537 Shares 9407 views

Jak przejść casting i jak zagrać w filmie – skuteczne sposoby, rekomendacje i opinie

Duża liczba osób, zastanawiając się, jak grać w filmie. Lista przydatnych porad i sztuczek dla nich i zostaną podane w tym artykule. W rzeczywistości, wielu nie zdaje sobie sprawy, że coraz rolę w filmie dzisiaj nie jest zbyt trudne.

nietypowy wygląd

Czy to możliwe, aby dostać się do branży filmowej, bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia? W rzeczywistości, wszystko jest możliwe. Istnieje szereg czynników, które mogą pomóc w zwykłego człowieka do obsady filmu.

Tak więc, w kinie byliśmy zawsze potrzebujemy ludzi z niezwykłym wyglądem. I mówimy tu nie tylko o przystojnych i pięknych kobiet, a wręcz przeciwnie, często istnieje potrzeba ludzi o niestandardowych, nietypowych danych zewnętrznych. Niewiele lub, wręcz przeciwnie, ogromny wzrost, dużo wagi, wymawiane cechami narodowe i wiele więcej – wszystko może być zainteresowany filmowcy.

Oczywiście, główną rolę zwykłych ludzi z niezwykłymi danych trwa dość rzadkie. Ale na rynku wtórnym, dodatkowych miejsc oni twierdzą, że jest całkiem możliwe. Dla osób z niezwykłym wyglądem na pewno jest co najmniej jedna scena. Zrobić film bardzo trudny sposób, a zdarza się tak, że w jednym epizodzie w filmie może być zwrotny, kluczowym wydarzeniem.

Obecność zdolność działającego

Czy to wystarczy na ciepłe przyjęcie dla przemysłu filmowego sam, niezwykłego wyglądu? Oczywiście, że nie. To, co jest naprawdę ważne jest obecność różnych możliwości działania.

I tu nie chodzi o talent. Po tym wszystkim, talent – rzeczą względną i otwórz go w pełni może jedynie procesu. I ciekawe, niezwykłe, żywe i niezapomniane sztuczki i techniki, które mogą być zastosowane podczas fotografowania z filmu – to naprawdę ważne.

Kto wie, może to jest twoje niezwykłe mimika lub zdolność do pozostania w przedniej części emancypacji soczewek pomoże przełamać torze w przemyśle filmowym. I nie być koniecznie działając szkolenia, aby wyrazić siebie w pełni. Najważniejsze – aby mieć pewność w siebie i swoje możliwości.

Jakościowy sposób w przemyśle filmowym

Istnieją dwa sposoby, w przemyśle filmowym: jakościowe i ilościowe. Są to zupełnie inna, a osoba, która chce zagrać w filmie, musi wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Więc, co jest rozwiązaniem jakości? Jak zacząć działać w filmach, idąc na tej drodze? Będzie naprawdę twórczy ludzie nie boją się tworzyć i wyświetlać wyniki swojej pracy z ludźmi. Utrzymanie jego blog wideo, strzelanie krótkich filmów, wideoklipów lub reklamach – wszystko to jest zobowiązany być postrzegane przez odpowiednich ludzi, jeśli produkt jest bardzo dobrej jakości. Ważne w wybranej ścieżce – nie bój się i nie wstydź się. Niech uwalniane filmy nie będą najlepszej jakości, z biednych dźwięku śmiesznego lub instalacji. Główną rzeczą, która zwróciła uwagę właściwych ludzi – jest zachowanie osoby, która chce się włamać do kina.

sposób ilościowy w przemyśle filmowym

Jak grać w filmie, jeżeli możliwość sposób jakościowy tam? Opcja ilościowy jest idealnym miejscem dla ludzi, z różnych powodów nie mają możliwości lub czasu, aby w pełni wyrazić siebie. W tym przypadku trzeba wykonać wysokiej jakości portfela i inteligentnie stosuje się.

Co to znaczy? W specjalnych miejscach, zostawić swoje CV, w którym wszystkie cechy i umiejętności niezbędne do krótko i jasno państwowych. Ponadto trzeba dodać pewną kwotę z jego zdjęciami – zawsze wysoka jakość, co pozwala w pełni docenić swoich danych zewnętrznych.

Portfel może być postrzegane przez ludzi, taki czy inny sposób związanych z przemysłem filmowym. I dopiero wtedy ludzie będą mogli dostać się do kręcenia filmu. Należy również dodać, że to musi być okresowo aktualizowany. Na przykład, od czasu do czasu dodawać nowe zdjęcia, które znacząco zmienić obraz i wygląd. Lub edytować swoje CV, jeśli nowe, ciekawe możliwości i talenty aktorskie zostały odkryte.

