387 Shares 8961 views

„Vagikal” (świeca): Wskazania, instrukcje użytkowania, analogi

Lek „Vagikal” – świeca, ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Lek należy do grupy leków pochodzenia naturalnego. Stosowane w ginekologii.


świadectwo

„Vagikal” – świece, które są stosowane w leczeniu powszechnych chorób sromu i pochwy. Lek jest aktywnie radzenia sobie z problemami, takimi jak zapalenie pochwy, coleitis i bakteryjne zapalenie pochwy. Preparat zawiera składniki czynne, eliminując zapalenia spowodowanego przez Streptococcus, Enterococcus, Staphylococcus, eshehiriyami. Obecność tych organizmów w kobiecym organizmie liczne dowody upławy i swędzenie i pieczenie w tej dziedzinie.

„Pochwy” – świece, pochodzenie naturalne, to doskonała pomoc w leczeniu nadżerek.

Skład i właściwości leku

Głównym składnikiem aktywnym narzędziem jest nagietek lekarski, może mieć wpływ antybakteryjne i przeciwzapalne. W ten sposób regeneruje się leczy i błon śluzowych oraz eliminuje procesy zapalne.

Nagietek – roślina, która w swoim składzie wiele przydatnych składników czynnych. Silny efekt przeciwdrobnoustrojowy uzyskuje się przez takie składniki jak kwasy organiczne i olejków eterycznych.

Biologicznie czynne składniki preparatu synteza jest zatrzymywana szkodliwych lipidów hormonów, które są zaangażowane w procesy zapalne i formowania.

Świece w ginekologii zapalenie „Vagikal” zawierają aktywny karotenoidy, przyspieszając proces granulacji i gojenia kobiet nadżerek.

W jaki sposób

W prowadzeniu świec zaczyna się rozpuszczać w pochwie, podkreślając jednocześnie dobroczynne składniki aktywne. To staje się skuteczne po upływie kilku minut po podaniu.

Kompozycja według tej postaci obejmują substancje pomocnicze – makrogole. To termoplastyczne polimery łatwo rozpuszczają się w cieczy. Materiał ten jest często stosowany w przemyśle spożywczym jako zagęstnik. Lek jest obszar jest aktywnie wykorzystywany do tworzenia maści, żele i środki przeczyszczające. Według makrogole producent nie mieć zły wpływ na organizm. Nie mają one wpływu na cechy pozytywne składniki aktywne nie są zaangażowane w metabolizm i nie zmieniają pH u kobiet.

dozowanie

Świece stosowane w ginekologii zapalenia przy podawaniu dopochwowym. Na substancję czynną leku jest równomiernie rozłożone na wszystkich ścianach pochwy przed wejściem świecy, to zaleca się, aby zwilżyć przegotowanej wody w temperaturze pokojowej.

Należy pamiętać, że lek ten może być używany tylko dla dorosłych kobiet, po konsultacji z ginekologiem. Tylko on może prawidłowo ustawić diagnozę i przepisać leczenia. Zazwyczaj „pochwy” (świece do podawania wewnętrznego) został wykorzystany przez siedem do dziesięciu dni do jednego-dwóch świec na codzień.

Nie należy stosować leku w czasie menstruacji. Poczekaj, aż ten okres jest dłuższy, i po prostu przypisany leczenia.

Przypadki przedawkowania leku nie obserwowano, ale lekarze zalecamy używać go przez dłuższy czas wyznaczony.

Korzystanie podczas ciąży i przeciwwskazania

Świece „Vagikal” może być stosowany w czasie ciąży, ale pod ścisłą kontrolą lekarza. W tym przypadku, do samoleczenia w każdym razie niemożliwe.

Jeśli masz nadwrażliwość na składniki środka zaobserwowano, należy powiadomić lekarza i wybrać inny lek.

„Vagikal” świece: Cena

Ten produkt zawiera naturalnie występujących składników, dlatego nie szkodliwe dla organizmu jako całości. Gdy stosowane właściwie, wyniki nie trzeba było długo czekać. „Vagikal” świeca, których cena waha się od 300 do 400 rubli, można łatwo kupić w każdej aptece jako środek dość popularne i skuteczne.

informacje dodatkowe

Świece „Vagikal” – produkt wysokiej jakości wykonany w Polsce. Jego składnikiem nagietek – jest całkowicie bezpieczny składnik, który jest odpowiedni dla prawie każdej kobiety. „Vagikal” – świece, instrukcje, które są szczegółowo opisane w tym artykule, mają trwałość trzech lat z właściwego przechowywania i transportu. Przechowywać lek jest zalecany przy dodatniej temperaturze do 25 stopni. Ukryj opakowania z dala od dzieci.

Oznacza to, że można kupić bez recepty. Umieszczona w pudełku. Jedno opakowanie zawiera dwa blister (dziesięć świec).

„Vagikal” świece analogi

Lek ma wiele analogów. Rozważmy najpopularniejsze z nich.

„Vagisan” – kapsułki dopochwowe stanie przywrócić mikroflorę pochwy. Pomaga wyeliminować szkodliwe bakterie i grzyby, wypełnia kwaśnego środowiska korzystnego bakterii mlekowych.

„Terzhinan” – bardzo skuteczne i sprawdzone lekarstwo na zapalenie pochwy. Jednakże, zawiera duże ilości substancji czynnych pochodzenia chemicznego.

„Hexicon” – doskonałym narzędziem mają działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Główną zaletą tego produktu jest jego własnością nie narusza mikroflorę pochwy.

„Polizhinaks” – jest inny skuteczny i popularnym środkiem. Podczas jego stosowania u kobiet widać było doskonały efekt w stosunkowo krótkim okresie czasu.

Świece „Vagikal:„opinii

Ponad dziewięćdziesiąt procent kobiet zgadza się, że te świece mają dobry efekt terapeutyczny na krótki okres czasu i pomaga uporać się z chorobami, takimi jak zapalenie pochwy, pleśniawki i innych.

Pomimo faktu, że przebieg leczenia jest około dziesięciu dni, większość kobiet zauważyć znaczną poprawę po trzech dniach stosowania leku.

Nie można zadowolić niemal całkowity brak substancji chemicznych w składzie, a także rozsądną cenę.