688 Shares 5918 views

Rozszyfrowania SEC – Jakie są spółdzielnie?

Spółdzielnie działają od wielu lat, a ich rola w gospodarce światowej jest znacząca. Współpraca jest formą współpracy, w której pewna liczba osób zaangażowanych w takie same lub różne, ale połączone ze sobą procesy robocze. Wyjaśnienie SEC (Rolnicza spółdzielnia produkcyjna) zawiera jedność członków działania zmierzające do osiągnięcia ogólnych celów.


spółdzielnie produkcyjne – co one są?

spółdzielnie produkcyjne są tworzone na określony cel – wspólne działalności gospodarczej i przemysłowej. Ustawodawstwo przewiduje jasną procedurę utworzenia spółdzielni. Karta, która została zatwierdzona przez wszystkich uczestników, jest dokumentem składnikiem. Członkowie stowarzyszenia mają obowiązek nie tylko siebie, ale także na bardzo spółdzielni. Karta określa wszystkie zasady funkcjonowania i warunków uczestnictwa w swoich działaniach. Dokument orkisz też się szczegółów na temat wielkości udziałów jednostkowych.

Rozszyfrowania SEC sugeruje, że takie partnerstwa są tworzone na zasadach komercyjnych i skuteczne dzięki wspólnym udziale pracy. W związku z tym, zysk rozdziela się stosownie do swojej pracy, a nie od wielkości depozytu.

współpraca Rolnicza

Dziś niemal każdy wie, co SEC. Organizacje te wykazały producentów lub obywateli, którzy mają gospodarstwa rolne. Członkostwo odbywa się na zasadzie dobrowolności, a łączy wspólne cele i wzajemne składek. Znaczna część prac we współpracy rolnej powinny być wykonywane przez członków stowarzyszenia.

Główne rodzaje spółdzielni

Główne rodzaje SEC obejmują takie jak:

 • spółdzielnia rolnicza marketing;
 • spółdzielnia rybacka;
 • koophozy;
 • spółdzielnie.

Artel lub kołchoz jest uważany spółdzielnia stowarzyszenie, które jest tworzone dobrowolnie przez obywateli i produkuje działalność, która nie jest zakazane przez prawo, produkcją, przetwórstwem i obrotem produktami. W funduszu spółdzielni, każdy uczestnik sprawia wzajemny udział. Dla takich organizacji jest to musi osobiście uczestniczyć w rolnictwie.

Prawa spółdzielni rolniczych

Rozszyfrowania SEC twierdzi, że spółdzielnia jest osobą prawną, w związku z tym ma pewną moc. Więc, co można SEC?

 1. Na terenie działania, należy otworzyć przedstawicielstwa lub oddziały.
 2. Aby przeprowadzić wszystkie czynności, które nie są sprzeczne z normami i regulacjami.
 3. Zakup, sprzedać lub zastawić swoją własność, w tym jeden przeszedł jako wkład zakładowego.
 4. Aby utworzyć kapitał zapasowy i inwestować na własną rękę.
 5. Prowadzenia działań mających na celu przyciągnięcie pożyczonych funduszy.
 6. Wykonuje wszystkie uprawnienia, które są niezbędne do osiągnięcia wyników.
 7. Do prowadzenia handlu zagranicznego.
 8. W przypadku konieczności dokonania reorganizacji lub stowarzyszenie eliminacji.

Kto może zostać członkiem spółdzielni?

Ci ludzie, którzy nie wiedzą, co SEC w rolnictwie, dekodowanie będzie wyglądać w tej sprawie. Członkowie stowarzyszenia mogą być obywatele, którzy są w wieku 16 lat. Muszą zgodzić się z kartą i przestrzegać jego zasad precyzyjnie. Praca w trybie kooperacji jest głównym, a każdy członek wydał książkę członkowskiej.

Głównym kontrola ciało jest uważane za spotkanie wszystkich członków społeczeństwa, a przewodniczący rady nadzorczej, który jest tworzony w przypadku, gdy liczba uczestników więcej niż 50 osób.

Rozszyfrowania SEC i podstawowe zasady tych społeczności sugerują, że w przypadku śmierci uczestnika, jego spadkobiercy mogą być akceptowane w społeczeństwie. Te spadkobiercy, którzy nie byli członkami stowarzyszenia mogą otrzymać wartość wzajemnej proporcji zmarłego.