421 Shares 5224 views

Opadający ramionami – korzyść lub niekorzyść?

Podczas cieplejszych miesięcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, gołe ramiona. A jeśli w przygotowania do tego okresu, są one zaczynają schudnąć, ćwiczenia na nogi i ręce, coś o tej części ciała, z jakiegoś powodu ich zdaniem jest rzadkością. Co należy zrobić, jeśli dana osoba ma charakter pochyłych ramionach? Wiele osób uważa tę funkcję niedoskonałości figury.


Opadający ramionami – wrażenie kruchości

Więc więcej. Powiedzieć, co ramiona są piękne, w rzeczywistości niemożliwe. Każdy ma swój pomysł na piękno. Ktoś taki jak szerokie i proste, a ktoś – a wąskie i spadziste ramiona. W skrócie, jak to się mówi, „smaku i koloru.” Ale najważniejsze – jest to wspólna harmonia.

Wąskie ukośne łopatki dzisiaj ideał kobiety nadal nie spełniają. W obrazie mody energiczny, aktywny, sportowe osoby. Cóż, dzięki pochyłych ramionach stworzył wrażenie, że są one właściciel nie tylko na delikatne kobiety, ale nawet wiotki. Ponadto, funkcja ta jest niezgodny proporcje figury, a zatem wymaga korekty. Więc co robić?

rozszerza wizualny

Opadający ramionami jest rzeczywiście szczególnym problemem nie są. Mogą być rozszerzony wizualnie za pomocą prawego cięcie, kolor i fakturę materiału, zwłaszcza szczegóły dotyczące projektowania odzieży. Projektanci zalecamy stosowanie szerokie obroże, vtachnye rękawy i jarzmo z szyi, dekoltu poziomej klocków barkowych.

Poziome linie pozwalają stworzyć iluzję szerokości. W związku z tym, kołnierze na materiał taśmy może być wizualnie rozszerzenie ich. Do tej pory wielu projektantów użyciu techniki zwanej „modne kolorowe bloki” – kolorowe, poziomo zespół.

Dekolty i obroże

Teraz o najczęstszych metod korekcji widzenia. W każdym magazynie mody, można zobaczyć i zrozumieć, w jaki sposób ukryć skośne ramiona. Zdjęcia wskazują użycie kokietek, specjalnych cięć i obroże.

Więc Dzianiny dla „wysięgników” używanych kokietka emitowanego światła i cienie wypukły wzór. Świetnym rozwiązaniem byłoby ample wycięcia „kwadrat” lub „łódź”, uzupełnione rękawów montażowych zostały zgaszone, skrzydełka lub pochodnie. Silhouette rysunku jest znacznie zrównoważone. Ale to jest tylko dla chudych kobiet. Bujne panie angażować zespoły w strefie barkowej nie jest konieczne. Oni po prostu ustawić rękawy w połączeniu z szerokim dekoltem. Można również łączyć kolor materiałów. Kontrastujące jasne lub wzór – w górnej części artykułu. Ciemny monofoniczne materiał – w dole.

Zwiększenie objętości jest dobre ramiona i szerokie kołnierze. W letnie ubrania – obroże, falbanki, w zimie – kołnierzy futrzanych. Są one również wymienne akcesoria i boa. W skrócie, wyglądać modnie i harmonijny nie tak trudne.

Nawet stroje kąpielowe!

Nawet na plaży może być nieco „rozwinąć” skośne ramiona. Zdjęcie kobiety z siedzenia zawsze dostępne w wystarczających ilościach. Więc panie z pochyłych ramion powinny być modele specjalne stroje kąpielowe, które wyraźnie prześledzić niezbędne szczegóły. Na przykład, w górnej części pasów powinny być rozmieszczone tak szeroko, jak to możliwe. Połączenie tkanin przez kolor – podobnie jak w innych elementów garderoby. To jest jasne i kolorowe góry, jednolity kolor i ciemne dno.

Świetnym rozwiązaniem – wykorzystanie „tankini”. Taki strój składa się z tematu i szorty z szerokimi ramiączkami. To znacznie zwiększa szanse powodzenia w rozszerzeniu wizualnej ramionach.

Jak dostosować skośne ramiona (foto)

Men „magiczna różdżka” będzie kurtki biznesu lub blezery, dzięki czemu optycznie powiększają piersi i ramiona. Aby osiągnąć ten sam cel szerokimi klapami są doskonałe. Kobiety wolą mężczyzn duży działający jako prawdziwi obrońcy.

Patrząc na zdjęcia z odzieży damskiej, można powiedzieć, że dadzą większe wahania. Z reguły są one za pomocą tulei trójwymiarową (Build w OKATO, błotniki, reflektory chrupki), szelki, obroże, duże klocki barkowe. Ramię linia klocków barku naprawdę wyprostować, podnieść ich epolety. Obszerne rękawy znowu w modzie. W ogóle, wybrać to, co lubisz najbardziej! To świetny sposób, aby podnieść linię ramion i szczupłą dziewczynę jednocześnie wyglądają bardzo stylowy – nosić bolero z puff lub latarek.

Ale z tego, co powinno być zaniechane, ponieważ:

  • z ujawniając odzież bez rękawów;
  • rękawy raglanowe i typu „nietoperz”;
  • kimono;
  • odzież z usuniętych pach;
  • szale;
  • Modele z V-szyi, ramion, które nie rozszerzać, ale raczej wąskie.

Nie zapomnij, aby utrzymać swoje plecy i głowę prosto, lekko unosząc podbródek. A reszta pomoże Ci odpowiednio dobrane ubrania.

wyniki

Tak więc, jeśli natura obdarzony cię pochyła ramionami, nie rozpaczaj. zawsze można ukryć niewielki wadę razie potrzeby. Jednak dla kobiet jest mniej ważne niż dla mężczyzn. Wiele, a wręcz przeciwnie, wierzą pochyła ramiona godności kobiecej figury. Je ukryć lub być z nich dumny – to jest właśnie dla Ciebie. Nie zapominaj, że normy kosmetycznych na każdego. Zwłaszcza, że wszystko zależy od twojej figury wcale. Być może twój konstytucja ciało po prostu wtapia się w pochyłych ramionach. Nie spiesz się ukryć własnej tożsamości, jeśli naprawdę nie zepsuło, a może nawet ozdobić.