Warto wierzyć, że w ten sposób przemysł filmowy naprawdę działa. Specjaliści ze świata filmu czasami nie mogą znaleźć odpowiednią osobę, a więc często do tego rodzaju witryn z portfela kolekcji. „Wszyscy dzisiaj szukają nowych twarzy główny bohater filmów.” Wania „udało nam się znaleźć w Internecie” – mówi producent Nadieżda Kopytina. Dlatego nie powinno być podejrzane o takich miejscach.

Główną rzeczą, na stronie internetowej – jest możliwość zaprezentować się dobrze i cierpliwie czekać na obiecane godzinę, kiedy zaproszenie na casting jest jeszcze przed nami.

W jaki sposób ludzie się do kina

Jak usunąć kina radzieckiego? W niedawnej przeszłości kino było przede wszystkim sztuką. To nie istnieje w środowisku kulturowym stagnacji, ponieważ ciągle szukać i zapraszać nowe twarze. Wielu aktorów rozpoczął karierę filmową w ZSRR dość gwałtownie. Faina Raniewska, Innocenty Smoktunovski, Michael Pugovkin, Mark Bernes – wszystkie te znajome twarze każdy ma odpowiednie wykształcenie aktorskie. Jednak dzięki jego talentu i umiejętności, są znane na całym świecie.

Jak gwiazdy w filmie, jeśli nie ma talent i niezwykle silne pragnienie? Odpowiedź jest prosta – aby zorganizować dla siebie prawdziwy test. Istnieje kilka prostych, ale jednocześnie niezwykłe sposoby, aby dostać się do cenionych planie filmowym:

  • działając przez Agencję;
  • "Mosfilm";
  • przez tłum.

Każda osoba decyduje za siebie, w jaki sposób najlepiej nadaje się do niego. I można spróbować i natychmiast wszystkie te metody.

Jest to skuteczna agencja aktora?

Działając Agencji – jeden z najbardziej znanych i popularnych, ale, niestety, nie jest to najlepszy sposób. Odpowiednie osoby takie warianty są skłonni wydać pieniądze.

Agencja pracy działając w następujący sposób: dla pieniędzy zachować wszystkie dane pochodzące człowieka – nagrywanie świadectwo różnego rodzaju umiejętności, zdjęcia, CV, itd. Ponadto, w przeciwieństwie do portfela witryn, agencje działające wysyłania wszystkich danych o osobie reżyserów, producentów i innych osób, w taki czy inny sposób związany z zestawem aktorów.

Wydawałoby się, że wszystko jest proste i logiczne, płacisz tylko trochę pieniędzy (ceny Moskwa zakresie od 500 do 10 tys. rubli). Istnieje jednak jeden problem. W ostatnich latach, miasta są po prostu zbyt duża liczba oszustów, którzy są gotowe do „symbolicznych 500 dolarów, aby uczynić człowieka gwiazdą.” Naturalnie, te oszuści zasłaniać znaków agencji działających. Jest zatem konieczne, ponieważ pieniądze i dane mogą być starannie wybrać miejsce, w którym można oddać. Po tym wszystkim, niektóre bardzo niecierpliwi ludzie zawołać frazę: „Chcę być w filmach!” tak często, że aby oszukać ich staje się bardzo proste.

Udziału w tłumie

Jak grać w filmie, nie mając odpowiedniego wykształcenia? Tak, aby suma pieniędzy została wypłacona za strzelaninę? Odpowiedź jest prosta: aby wziąć udział w tłumie. To nie jest tak trudne. Reżyserzy i producenci często zatrudnić dużą liczbę ludzi do swoich filmów, zwłaszcza historycznej. Oto oferta jest jednak inna: czy wystarczająco strzelanie w tłum, by zrealizować marzenie o karierze aktorskiej?

Dla niektórych tak, ale dla kogoś tam. Jednak kino rosyjskie jest usuwany w taki sposób, że nawet osoba o tłumie mogą wyrazić siebie i połów filmowców.

Więc w jaki sposób dostać się do tłumu? Musisz zarejestrować się na strzał z góry. Zwykle wezwanie do ludzi w tłumie do filmu można znaleźć w Internecie. Ale czasami sami filmowcy znaleźć odpowiednich ludzi – i robią to na ulicy. Warto również biorąc pod uwagę, że udział w tłumie – to nie jest najłatwiejsze.

