124 Shares 5199 views

Spirits Barberi – spróbuj na klasycznej brytyjskiej elegancji, stylu i luksusu!

Perfumy Linia Barberi (Burberry) pojawił się w 1981 roku we współpracy z Inter Parfumes (USA). To wydarzenie zostało poprzedzone prawie stu lat rozwoju firmy, która jest cały czas oferuje swoim klientom tylko zbiór praktycznych i eleganckich ubrań. Dziś Burberry znana jest na całym świecie. Na każdym kontynencie, jest znany jako producent z długą historią, bogatym i zaszczycony tradycję w tworzeniu dobrej jakości rzeczy, i oczywiście, luksusowe perfumy. Spirits Barberi – jest integralną częścią harmonijne i dokończyć obraz w stylu brytyjskim, jak również akcesoriów must-have, bez których nie można wykonać zarówno w życiu codziennym lub w miejscu pracy lub na imprezach.

Wszystko zaczęło się od tego, że w 1856 roku Thomas Barberi (Thomas Burberry) w Besingstouke (Hampshire) otworzył drzwi swojego pierwszego sklepu codziennego noszenia. Od tego czasu wiele się zmieniło. Po pierwsze, w pracy, w tym synów właściciela. Później zaczęły się poruszać rzeczy tak dobrze, że przeniósł się do Londynu. Odkryli słynne, unikalną, naturalną wełnę, który jest nazywany gabardyna. Firma zawsze koncentruje się na tworzeniu praktyczną odzież. Dlatego materiał ten szybko zyskał popularność wśród turystów i podróżnych.

W 1924 roku ukazał się ich marki, które nie zmieniły się dzisiaj. Ta tkanka komórkowa, wykonane w kolorze białym, wielbłąd, czerwonym i czarnym. Przy takiej stałej kolory czyni warstwy osłonowe, szaliki i inne wyroby odzieżowe. Ten sam schemat kolorów, przy użyciu znanych komórek tartan są i duchy Barber (opakowania i butelki).

Aromaty różnych notatek konserwatyzmu, ale nie można nazwać monofoniczne lub surowe. Ta wyjątkowa kombinacja wyrafinowanej gentility, uroku i elegancji, które są tak charakterystyczne dla stylu brytyjskim. Każda fiolka Burberry (perfumy dla mężczyzn, kobiet i dzieci) zapewnia „Highlight”, który sprawia, że uwodzicielski i porywający melodii, w połączeniu z klasycznej oraz z rozwiązaniami młodzieżowych.

Perfumy dla kobiet seria jest wypełniona odświeżających aromatów kwiatowych i owocowych. Barberi perfumy idealnie wtapia się w wizerunek aktywnej dziewczyny lub kobiety, która wie czego chce od życia, i osiąga to. Tak, zapach dla kobiet po raz pierwszy służył na półkach w 1995 roku. Jak mówią specjaliści, jest to wyrafinowane połączenie luksusu rafinowany zmysłowość ze szlachetną prostotą. Zaczyna się subtelnymi nutami świeżych jabłek i czarnej porzeczki, poruszających się powoli w wonią jaśminu i drzewa sandałowego, cedru szlachetnych. I uzupełnia Barberi perfumy dla kobiet miękkością wanilii i piżma.

Mężczyźni, którzy wybierają smaki marki, różni się tym, że są one nie ograniczają się do jednego rodzaju zawężone działań. Zwykle uwielbiam podróżować i zawsze wyglądają świetnie nezavismoy na co się ubrać i gdzie są. Perfumy dla mężczyzn prohladonoy otwarte aromaty mięty i lawendy, które stają się pewni nuty drzewne z drzewa sandałowego i cedru i ciepłego bursztynu zakończona.

Wybierz dla siebie smaki Barberi! Duchy, które można łatwo łączyć z żadną decyzją najbardziej nietypowym stylu – to jest dokładnie to, co jest potrzebne dla współczesnego człowieka!