520 Shares 6738 views

Historia stworzenia sukcesu, postaci i aktorów. „Home Alone” – najlepsza komedia rodzina

To Boże Narodzenie komedia jest słusznie nazywany familijny. I kult jako „Kevin sam w domu”, pozostał w pamięci wielu widzów, jak film o dobrym i jednocześnie, z opowieści przygodowej. Sukces obrazu, postacie i aktorzy „Home Alone” będzie głównym tematem tego artykułu.

długa droga

Tworzenie film posiada kilka faktów. Pomysł narodził się podczas pracy na inny obraz komedii „Wujek Buck”. Dyrektor Kris Kolambus opracowany scenariusz ruchy związane z domem i jego poszczególne elementy, takie jak piec w piwnicy, który przeraził głównego bohatera. wymagana produkcja efektów specjalnych i odpowiedniego finansowania, z tego, co miał być opuszczony. Ale główny pomysł – aby pozostać w domu sam – autorów lewo, dodając do jego poszczególnych liniach.

Wykonawca udziałem młodego aktora „Kevin sam w domu” Makoley Kalkin, który został wybrany przez twórców czasie było dziesięć lat naprzód – imponował gra „wuj Buck.” Jednak Kris Kolambus nadal ułożone odlewania otsmotrev setki kandydatów. Za co? Aby mieć pewność: nikt lepiej do roli Calkin nie znaleźć.

Dobre role jak ciepłe bułeczki

Okres przygotowawczy trwało kilka miesięcy. Zdjęcia rozpoczęły się w lutym 1990 roku i trwała aż do wiosny. Przewidywanie powodzenia na zdjęciu, które zostało zaplanowane do wydania na nowy rok, twórcy mają zwrócić uwagę na resztę bohaterów. Home aktorów Alone „zawiera szereg różnorodnych obrazów, aby spojrzeć na które szczególnych wymagań.

Tak więc, producenci chcieli zrobić film, wraz z młodymi nieznanych aktorów grających słynne gwiazdy. Aby dostać rolę Peter McCallister, próbował Maykl Duglas, Chevi Cheyz, Sean Penn, Tom Hanks, ale w końcu dostał obraz John Heard. Lista pretendentów do bardziej dramatycznej roli matki Kevina Keyt, którzy gorliwie stara się wrócić do domu i odnaleźć syna, przyszedł bardziej imponujące: Dzhodi Foster, Sigurni Uiver, Sheron Stoun, Laura Dern, Anjelica Huston i innych. Wszystkie z nich stracił Catherine O'Hara.

Drobne znaków okazało się nie mniej jasne. „Home Alone” aktorów uzupełniane Daniel Stern i Dzho Peshi, który grał główne gangsterów Harry Marvin przydomek „mokre” przestępców. Te ostatnie, na drodze, na zbiorze wyrażone szczerym współczuciu Macaulay Culkin. W szczególności, że wkrótce się do złoczyńcy i jego głównych przeciwników w obliczu Stern i Pesci, Joe pozostaje odpowiedni makijaż i sposób, w między ujęciami. Marley roli dozorcy z którym Kevin opowiada o życiu i miłości, przyjaciół, grana przez Roberts Blossom.

Aktor jednej roli?

malowanie Sukces przeszedł wszelkie oczekiwania. Otrzymała nominację do najważniejszych nagród filmowych – „Oscar” i „Złotego Globu”. przyniósł także do kasy około 500 milionów dolarów. Zagraliśmy znaczących aktorów rola filmu „Kevin sam w domu”. Każdy z nich idealnie nadaje się na ich drodze, bo teraz trudno sobie wyobrazić, w ich miejsce kogoś innego.

Makoley Kalkin stał się naprawdę popularny ulubionym. Pisarze przyznano Kevin ostry język, a wiele z jego cytatów i powiedzeń stały się popularne wyrażenie. Przez długi czas młodego aktora, dojrzewanie na oczach widzów, te obrazy zawarte w takich filmach jak „Rich Ricci”, „My Girl”, „Jak radzić sobie z ojcem.”

kariera Culkin jest często omawiane w prasie i został niestety zniszczony przez niego. Macaulay które przyznaje się uzależniony od narkotyków i alkoholu. Nawet podczas kręcenia twórców taśmy „Home Alone”, spór z ojcem, wymagające znacznego wzrostu opłat za syna. Teraz Culkin rzadko usuwane, a jeśli tak się stanie, to jej pojawienie się na ekranie jest związane przede wszystkim z ról w sporadycznych mniej znanego serialu i filmów.

Długo oczekiwany sequel: szczęście …

Sukces filmu „Kevin sam w domu”, twórcy nie pozostawiają wyboru – właśnie zakończył zdjęcia do pierwszej części, rozpoczęto prace nad kontynuacją. „Lost in New York” nie przyniósł mniej pieniędzy, zwiększając przy okazji, opłata Kalkin od 100 tysięcy do 4,5 miliona. Tym razem historia jest zbudowany wokół Kevin i jego rodziną jechać na wakacje. Na lotnisku przez przypadek Kevin mylić lot i był teraz w Nowym Jorku. Jednak nie będzie musiał przegap: gdy rabusie uciekli Harry i Marvin znowu go spotkać na ulicach wielkiego miasta.

Głównym obsady sequela, w tym Catherine O'Hara i Dzhona Herda, pozostała taka sama.

… oraz brak

O szczęściu franchising można powiedzieć, odnosząc się do dwóch pierwszych części. Stało się prawdziwa awaria późniejsze, w szczególności „Home Alone 3”. aktorzy trikvela reprezentowane przez nowe twarze. Główny bohater imieniem Alex gra Alex D. Linz, znany dla jego melodramatu "One Fine Day".

W filmie występują nie dwa, ale cztery z bandytami, którzy próbują dostać się do domu, do małego chłopca. Grali Rya Kihlstedt Olek Krupa Lenny von Dølen i David Thornton. Trzecia część ma nic wspólnego z oryginałem, pożyczki tylko ideę domu. W przeciwieństwie do tego, trikvel więcej „nadziewane” nowoczesnych pułapek, które są używane przez głównego bohatera, oszczędzając domu. „Home Alone 3”, aktorzy, którzy starają się naśladować sukces w poprzedniej odsłonie serii, niestety, były popularność nie wygrał. Nie pomogło nawet nazwa zaczyna się od momentu, gdy aktorka Scarlett Johansson zagrała rolę siostry Alex. To był pierwotnie pomyślany neutralne, a po pozytywnym charakterze.

Może kiedyś firma Hollywood powróci do pomysłu remake kultowej usunąć komedię rodzinną. Będzie czy nie, czas pokaże. W międzyczasie, jedno jest jasne. Fabuła, postacie znanych aktorów „Home Alone” i późniejsza kontynuacja „Lost in New York” są najlepsze i publiczność uznana.