Po pierwsze, można spędzić prawie dwadzieścia cztery godziny, wydaje się, że nie jest znany. Po drugie, filmowcy twierdzą tłumie często są dość surowe, więc musisz być gotowy na wszystko. Jednocześnie, jeśli dana osoba chce wyglądać i czuć się jak zespół załogi, powinien przede wszystkim spróbować. Filmowcy może być podrażniona i niepotrzebnych zakłóceń są oczywiście bezużyteczne. Należy jednak mieć na uwadze, że wiele z obu aktorów radzieckie i rosyjskie w kinie to przez tłum.

„Spacer” w Mosfilm

Taka opcja aby wyrazić siebie nadaje się tylko do bardzo głodni, chcąc udowodnić sobie ludzi. Chodzi o to, że ludzie pracujący w koncernie filmowej, nie pragnie po raz kolejny wziąć inny portfel.

Ale to trwa już od dziesięcioleci ludzie, którzy przyszli do „Mosfilm”, doświadczeni reżyserzy i producenci, którzy widzieli w człowieku jest coś wyjątkowego i zaoferowano rolę w filmie.

Dzisiaj Najłatwiej dostać się tam – to wycieczka. Jeżeli dana osoba ma ochoty chodzić nie tylko filmy fabryczne, i pokazać się twórców, konieczne jest, aby skonfigurować i przygotować z wyprzedzeniem. Natychmiast warto zastanowić się, że problemem filmu wisi listę wolnych miejsc, ale aby znaleźć opcję, bez odpowiedniego doświadczenia, to będzie trudne. Dlatego człowiek, pewni swoich umiejętności, konieczne jest, aby wziąć folder z portfela i odważnie zapukać do drzwi biura. W tym przypadku lepiej zgodzić się na każdej proponowanej opcji dla każdego segmentu. Istotnie, prawdopodobieństwo, że ktoś z „Mosfilm” naprawdę chce mieć mężczyznę z losową rzeczy, nie jest zbyt wysoka.

„Jeśli ktoś chce zagrać w filmie, jest on zobowiązany do” Mosfilm „po prostu żyć” – powiedział aktor Konstantin Kryukov. Więc co rada może być podany tutaj w następujący sposób: przejdź do koncernu Cinema najlepiej tak często, jak to możliwe. Ważne jest, aby być pewny siebie i pełen energii.

Zaproszenie na casting

Ale co, jeśli dana osoba jest nadal zauważył i, w rezultacie, został zaproszony na casting? Po pierwsze, nie powinniśmy radować się zbyt wiele, lub odwrotnie, do paniki. Musisz się uspokoić i zacząć pracować na siebie.

Należy pamiętać, że jest z odlewu, by tak rzec, rodzaj egzaminu, a wszystko zależy od losu. Więc jak go odlewania i gwiazda w filmie? Trzeba przygotować własne zdjęcia wysokiej rozdzielczości na białym tle, napisać CV, portfolio dodanie kilku dodatkowych liter lub świadectw osiągnięć.

W żadnym wypadku nie może ograniczać się jedynie do wyrażenia: „Chcę być w filmach.” Po pierwsze, stwierdzenie to, aby ustawić zespół nie będzie wystarczające. A po drugie, większość specjalistów nie podoba „hotelok”. Osoby związane z kinem, poszukuje osób chętnych do odkrywania swoich talentów w pełnej mocy, a nie po prostu „chce”. Nie należy próbować zaprzyjaźnić się z urzędnikami – byłoby to zła forma.

Wygląd i zachowanie odlewania

Wygląd – jest to bardzo ważne, a może nawet głównym kryterium. Główna zasada brzmi tu bardzo prosta: trzeba wyglądać naturalnie. Dziewczyny nie powinny być stosowane zbyt jasny makijaż i jaskrawy strój. Chłopaki powinien wyglądać czysto i schludnie. Bardzo ważne fryzura, postawa, chód. Musimy zachowywać się bardzo pewny siebie, ale nie arogancki. Osoby związane z kinem powinien zobaczyć mężczyznę, który przyszedł na casting przede wszystkim osoby, a nie jakiegoś contrived sposób.

Należy zgodzić się, że prawidłowe zachowanie się w odlewaniu – jest podstawą sukcesu. Zazwyczaj osoba proszona jest usiąść przed kamerą i powiedzieć kilka słów o sobie. Konieczne jest, aby zrozumieć, jak to się stało trzymane przed wysłaniem do niego obiektywy. Wskazówki są proste: być naturalne, ćwiczyć mowę z wyprzedzeniem i przygotować wysokiej jakości portfela. To zależy, oczywiście, od własnej improwizacji.

Ważne jest, aby uwierzyć w siebie, a dopiero potem wszystko musi wyjść!