia wynaleziono.

Fabuła obrazu: podejrzenie o morderstwo

Ponieważ edytor będzie Kiry, a potem przybył na miejsce, policja jest absolutnie przekonany, że winę za to, co się stało, ona. Niestety, ona nie ma alibi. Ale być może jest powodem, bo edytor jest w pośpiechu do niego. Tak zaczyna się cykl „Rozwód i nazwisko panieńskie”. Aktorzy ujawnił swoje postacie „iz”.

W stanie wytrzymać pewną presję na matkę przez badacza Andrei Galtseva (Jemal Tetruashvili), syn Kira Yatt i Siergiej Litwinow (ex-mąż), Tim decyduje się zadzwonić do ojca i poprosić o pomoc. Mimo późnej godziny, a niektóre porozumienia z Kirą, Sergey rzuca wszystko i pędzi do niej.

Co będzie prowadzić dochodzenie? Może się zdarzyć, że usterka jest Yatt? Czy to możliwe, aby znaleźć prawdziwego zabójcę Konstantin Averin? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć patrząc na fascynującej serii. I wtedy wszystko będzie się układać.

Fabuła obrazu: wymiana

Tak więc, główny bohater serii zawsze uważała się za bardzo szczęśliwy i szczęśliwym człowiekiem. Miała prestiżową pracę, godne jej trudów pensje, dobrych przyjaciół i dużo powiązań z różnych dziedzin. Ale nagle, że wszystko dobiegło końca. Więc co się dzieje pokazuje rozwód serii i nazwisko panieńskie matki. " Aktorzy i roli zagrali w nim bardzo dokładnie pokazał ludzkie relacje w trudnej sytuacji.

redaktor śmierci, która zatrudnia Cyrus wywołała burzę wydarzeń, które miały wpływ na życie i losy wszystkich aktorów. Yatt staje się głównym podejrzanym w sprawie morderstwa. Wszystko o wiele łatwiejsze, aby podejrzewać, że to ona, niż starać się zrozumieć, co się stało w wejściu naprawdę. Dlatego równolegle z postępowaniem policji, Kira i Sergey wszcząć własne. Najważniejszą rzeczą na początku – aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju ważnych wiadomościach chciała powiedzieć Averin, ponieważ to, co go zabiło. I bardzo szybko byłych małżonków dotrzeć do prawdy, a redaktor zabójca poniesie zasłużoną karę.