361 Shares 4309 views

Domowy sprzęt rolniczy dla rolników

Homemade Farm jest bardzo popularny wśród rolników w Rosji. Takie projekty są znacznie tańsze fabrycznych. Lot wyobraźni mistrzów nie jest ograniczona. Jest to dość ciekawy rozwój, stosowane w rolnictwie.

Domowy sprzęt rolniczy z motobloków

Wielu rolników znać zalety konwencjonalnego bloku silnika, używane w gospodarstwie domowym. Motokonstruktsii działają zazwyczaj w silnikach benzynowych lub wysokoprężnych. Koła pozwala na wykonywanie wielu zadań. W rezultacie, rolnik z ziemi ułatwiło pracę. W niektórych wzorów użyć jednoosiowy?

Jeśli rolnik jest w stanie użyć narzędzi hydraulicznych, jednoosiowe w ręku, może prowadzić do użytecznego urządzenia. Może być wykorzystywane do:

  • oranie ziemi;
  • odśnieżanie;
  • transport materiałów sypkich;
  • koszenie;
  • Ziemniaki sadzenia i zbiorów;
  • jak pług.

Wszystkie konstrukcje ciągnika spaceru można podzielić na dwie grupy. W pierwszym przypadku, załączniki II jednoosiowy gruntownej przebudowy.

Główne rekonstrukcja motobloków

Jeśli wytrwać i wyobraźni, można zrobić unikalne domowej roboty maszyny rolnicze. Główne typy jednostek pochodzących z motobloków:

  • Trailer. Urządzenie bazuje na tworzeniu dodatkowej konstrukcji przyczepy. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę przemieszczenie środka ciężkości, który wraca. Należy również rozwijać przednią oś.
  • pojazd terenowy. Motobloków ustawiony na ramie 4 koła. Gotowy projekt będzie przypominać traktora lub quada. Okazuje się doskonałą domowej roboty sprzętu rolniczego dla rolników. Ona zwrotny i bardzo funkcjonalne.

  • Senopodborschik. Prawie wszyscy rolnicy budują spaceru traktor siano prasę. Konstrukcja jest spawane ramy z rury, która jest przymocowana do płyty, i przedstawia się. Bezpieczne przednie dwa koła. Okazuje się, że coś w rodzaju mini ciągnika.
  • Skuter. Jeśli motokonstruktsiyu zainstalować utwory z niej uzyskać wspaniały pojazdy dla ruchu w snowy zimy.

domowej roboty ziemniaków

Ziemniak jest dołączony do ciągnika. Podczas ruchu łopatek odciąć grunt i zebranych bulw ziemniaka. Podczas wibracji ziemniaki strząsnąć nadmiar ziemi. Oczyścić bulwy są uwalniane do nawy, gdzie są zbierane ręcznie. Homemade Farm reprezentuje wiele odmian tego urządzenia. Praca na tym urządzeniu, mistrz można określić grubość konstrukcji żelaznych i ich siłę. Podstawa ramy, która jest przyspawana od kątów i kanały. Z żelaza płytami tworzącymi ostrza, która jest przymocowana do obudowy wiewiórki.

Windy zapewniają niewielki stok. Przygotować obrotowy wał i bębnem, transportu i część podtrzymującą. Konstrukcja jest dość skomplikowany, więc nie miało to żadnych specjalnych umiejętności technicznych. A koszt takiego urządzenia nie będą tanie.

rolnicze domowej roboty własnymi rękami – to dobry pomysł dla zaawansowanych artystów, którzy mają specjalne umiejętności. Jeśli nie ma takich umiejętności, rolnik może wybrać dowolne jednostki w sklepie.