342 Shares 2190 views

„Adrenalina” Grupa: Kreatywne i funkcje

Kochankowie na tyle mocno, aby lecieć do góry muzycznego Olimpu. „Adrenalina” powstał w trudnych czasach, w 1998 roku. Czterech przyjaciół stojących u jego podstawy, zjednoczeni przez wspólną pasję – muzykę. Szukali przez długi czas w pracach siebie, miał doświadczenie z amatorskich zespołów i brał udział w amatorskich festiwalach artystycznych.

"Tandem" Studio

W momencie, gdy grupa „Adrenalina” zebrane razem, ich przyszłość była bardzo niejasna. Chcieli realizować się i pracować nad własnym materiałem. Muzycy szybko znaleźć studio „tandem”, który zgodził się pracować z nimi. Przy wsparciu prac specjalistów z ich pierwszego albumu w pełnym rozkwicie.

Wszystko z pierwszych piosenek zostały napisane przez wokalistę Andrzeja Ryabenko i autor Iley Koganom. W tym czasie grupy zgromadziły wystarczająco dużo materiału. Nazwa zespołu przyszedł sam, „Adrenalina” – jedna z piosenek tego zespołu. To właśnie z powodu jego muzyków musiał wykonać dla większości hitów część drayvovye-pop.

pierwszy hit

Początkowo grupa „Adrenalina” nie chciał zawrzeć w utworze albumu „slouching cicho.” Jednakże, ponieważ utwory albumu było mało, zespół zmieniła swoje stanowisko. Następny hit przyszedł debiutanckiego albumu. Ta piosenka przyniósł jego twórcom uniwersalny Fame. Zastanawiano się, krytykowane i kochany.

Dzięki tej grupie utworu „Adrenaline” dostał się do obrotu, „rosyjskiego radia”. Później zostało włączone do sieci nadawczych innymi stacjami. Po tym, zespół obudził się sławny, zostali zaproszeni na koncerty i czekać na wycieczkę.

Nowy skład grupy „Adrenalina”

Później kariera muzyczna poszło tak gładko, jak oczekiwano. Wraz z firmy „Zodiac-Records” i „Classic-firma” młodzi ludzie nauczyli się, jak trudno jest dla początkujących spada w showbiznesie. Ze względu na słabe wsparcie marketingowe albumu „First Love” i „dusza szeroko otwarte” rozdano fanów.

Obecnie grupa „Adrenaline” kompozycji zmieniło. Andrew pozostał tylko Ryabenko założyciela. On dołączył Andrey Kurakin, Siergiej i Andriej Zherdev Buzinov. Teraz grupa przygotowuje nowy program dla swoich słuchaczy, które będą obejmować jak wszystkie ulubione i nowe przeboje.