827 Shares 9987 views

Zakupy w Pattaya. Jak przywieźć pozytywne emocje?

Oczywiście, przede wszystkim udać się do Tajlandii na zakupy jako coś nie do strony, a droga do obiektu będzie kosztować trochę drogie, ale jeśli pobyt w tym niesamowitym kraju, a nie wokół lokalnych sklepów i rynków jest prawdziwa zbrodnia. Zakupy w Pattaya – największy i najbardziej znany ośrodek w kraju – przyniesie wiele przyjemnych doświadczeń, ponieważ tutaj można znaleźć bardzo piękne i wysokiej jakości rzeczy, których koszt jest znacznie niższy niż w Moskwie.


Główne ulice handlowe miasta są uważane Beach Street, Pattaya i sekundę. Na nich największa liczba centrów handlowych, sklepów i rynków. Tu można kupić wszystko, co chcesz. W Rosji, zwykle na rynku w porównaniu do magazynu towarów znacznie tańsze, ale w Tajlandii dookoła. Zakupy w Pattaya najlepiej jest rozpocząć z centrów handlowych, ponieważ rynek jest prawdopodobne, aby kupić fałszywe, i kupić towary po zawyżonej cenie.

Bawełna, lateks, jedwab, drewno i skóra – to najbardziej popularne produkty, jest ona wykonana z nich, większość pamiątek. Thai turystów również kupić kosmetyki naturalne. Mimo wysokich cen, rynek może być przedmiotem obrotu. Jest bardzo komiczny widok, bo kupujący i sprzedający często nie wiedzą nawzajem języka i rozmowa za pomocą pantomimy i gesty. Dobry nastrój i przyjemne doświadczenie – to wszystko przyniesie zakupy w Pattaya. Opinie turystów bardzo różne, ale wszyscy mówią, miła atmosfera panująca na rynkach.

Ci, którzy nie lubią się targować i wolą nie podejmować ryzyko i natychmiast zakupiony produkt wysokiej jakości, idealny lokalnych centrów handlowych i hipermarketów. Jeśli chcesz iść na zakupy, spędzić trochę pieniędzy, można pójść do centrum handlowym. Oferuje on ogromny wybór odzieży i obuwia w obniżonych cenach. Można również odwiedzić największy w Azji, Central Festival Pattaya centrum handlowego. Tutaj można znaleźć produkty znanych marek światowych i lokalnych producentów, a ponadto, że buduje ogromną ilość rozrywki, gdzie można spędzić czas.

Zakupy w Pattaya będzie niekompletna, jeśli nie odwiedzić Lukdod – sklep gdzie można zebrać ogromną ilość różnorodnych pamiątek. Dlatego właśnie nikt nie pójdzie do domu z pustymi rękami. Przy zakupie określonej ilości kupujący otrzyma znaczną zniżkę, dodatkowo ceny są jeszcze niższe niż na rynku.

W Tajlandii, wiele sklepów, butików i centrów handlowych, w związku z tym, aby przeczytać przynajmniej niektóre z nich, trzeba przeznaczyć co najmniej kilka dni, to kiedy można zobaczyć, co zakupy w Tajlandii. Pattaya oferuje wybór: może być wizytowane w normalnym rynku, a także modnym butiku.

Zakupy w Pattaya – ładunek pozytywnego nastroju, a to nie ma znaczenia, co kupić – Egzotyczne owoce lub ubrania. Jedyną rzeczą, którą należy pamiętać jest fakt, że ceny centra są stałe, więc jest bardziej opłaca się kupić jedzenie dla tych, którzy nie wiedzą, jak się targować. Ci, którzy są dobrze wisiał język, to lepiej, aby przejść do rynku: jest to możliwe, aby zgodzić się na obniżenie ceny do czterech razy w stosunku do pierwotnej wartości towarów.