738 Shares 2941 views

Czy zainstalować Racing Wheel?

Coraz częściej właściciele samochodów zaczął instalować w wyścigach kierownicy samochodu. Wygląda to bardzo imponujące i piękne. Dodatkowo, strojenie poprawia komfort jazdy i wygodę. Ale eksperci są sprzeczne to stwierdzenie, zważywszy, kierownica sportowa zagrażające życiu, uzasadniając to prawdziwe przyczyny.

zalety

Aby zrozumieć, konieczne jest ustanowienie sportową kierownicę lub pozostawić urządzenie roślin, trzeba rozważyć wszystkie wady i zalety pierwszego. Zalety takiego tuningu może zawierać następujące punkty:

  • Mały rozmiar może poprawić komfort jazdy i pełne wysokich kierowców.

  • Racing Wheel posiada specjalne uchwyty, które pozwala utrzymać ścisłą kontrolę i wyeliminować poślizg ręce.

  • Wpływy wygląd. Zwłaszcza w modelach typu sport to koło wygląda bardzo dobrze.

  • Z nim jest bardzo łatwy w prowadzeniu. Ta kierownica jest lżejsza niż oryginalna i umożliwia dobre dopasowanie w narożnikach.

  • Właściciel może wyjąć i zabrać ją ze sobą, zapobiegając kradzieży pojazdu.

braki

Minus jest brak bezpieczeństwa, który jest dostępny na części roślin. Faktem jest, że samochód sportowy typu kierownicy wykonane są z metalu. W razie wypadku byłyby rozpatrywane znaczącej szkody kierowcy. Urządzenie roślin dokonuje się biorąc pod uwagę ten czynnik i zmiękcza cios. Koło dodaje części, które są pod silnym wpływem zmarszczki, które praktycznie nie szkodzić ludzką tkankę i kości. Ponadto, projekt jest sportowa kierownica nie obejmuje poduszki powietrznej. A w razie wypadku kierowca może przerwać lub uzyskać poważne szkody.

Inną wadą – trudno na rogach. Mały promień sprawia większych starań, czasem nie wystarczająco na śliskiej drodze. Może to doprowadzić do wypadku lub poślizgu.

Wiele koła sportowe kierownicy ze względu na strukturę i wielkość zasłaniać urządzeń na panelu, co powoduje niedogodności. I uzyskać pozycję na dużym strojenia jest prawie niemożliwe, chyba że na żądanie.

Przekazać kontrolę z kołem być problematyczne. Zgodnie z zasadami prowadzenia samochodu jest możliwe tylko ze standardowym urządzeniem. Będą musiały przejść procedurę przewidzianą ponownej instalacji starego koła samochodu.

Montaż sportowej kierownicy wymaga zakupu dodatkowego adaptera, co oznacza dodatkowe koszty. Dlatego konieczne jest, aby szukać odpowiedniego urządzenia, w zależności od modelu pojazdu. A sama roślina obecnie ma przyzwoitą cenę.

wniosek

W ten sposób koło kierownicy wyścigowe gorszy kadrowe bezpieczne, ale wygrywa w wyglądzie. Jednakże, jeśli chcesz, aby strojenie i zmienić ten element w samochodzie, to lepiej wybrać klasyczną wersję z niestandardowym tapicerki. I pamiętaj, aby sprawdzić jakość certyfikatu, w razie wypadku, kierownica nie stać się mordercą. Bardzo często, na rynku istnieją podróbki, nie wytworzone przepisami norm. Takie koło jest w stanie łatwo rozbić i pogorszyć kontrolę.